Nazifoğlu: "Ön liberoda bir problemimiz yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Ön liberoda bir problemimiz yok"

Hayır şunu anlatmaya çalışıyorum.Orta sahayla ilgili tolgayı aldık diyor mesela yerine alternatif arıyoruz.Böle malca açıklama yapıyor.Cesareti nereden alıyor kupadan.Tolgayı yeterli görüyor orası için.Geçen yıl 6.olduk oradada türkiye kupası kurtardı işte olası daha büyük tepkileri.Ben başarısız olup bütün kupaları verelim demiyorum.Fakat bu mallara herşeyin üstünü örtme zamanı veriyor.

Türkiye Kupası elbet başarı da,şampiyonluk kadar coşkulu kutlanan bir kupa değil ki.2-3 gün sonra tekrar normale döndü her şey.Haklısın Tolga'dan ön libero mibero olmaz da,kaybetsek de bu adamlar bir şey yapmayacaktı,alırız derlerdi almazlardı,isim atıp taraftarı oyalamak her zaman yaptıkları şey değil mi?

Hain herifler.
Tolgayi izlemisler güya.

Sende dursun da 1 ay öncesine kadar tolga diye bir oyuncu olduğunu bile bilmiyordunuz.

Yine oyaladilar ve istediklerini aldılar.

Bu kadro 3.bile olamaz

HELAK OL YAĞLI SURAT!

Aptala bağladı bu da. Zaten belliydi milletin gazını almak için politikacı gibi konuşuyordu zira. Transferi unutun beyler. Denayer gelirse gelir belki. O da belki.

tolga ne sürpriz yaptı da biz göremedik nazif nazifoğlu. yanlış maçı mı izledin acaba, saha da herifin varlığıyla yokluğu birdi.

Türkiye Kupası elbet başarı da,şampiyonluk kadar coşkulu kutlanan bir kupa değil ki.2-3 gün sonra tekrar normale döndü her şey.Haklısın Tolga'dan ön libero mibero olmaz da,kaybetsek de bu adamlar bir şey yapmayacaktı,alırız derlerdi almazlardı,isim atıp taraftarı oyalamak her zaman yaptıkları şey değil mi?

Değil elbet şampiyonluk kadar önemli kupa.Yinede bunlara göre takımda az eksik olmasına inandırdı ama.Bak ligde 2 3 maç tökezliyelim puan farkı 7 olsun, ocak ayına kadar orada durabiliyorlarmı.Almasınlar oyuncu.Kendileri bilir.

anan_477905.jpg

demekki ortasahaya ucuz alternatif birini alacaklar. mahmut olabilir 4 milyon bonservis ve yıllıkta 2 milyondan 5 yıllık sözleşme yaparız.

Lucas transferi niye yattı sanıyorsunuz Tolga alındı defter kapandı. 2 orta sahaya ihtiyacımız var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt