Nazifoğlu: "Ön liberoda bir problemimiz yok" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Ön liberoda bir problemimiz yok"

Cemal gitmeyecekmi 4-3-3 oynuyoruz resmen elde 4 tane ortasaha var biri müzmin sakat önlibero desen o hiç yok anca alternatif alın

On libero icin avrupada olmayacagimiz icin bencede sorun yok avrupada olsak sorun var derdim ama bu lig icin bencede yeterli

tapatalk

Defansif orta saha gerekir mi bilemem ama ben tolga cigerciyi begendim . Kendisinden iki kat civari alan selcuk kadar oynar . Selcuk ile tolga uyumlu olurlarsa basarili bir ikili olurlar dusuncesindeyim

tolga biraz bulent akin vardi ona benziyor bizden ornek verirsek . Cok topla bulusuyor , asiri yetenekli degil belki ama o bolgenin gerektirdigi cabuk karar verme becerisi var , mesela donk la en buyuk farklari bu

Defansif orta saha gerekir mi bilemem ama ben tolga cigerciyi begendim . Kendisinden iki kat civari alan selcuk kadar oynar . Selcuk ile tolga uyumlu olurlarsa basarili bir ikili olurlar dusuncesindeyim

tolga biraz bulent akin vardi ona benziyor bizden ornek verirsek . Cok topla bulusuyor , asiri yetenekli degil belki ama o bolgenin gerektirdigi cabuk karar verme becerisi var , mesela donk la en buyuk farklari bu
Hocam iki kat derken ? Para muhabbeti ise Tolga ile Selcuk arasinda pek fark yok.800 bin euro selcuk fazla aliyor ona da Tolga'nın bonservis ucretini sayarsak hemen hemen aynı rakamlar

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt