nato | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nato

Bugüne kadar Türkiye'nin üzerinden silindir gibi geçmedilerse NATO sayesindedir. Ha kesinlikle ayrımcı ve de son zamanlarda yetersiz bir kuruluş gibi görünse de sonuç olarak şemsiyedir. Gladio gibi örgütenmelerle ülkenin içine etse de öyledir.

Ülkemizin askeri gücünü (piyade gücümüzden ve dizi-filmlerden olsa gerek) çok yüksek zannediyoruz ama devir de teknoloji devri unutuyoruz.

Bugüne kadar Türkiye'nin üzerinden silindir gibi geçmedilerse NATO sayesindedir. Ha kesinlikle ayrımcı ve de son zamanlarda yetersiz bir kuruluş gibi görünse de sonuç olarak şemsiyedir. Gladio gibi örgütenmelerle ülkenin içine etse de öyledir.

Ülkemizin askeri gücünü (piyade gücümüzden ve dizi-filmlerden olsa gerek) çok yüksek zannediyoruz ama devir de teknoloji devri unutuyoruz.

su an türk ordusu hic olmadigi kadar zayiftir. kaba kuvvet devri gecti artik.

Avrupa istesin, 2 dakika da finish eder bizi. 2 dakika...

bizimkiler kendi kendine efeleniyor, gelin güvey oluyor. Madem güclüsün, egedeki o adalar noldu adalar?? hani alacaktik onlari geri??

bizimkiler kendi kendine efeleniyor, gelin güvey oluyor. Madem güclüsün, egedeki o adalar noldu adalar?? hani alacaktik onlari geri??

Turk ordusu neden gucsuz ve digerleri neden daha guclu aciklar misin ?

Tsk tek başına tüm avrupaya yeter.

hedef23

Yunanistanı PKKya benzetiyorum. Kendi başına kuyrugunu kıstırırken, başkalarıyla birlikte aslan kesiliyor. Sonra Türkiye bir adım atınca hemen soluğu baska ulkelerin yanında alıyor.

Başkasının şeyiyle gerdeğe girmekte, ne bileyim

Bu arada ulkenin son donemdeki tavirlarini tamamen ganyotcuya benzetiyorum

Kendi kendine gaza gelmeler, bedel odemeye haziriz demeler fln aklimda direkt ganyotcu canlaniyor

Kullandigimiz dili daha incelikli bir hale getirmeliyiz savasacaksak da diplomasimiz boyle olmamali. Kibrisa cikarken de uslub boyle miydi merak ediyorum.

Üst Alt