NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lebron hem 3'lükleriyle hemde bloklarıyla sırtladı takımını.. maçlar oynadıkça ritmide artıyor.. clippers serisi çok güzel geçecek..

Lebron'u savunma yaparken izlemek büyük keyif hakikaten. Herif 35 yaşında hala hayvan gibi atlet, hem de ayak çabukluğuyla birebirde geçilse de herkese potada yetişebilecek çeviklikte. Harden'a karşıdan yaptığı bloktan ziyade Gordon'ın arkasından gelip yaptığı ufak chasedown beni daha çok etkiledi. Tucker maçın sonlarına doğru sakatlanıp çıktı. O 1 maç bile kaçırsa Rockets'a geçmiş olsun diyeriz. Şu sistem içinde belki de Harden'dan sonra en yeri doldurulamaz oyuncu. Rondo hakikaten sakatlıktan önceki halinden bile daha iyi oynuyor. Şutları ekstra ama Lebron rahat top alamazken oyunu yönlendirebilmesi şu kıtlıkta büyük nimet Lakers için. Özellikle olur da finale çıkarlarsa Lebron'u büyük ihtimal serinin genelinde boğacak Clippers'a karşı onun bu yönlendiriciliği büyük fark yaratacaktır.

Heat'i lise zamanlarında Wade'in prime dönemlerinden beri çok severim. Riley-Spoelstra işbirliğiyle zaten NBA'in en doğru yönetilen 3-4 organizasyonundan biri. Butler-Iguodala büyük kazanımlar ama onlar asıl riski ve nihayetinde piyangoyu Whiteside'dan çıkıp takımı Adebayo'nun üzerine kırarak vurdular. O kadar statik, şovmen çember savunucusundan çıkıp Adebayo gibi 5 pozisyonu da savunabilen gerçek bir saha içi liderine yatırım yapmaları onları bu noktada 2-3 gömlek daha iyi bir takım haline getirdi. Finalde de kim gelirse gelsin büyük şansları var. Karşı takımın daha yorgun gelecek olmasını geçtim, takımda o kadar winner karakter var ki Brad Stevens korkunç bir şekilde şapkadan tavşan çıkarmazsa koçluk anlamında da potansiyel iki rakibe göre daha iyi konumda olduklarını düşünüyorum. Bir de hem kanat savunması, hem de pota altı atletizmiyle Heat, Raptors'ı bayağı hırpalar diye düşünüyorum, Celtics gelirse daha çekişmeli bir seri izleyebiliriz.

Toronto Boston maçı çok çetin geçecek birazdan.Umarım 4 2 bitiririz.Miamide yıldızı az ama çok iyi 1 takım bekliyor Doğu finalinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt