Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

Cevap: Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

beni küfür ettirmek icin bu konu hortlanıyor galiba. mustafa kazma sarp s...a...a...k..o....ss.... kilit olsun artık görmüyelim bu şerefsizin ismini

allah belani versin lan senin allahin krosu. demek isterdim. ama o kadar acizsin ki o kadar yeteneksiz ve malca bi topcusun ki senin adina bu formayi giydigin icin hayretler icerisindeyim. maho ya. ahaha sunu okuyunca hic kizamadim cunku gereksiz bi adamsin.

Yuuhh geçen sene 1 trilyon kazanmış para biriktirememiş.Öyle bir demişki sanki adam asgari ücrete oynuyor.Karaktersiz herif.

Simdi Baris 1, Mustafa iyse 2. Daha fazlalisi da vardir. Simdi savunmaya kalkmayin, Ama bir Arda'yida unutmayin. Arkadaslar arasinda argolu konusmaya karsi degilim. Ama Adnan Sezgin'in yaninda "a.... K.... Ben böyle formanin" dersen orada bir sorun vardir demek. Yöneticiler otoritelerini ortaya koyamamistir. Topcularda basi bos köpekler gibi böyle fink atar.

Rijkaardi severim ben bu şerefsizler yüzünden ceza bile yemisimdir gs oyuncusuna hakaretten...şimdi gel bana kız !

az para vermişizde bilmem neymişte , sen kimsin laa . GALATASARAY'a 5 kuruş faydan dokundumu. Galatasarayda oynayabilmen için para vermen gerekirken birde para az diyor şerefsiz

@Kazım

Aynen öyle . GS futbolcusu isen "mahalle karısı gibi" küfürlü konuşmayacaksın . Hele ki saygıdeğer yöneticilerinin yanında . Sen başkanının yanında nasıl "A.K bu formanın" dersin len ?

Burası Fenerbahçe mi? Senin mazinde 500 Yıllık Galatasaray Lisesi "Mekteb-i Sultani" var . Sen bu ülkenin en elit , en "kültür beşiği" spor kulübüne mensupsun.

Arda değil istersen Messi ol , bu karakterde isen Florya'da işin yok aga .

M.Sarp konusuna girmiyorum bile .

Bu yetenekteki , bu karakterdeki bir adamı Florya'dan içeri sokanların Allah belasını versin .

Zaten Aziz Yıldırım ile bir olup , "Aleni şike" yapmış bir Adnan Sezgin'den ne beklenirdi ki ?

Ulan Adnan&Adnan'lar !!! Kulübü batırmaya çok yaklaştınız da son anda Allah yüzümüze baktı .

Ne işler dönüyormuş haberimiz yok..

Adnan Polat döneminde futbolcularla kulüp arasındaki bağ kopmuş. Herkes ayrı telden çalıyormuş. Adnan Polata muhalefet ettiğim için hiç pişman değilim..

Bu insanlar nasıl bu paraları kazanıyor anlamıyorum..bu ipine-ora bu para bıle cok fazla, ne demek ya 600 mılyar hemde 1 yılda..ulan ben butun ömrüm boyu çalışsam kazanamıyorum ulan bu parayı, sen kımsın nesın?? ben çift lısansustu yapmıs adamım, turkıyede doktora yapanlar bıle bu paraları zor kazanır..utanmaz herife bak bırde gıydıgı formanın hakkını verecegıne bol bol küfür edıyor..bızım neden şampiyonlar lıgı muzıgını mediaplayerlardan dınledıgımız bellı oluyor..

Zaten samsun macında bu arkadas golu atıp guney trıbune sus ısaretlı bır hareket cekıp yuzunu felan degıstırmıstı garıp hareketlerle..o zaman anlamıstım bundan bır cacık olmayacagını!!

Ulan yavşak senide adam sanmıştık, biz o beğenmediğin parayı rüyamızda görsek 1 hafta kendimize gelemeyiz.Hırbo.

Paranın köpeği bunlar. Parayı ver kapında itin olurlar. Büyütmeye gerek yok. Sonuçta Mustafa Sarp gibi bir yeteneksizlik abidesinden bahsediyoruz.

Cehennemin dibinde oynasın. Bir daha bu kapıdan içeri giremez. Hatta İstanbul'a bile gelemez.

Aslında suç bu tohumsuzda değil.

Bunu Galatasaray gibi bir camianın kapısından içeri sokanlarda.

Sarpina kodumunn sarp cocuguuuu sen kimsin ulan futbolcuyum diye geziniyorsun dittirrr gittt beee lanet olsun senin gibi ayiyi GALATASARAYIMDA oynatanlari.

Üst Alt