NBA Haber Başlığı - Sayfa 404 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Haber Başlığı

NBA'de 82 macin tamaminda oynayanlar
Stockton 16 sezon 82 mac
Malone. 10 sezon 82 mac ( 7 sezon 80 81 mac)
Jordan. 9 sezon 82 mac ( Ayak kirilmasi ve ara vermese muhtemelen 12 sezon olacakti )
Lebron + Durant + Cury + Harden + Kawhi = 4 sezon :asd:

Ben yıldız olsam max 60 maçta oynardım. B2blere ve uzak deplasmanlara gitmezdim. Eskiler su gibi doping yaptıkları icin oyle kariyerleri boyunca 82 mac oynayabildiler.

şu sezonda 82 maç oynamak mallıktan başka bi şey değil yav

Ekli dosyayı görüntüle 81790

Ekli dosyayı görüntüle 81791
Yahu ben de 5 senede 200 milyon dolar kazansam play offlardan 1 ay once oynamaya baslarim. O adamlar 1996 yilina kadar 5 senede 10 milyon kazanmis, vergiyle 6 milyon kazanmislar. Tabiki sonraki sozlesme icin filan kiclarini yirtacaklar. Hadi Jordan istisna, adam sponsorlardan manyak gibi kazaniyordu fakat " macimi ilk defa izleyenler icin en iyi oyunumu oynamaliyim" diyen adam. Mukafatini da misliyle aldi.

Tabi o zamanlarla bu zamanlar farkli. Sağlamsan bütün maclarda oynamak zorundasin gibi bir yazili olmayan kural vardi. Şimdilerde bile kuway arada maclara cikmiyor diye büyük eleştiriler aliyor. New orleans davisi riske etmemek icin oynatmayınca nbaden ciddi uyarı olmisti yıldız herifi niye oynatmıyorsunuz diye. Halbuki ister oynar ister oynamaz kim karışır. Oynamazsa ve takim mac kaybederse kendi sorunlari. Ama bu amerikalı denyolar her şeye show ve para gözüyle baktıkları icin anlamıyorlar. Ama bunlar zamanlar oturacak. Oyuncular birlik olacaklar ve mac sayilari azaltilacak bence.

2 bucuk metrelik adamlar kariyeri boyunca 10 mac kaçırıyorsa da o da doping yani başka bir açıklaması yok. Bir de 90larda nba cok sertti falan denir yani o dönemde oynuyorsun düşün.

The NBA has entered into exploratory conversations with the Walt Disney Company about restarting the remainder of its season at Disney's ESPN Wide World of Sports Complex in Orlando, Florida, in late July, NBA spokesperson Mike Bass said Saturday.

The NBA is discussing a step-by-step plan for a resumption of the 2019-2020 season that includes an initial two-week recall of players into team marketplaces for a period of quarantine, one to two weeks of individual workouts at team facilities and a two-to-three-week formal training camp, Wojnarowski reported. Barring an unforeseen turn of events, many NBA owners, executives and NBPA elders believe commissioner Adam Silver will greenlight the return to play in June -- with games expected to resume sometime before the end of July, sources said.

Üst Alt