Nasıl Galatasaraylı Oldunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Galatasaraylı Oldunuz?

Cevap: Nasıl Galatasaray'lı Oldunuz?

[video=youtube;R46UbeqNRwM]https://www.youtube.com/watch?v=R46UbeqNRwM&feature=related[/video]

ASY'de ilk izlediğim maç sayesinde ilkokula yeni başlamıştım bundan önce kim (dayı, amca, baba) daha çok para verirse o takım :)

Baba tarafım komple fenerli olmasına ragmen eksiksiz bütün sülale fenerlidir. Bir tek ben ve babam Galatasaraylıyızdır.. Amcamların tüm baskısına ragmen dogru yolda kalmayı başardım , Galiba aşık oldum ben bu renklere..

baba tarafından, ben küçükken Trabzonsporluymuşum ne alakaysa hatta hatırlıyorum hayal meyal diş fırçam vardı bordo mavi. Sonrasında futbolu öğrenmeye başladığımda GS'nin avrupa maçlarını izlerdi babam sonra benimde ilgimi çekmişti. Hep yabancıları yeniyodu. Bi Ajax maçında Galatasaraylı olmuştum. ondan sonraki maçımız PSV ileydi onuda yenmiştik. sonra dedem GS forması almıştı pazardan :D üzerinde marshall reklamlık olanlardan.

Baba etkeninden dolayı doğuştan Galatasaray'lıyım dayılarım Beşiktaşlı olmam yönünde rüşvet teklif etmiş olsalar da :asd: Ama gerçekten Galatasaray'lı olduğumu anladığım zaman 2000'deki UEFA serüvenimiz. O zamanlar 6-7 yaşlarındaydım ve aklım yeni yeni ermeye başlıyordu :)

Bizim ailedekilerin hepsi beşiktaşlıdır. Daha 3-4 yaşlarındayken annemle pazara gitmişiz. Orda Galatasaray formasını görmüşüm nedendir bilmem başlamışım ağlamaya, anne bana bunu al istiyorum istiyorum diye :D

Annem de beni susturmak için almış. 10 Numara Parçalı forma, altında da sarı şort. Yavaş yavaş kendimi bilmeye başladığım zamanlarda ilk gördüğüm forma Galatasaray formasıydı. O günden beri aşığım Galatasaray'a.

Doğal olarak aileden herkes bjk'li olduğu için, Beşiktaş'a geçirmek isteyenler oldu :D Ama hiçbir zaman vazgeçmedim bu sevda'dan.

Belki tesadüftür bilmiyorum ama o zamanlarda başıma gelen hatırladığım kadarıyla iyi veya kötü olaylarda, altımda o sarı şort vardı. Tesadüf işte :)

Fotoyu netten buldum, bahsettiğim parçalı forma buydu :)

1995-1996+Home.JPG

Bizim ailedekilerin hepsi beşiktaşlıdır. Daha 3-4 yaşlarındayken annemle pazara gitmişiz. Orda Galatasaray formasını görmüşüm nedendir bilmem başlamışım ağlamaya, anne bana bunu al istiyorum istiyorum diye :D

Annem de beni susturmak için almış. 10 Numara Parçalı forma, altında da sarı şort. Yavaş yavaş kendimi bilmeye başladığım zamanlarda ilk gördüğüm forma Galatasaray formasıydı. O günden beri aşığım Galatasaray'a.

Doğal olarak aileden herkes bjk'li olduğu için, Beşiktaş'a geçirmek isteyenler oldu :D Ama hiçbir zaman vazgeçmedim bu sevda'dan.

Belki tesadüftür bilmiyorum ama o zamanlarda başıma gelen hatırladığım kadarıyla iyi veya kötü olaylarda, altımda o sarı şort vardı. Tesadüf işte :)

Fotoyu netten buldum, bahsettiğim parçalı forma buydu :)

1995-1996+Home.JPG

çok ilginçmiş gerçekten başka çocuk olsa tekrar dönebilirdi. biranda olmuşun Galatasaraylı ve bi daha bırakmamışın. ilginç olan tarafıda bu :D

çok ilginçmiş gerçekten başka çocuk olsa tekrar dönebilirdi. biranda olmuşun Galatasaraylı ve bi daha bırakmamışın. ilginç olan tarafıda bu :D

Çocukken hiç Galatasaray'lı yakınım olmadığı için, sürekli bjk'li ol, bjk'li ol diye baskı yapıyorlardı. Bir müddet onlara inat olsun diye de Galatasaray'lıyım dönmem diyordum.

Ama 7 yaşından sonra iyice herşeyi kavramaya başlayınca, yürekten bağlandım Galatasaray'a.

Parçalı formayı giydiğinde ellerin soğuyorsa, için cız ediyorsa, bir ürperti geliyorsa, bu iş bitmiştir zaten. Sen bu takıma aitsin, Galatasaray'lısın.

(Hissettiklerimi yazıyorum :))

babam annem dayim galatasarayli adim mi koyan kisi de dayim kaptan cüneyt tanman yüzünden adim cüneyt :asd: kücük yastan beri cimbomluyum.

annem ve babam ayrıydı teyzemle gültepede kalıyorduk şişlide samiyenin oralarda işi vardı maç günlerinde atletli halimle oralarda gezerdim severlerdi filan bebektik daha teyzemde koyu cimbomluydu eniştem alkolik fenerliydi rahmetli. kral tvde reha muhtarda filan full galatasaray marşları çalardı en parlak günlerimizdi öyle yani şimdi annem babam beraber ve allaha şükür hala galatasaraylıyım.

babam tarafından

ilk olarak hatırladığım ben 8-9 yaşlarındayken evde Galatasaray maçları izlenirdi özellikle avrupa maçları

gol olunca gooooooooooooröööööööögghhhh diye bağırılırdı

ben de severdim o işi

ayrıca ilk izlediğim Galatasaray tarihin en iyi de Galatasarayıydı

meşhur 2000 ruhu vardı

heralde başka bı takımı tutmam imkansızdı

hatta o dönem okul arkadaşlarımda Galatasaraya dönmeye başlamıştı

öyle böyle değil çok başarılıydık hem ligde hem avrupada

96 yilinda Galatasarayli oldum. Gerci ilk zamanlar sadece skorlari ve lig tablosunu takip edebiliyordum. Hem cocuktum, hem de malum cizgili yayin ve internetsizlik. Ayagim ugurlu geldi. 4 yil ust uste Sampiyonluk, UEFA, Super Kupa ve nihayet otomatik olarak Milenium Kupasini aldik. :)

Siniftaki bir fransiz tarafindan. :)

MANU macindan 1-2 hafta onceydi.O zaman avrupada canak anten yoktu yada nadir olarak vardi.

Doğuştan oldum ama 5 yaşında babamla Galatasaray maçına gitmiştim kale arkasında izlemiştik.Resmi olarak o zaman başladı yani :)

Benim hikayem çok ilginç.

Doğduğum gün Galatasaraylıydım! Yani aslında doğuştan Gs'li sayılırım :)

Babam, annem, abim ve erkek kardeşim hepsi Galatasarayli. Bir tek ablam Fenerliydi. Oda hep beni zorlardı Fenerbahçeli ol diye.. Çok direnmelerime rağmen çocukluk akli tabi, dedim Fenerliyim..

Öyle başladı işte Fenerbahçeliğim ama kalbimde hep Galatasaray vardı, çünkü derbi maçlarını izlemek bile istemiyordum.

Herhalde 3-4 sene Fenerli olarak tanıdılar beni, sonra tabi belirli bir yaşa gelince ve kafaya dank edince kendimi Galatasaray'a daha çok vermeye başladım :asd:

Sonra işte 2010 şubat ayında İstanbul'a tatile gittiğimde, Ali Sami Yen'i ziyarete gittik bir kaç arkadaş :) Ve o an içimden geçenleri, yaşadığım duygular benim geri Galatasarayli olmamı sağladı..

Bundan sonrada zaten ASLA değişmem! Benim için bir tek Galatasaray var ve hep öyle kalacaktır! Seviyorum, aşığım Galatasaray'a!

Galatasaray'lı olmak cidden onur verici bir şey.. Herkese nasip olmaz. Kendimi şu an çok şanslı hissediyorum. Yol yakınken doğru yollu bulmuşum.

Hakan Sükür sayesinde. 30 küsür gol ortalamasiyla oynadigi yillarda cok etkilemisti beni.

Üst Alt