NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gsw toparlanır gibi bence.Salary cap durumları ne bilmiyorum ama seneye Curry Klay ve Draymond Green yine sahada olacak.Adam akıllı pivot çekseler yine iddialı olurlar.

Tabii yav, kimseyi almayıp Curry-Klay sağlıklı dönse bile iddaalı olurlar. Adamlar yıllardır sadece isimle var olmanın çok ötesinde bir kimlik yerleştirmişlerdi de bu yıl oyuncu kaybının suyu çıktı artık, sahaya çıkartacak oyuncu bulamayacaklar neredeyse. Sakatlık kötü ama en azından 1 sezon yüzlerini zirve yarışından çekmeleri herkes için iyi olur, son Durant-sakatlık saçmalığıyla gereğinden fazla nefret toplamışlardı zaten. Seneye esas kemik kadro ve 15-16'daki su gibi oyunla dönerlerse herkes adına daha hayırlı olur.

Golden State şuan sakat Curry-Klay, D.Green ve Russell'a sahip geri kalanların hepsi çöp biraz da Looney diyelim hadi.Öyle 1 tane süperstar almakla olmuyo iş.Anca Russell'ı takas edip 1-2 düzgün oyuncu karşılığında sezon sonunda da salary capin yettiği kadarıyla takviye yapabilirler.O zaman bile şampiyonluğun en büyük adayı olacaklarını düşünmüyorum.Hali hazırda Lakers-Clippers-Denver-Milwaukee gibi takımlar varken zor o işler.

Valla hic zevkli degildi. Tek gordugum bire birde adamini gectigin an direk potadasin veya 3luk. Kac tane bos turnike oldu sayamadim.

doncic yine muazzam oynadı.dallas bir yıldız oyuncu daha getirirse en büyük şampiyonluk adayı olur. yazın al harford'u almaya yakınlardı ama harford sixers'ı tercih etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt