Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mustafa Sarp'la Sorununuz Nedir?

Hatırlarsanız grup maçlarında muhteşem oynamıştı o zaman niye böyle konular açılmadı o zamanda mı gereksiz olduğunu düşünüyordunuz.

ayhan oynasaydı daha memnın kalırdınız dimi ? yada Barış ...

ne tuhaf taraftar(!)ımıız var Ya Rabbi.

Ne ayhan ne barış.Oyuna giricek tek adam emre çolak'tı.Herlade bi tek kendinin anladıgını zannediyorsun futboldan..

Genel konuştum burada koca sezon eleştirenler var mustafayı ;)

Atletico maçında da Sarp oynarken elano - çolak değişikliği olurdu zaten bu noktada da adamın suçu yok ;) sonuçta sakatlanana isim elanoydu ...

Ayhan girdi çünkü ...

Genel konuştum burada koca sezon eleştirenler var mustafayı ;)

Atletico maçında da Sarp oynarken elano - çolak değişikliği olurdu zaten bu noktada da adamın suçu yok ;) sonuçta sakatlanana isim elanoydu ...

Ayhan girdi çünkü ...

Yinede ayhan girmese olurdu.Caner sol içte de oynadı zamanında ve rahatlıkla oynardı.Emre çolak'ı da sol açıkta izlemiş olurduk.Ama uzatmaya gerek yok.Geçmişte kaldı.İnşallah yarın güzel oyunla beraber 3 puanı alırız..

Hatırlarsanız grup maçlarında muhteşem oynamıştı o zaman niye böyle konular açılmadı o zamanda mı gereksiz olduğunu düşünüyordunuz.

bükreş,graz,pana gibi takımlara karşı oynasa ne olacak.Ayrıca o maçlarda takım olarak çok iyiydik.Hatta graz maçlarının 2sindede oynamadı.Atletico madrid'e karşı oynanan maçlar kalitesinin yetmediğini bu)maçların ona büyük geldiğini kanıtladı bunu daha savunmanın anlamı yok.Sarp iyi niyetle mücadele edecen bir oyuncu futbolun sadece mücade ile oynanmadığıda kanıtlandı 2 maçta ;)

Yinede ayhan girmese olurdu.Caner sol içte de oynadı zamanında ve rahatlıkla oynardı.Emre çolak'ı da sol açıkta izlemiş olurduk.Ama uzatmaya gerek yok.Geçmişte kaldı.İnşallah yarın güzel oyunla beraber 3 puanı alırız..

İnşallah dediğin gibi geçti artık keşkelerle ahlarla vahlarla ilerleyemeyiz Mustafa dahil tüm oyuncularımıza destek olarak seneye inşallah :)

bükreş,graz,pana gibi takımlara karşı oynasa ne olacak.Ayrıca o maçlarda takım olarak çok iyiydik.Hatta graz maçlarının 2sindede oynamadı.Atletico madrid'e karşı oynanan maçlar kalitesinin yetmediğini bu)maçların ona büyük geldiğini kanıtladı bunu daha savunmanın anlamı yok.Sarp iyi niyetle mücadele edecen bir oyuncu futbolun sadece mücade ile oynanmadığıda kanıtlandı 2 maçta ;)

O maçta yüklenilcek tek adamlar Caner,Servet ve Uğur'dur,taç atıyor rakip adamını kaçırıyor Uğur gol yiyoruz,Servet'in Forlan'dan yediği çalım neydi öyle komedi,Caner kırmızı görüyor bunlar bize maçı kaybettirdi,yediğimiz goller komedi,ama takıma kızıyorum ben ve bir suçlu bulmaktansa bütün takımı suçlamak ve hatayı genelde aramak doğrudur,Mustafa istenmeyen adam haline geliyorsa,Ayhan,Barış çoktan bavullarını toplayıp gitsinler.

Sinan anlıyorum Sarpı seviyorsun bende çok seviyorum terinin son damlasına kadar mücadele eden bir Galatasaraylı

Ama Galatasaray orta sahasına layık olması için 1 tane özelliğini söyle Mesela zeki mi ? , pas yüzdesi iyi mi ? , tekniği iyi mi ? eeee Yerim orta sahaya getireceği direnci + Genç bir oyuncuda değil . 30´a merdiven dayamış

Sarp bırak ası yedek bile olmamalıdır Galatasaray orta sahasına yedek olmaya layık oyuncular Murat Ceylan , Sezer Öztürk gibi oyunculardır .

Sinan anlıyorum Sarpı seviyorsun bende çok seviyorum terinin son damlasına kadar mücadele eden bir Galatasaraylı

Ama Galatasaray orta sahasına layık olması için 1 tane özelliğini söyle Mesela zeki mi ? , pas yüzdesi iyi mi ? , tekniği iyi mi ? eeee Yerim orta sahaya getireceği direnci + Genç bir oyuncuda değil . 30´a merdiven dayamış

Sarp bırak ası yedek bile olmamalıdır Galatasaray orta sahasına yedek olmaya layık oyuncular Murat Ceylan , Sezer Öztürk gibi oyunculardır .

Mustafa Sarp'ın genel özellikleri olarak şunları sayabiliriz çalım atamayan şut çekemeyen oyun kuramayan zıplayarak koşan ve boş kaleye kafa ile gol atabilen bir futbolcudur kendileri

O maçta yüklenilcek tek adamlar Caner,Servet ve Uğur'dur,taç atıyor rakip adamını kaçırıyor Uğur gol yiyoruz,Servet'in Forlan'dan yediği çalım neydi öyle komedi,Caner kırmızı görüyor bunlar bize maçı kaybettirdi,yediğimiz goller komedi,ama takıma kızıyorum ben ve bir suçlu bulmaktansa bütün takımı suçlamak ve hatayı genelde aramak doğrudur,Mustafa istenmeyen adam haline geliyorsa,Ayhan,Barış çoktan bavullarını toplayıp gitsinler.

Hem hatayı genelde aramak gerek diyorsun hemde 3 futbolcu sayıyorsun.Maçı Mustafa yüzünden kaybettik demiyor zaten kimse yapması gerekeni yap(a)madığı için bu tepki.Evet Ayhan ve Barış'ta yakışmıyor bu takıma buna karşı çıkan yok zaten.Türkiye'de Sarp iyi kötü oynar ama avrupayı taşıyacak kapasitesi yok bunu hala savunmanın anlamı yok Sinan.Aslında hata birazda yönetimde ortasaha oyuncusu almak yerine gerek olmayan Bir Dos Santos'u almak ne derece doğru buda tartışılır.

Hem hatayı genelde aramak gerek diyorsun hemde 3 futbolcu sayıyorsun.Maçı Mustafa yüzünden kaybettik demiyor zaten kimse yapması gerekeni yap(a)madığı için bu tepki.Evet Ayhan ve Barış'ta yakışmıyor bu takıma buna karşı çıkan yok zaten.Türkiye'de Sarp iyi kötü oynar ama avrupayı taşıyacak kapasitesi yok bunu hala savunmanın anlamı yok Sinan.Aslında hata birazda yönetimde ortasaha oyuncusu almak yerine gerek olmayan Bir Dos Santos'u almak ne derece doğru buda tartışılır.

Yaser renktaşım kral çıplak diyoruz galiba

Pas verememesi, pas vermeden önce kendi çevresinde 720 derecede dönmesi gerekmesi, oyunu yavaşlatması, mehmet topal gibi sürekli yan pas geri pas yapması, önündeki bomboş adama pas verebilir durumdayken topu kaptırma korkusuyla pası veremem korkusuyla hiçbir zaman ileri oynamaması daha sayayım mı?

M.Sarp'la problemim bu adamın kendisinin bi problem teşkil etmesi Barış'ı tercih ederim

Bende isterim elbette bir Gago ama elde ki kadroda alternatifi yok bence.Yazın mutlak surette kaliteli bir ön libero alınmalı görüşündeyim,bende farkındayım finallere yüksek hedeflere iyi oyuncularla gelirsiniz,ama Sarp'ın genel olarak performansına baktığımızda çok verimli bir oyuncu profilinde o yüzden eleştirileri haksız buluyorum.

pas atamayan, yeteneği sınırlı bir adam...

GALATASARAY gibi bir külüpte ağır adamların yerinin olmadığını düşünüyorum.

Usain Bolt,Mustafa Sarp'ın her iyi özelliğinde kendisinden katlarca daha iyidir,ön liberomuz o olsun

1 tane oyuncu ne kadar önemli.Mustafa yerine ayhan oynadı eski ayhan oynadı takım bir anda değişti.Tabi bunda forvetin de etkisi var da yinede mustafaya göre daha iyi pas yapan ve pres yapan oyuncu olunca orta saha düzeldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt