Mutlu Bir Evlilik ve Aile Hayatı İçin Ne Yapılmalı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mutlu Bir Evlilik ve Aile Hayatı İçin Ne Yapılmalı?

Galatasaray'lı olsun falan boş işler renkdaşlar :D

Benim hatun beşiktaş'lı ve gayette mutluyuz..

En önemli şey iletişim ve anlaşma.. o varsa her şey çözülür..

Arkadaşı şöyle tamamlayayım. Yobaz denilince dindarlar akla gelir. Ama bir düşünceye körü körüne bağlı kişilere de yobaz denir.
Yanlış anlamazsın umarım lafa karıştığım için.
Yo anlamam lakin cümle açık sacma bir anlam çıkarmış kendince

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray'lı olsun falan boş işler renkdaşlar :D

Benim hatun beşiktaş'lı ve gayette mutluyuz..

En önemli şey iletişim ve anlaşma.. o varsa her şey çözülür..

Abi bir de bu olayin baska boyutu var. Senin benim gibi Galatasarayli var ve "Galatasarayli" var. Ben cok kiz gördüm öylesine takim tutan, yani sözde takim tutmak icin takim tutan.

Bu yüzden bence buna pek kafa takilmamali. Sonucta bir takim. Hepimizin ailesinde baska takim tutanlar var, takim secimlerine göre onlari az ya da cok sevmiyoruz yani :)

Önemli olan kafa yapilari. Anlasabilecegin bir insan olmali, gerisi tartisilir.

Son düzenleme:
Abi bir de bu olayin baska boyutu var. Senin benim gibi Galatasarayli var ve "Galatasarayli" var. Ben cok kiz gördüm öylesine takim tutan, yani sözde takim tutmak icin takim tutan.

Bu yüzden bence buna pek kafa takilmamali. Sonucta bir takim. Hepimizin ailesinde baska takim tutanlar var, takim secimlerine göre onlari az ya da cok sevmiyoruz yani :)

Önemli olan kafa yapilari. Anlasabilecegin bir insan olmali, gerisi tartisilir.

Onu yazanlar da dalgasına yazmıştır,kimse gerçek hayatta o ayrımı yapmaz.

Hahah demekki sende benim gibi bunlarin sampiyon olduklarinda kafan patlamistir :D

Yok ya benim ki zaten light taraftar..

Galatasaray'lı olmasını da istemiyorum.. benim için önemsiz..

Buradan şuna bağlayayım, birbirini değiştirmeye çalışmamak lazım.. saygı duymak lazım..

Zamanla zaten birbirine benziyor insan biraz..

Son düzenleme:
Yok ya benim ki zaten light taraftar..

Galatasaray'lı olmasını da istemiyorum.. benim için önemsiz..

Buradan şuna bağlayayım, birbirini değiştirmeye çalışmamak lazım.. saygı duymak lazım..

Zamanla zaten birbirine benziyor insan biraz..

Bizimki de bana gicikligina Besiktas yendiginde fanatiklesiyor moralim bozulsun diye. :D

Bu sene zaten bide sampiyon oldular ya kafamin etini yedi ama boyle guzel oluyor dedigin gibi.

Herkes ayni takimli olsa isin guzel tarafi kalmaz.

Son düzenleme:
Evlenecekler kendinden taviz verme fikrine yavaş yavaş alışsın. %100 özgürüm (insanüstü eşim var demek bu) ve evliyim diyen varsa Kadir Gecesi doğmuştur.

Valla okadar güzel anlatıyorsunuzki , anladığım kadarıyla iki tarafta baskın genlerini baya bir törpülemeli. Özellikle erkek tarafı baya baya bişilerden feragat edecek anlasılan

Sırf evliliği bir görev gibi görüp evlenip kurtulmak için evlenen kesim de var. Hem kadına hem sana yazık.
Doğru kişi olduğundan emin olunmadan evlenilmemeli ve kesinlikle evlenilmeden önce ota boka kadar konuşulmalı her şey. Birbirinizi öyle kabul ediyorsanız ok, yoksa hergün bi şekilde patlak verir.

Üst Alt