Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir?

Sadece Mustafa Sarp Değil benim bütün ön libero oyuncularımızla sorunum var

A.madrid maçında 3 tane ön libero sahada adamlar yürüye yürüye orta sahayı geçiyor

Forlanın golünde Ayhan resmen seyrediyor Topal desen gömülmüş Stoperlerin arasına Sarp desen başka facia

-Yaşı ilerlemiş

- Vasat

- Oyun bilgisi zayıf

-Pas yüzdesi kötü

Sorunlarımızdan birkaçı Mücadelesine ve Galatasaraylılığına laf yok tabi ama yeterli değil

ben bu adamı 3 ligde oynatmam adam toptan sürekli kaçıyor maçta sizden ricam adamı gözlemlemeniz sürekli eliyle bana verme yana ver falan diyor futbol bilgisi sıfırın altında

Bu takımda ancak iyi bir yedek olabilir.Bence sezon sonu takviye şart orta sahaya..Mustafa,Barış,Ayhan gibi adamlarla Avrupa'da başarı çoooook zor..

Orta saha oyuncusuysan boşa çıkacaksın top isteyeceksin Mustafa ne yapıyor arkadaşlarını gösteriyor şuna at şuna at diyerek.

Atletico'nun attığı 2. gol öncesi Mustafa Sarp'ın ne yaptığını dikkatlice seyredin başka söze gerek yok

e bu kadar konuştuk, şimdi gider elin kasımpaşasına 3 gol atar :D

cidden, belkide tarihimizin en iyi hücum hattına sahipken, yine tarihimizin en kötü ön liberolarına sahip olmak, çok moral bozucu.

ileride büyük bir potansiyel olduğunu bilip, merkezdekilerin topu bir türlü oraya taşıyamaması, adamı çileden çıkarıyor.

Geri çekilirse herkes oda çekilir,suçlu varsa takımdır,Mustafa Sarp benimde gözüme çarpıyor son maçlarda gerçekten kötü oynuyor ama birden bire istenmeyen adam haline gelmesi beni üzüyor.Boş bir oyuncu değil bence.

Yedek bile olmaz. Defansif yönlü ortasaha oyuncusu değil mi? Ne hakkı var gol pozisyonlarımızı mahvetmeye; topa kafasının üstüyle vuruyor, top Tümer'in frikikleri gibi gidiyor(çizgisiz kağıda ilk kez yazı yazan çocuğun yazısı gibi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt