NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?

Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?

Hedef sadece Euroleague´de ilk 16´ya kalip tesekkürler demekse, ligde de playoff oynayip sansli eslesmelerle finale kadar gelmekse, belki yeterli olabilir.

Ama hedef ilk 16´ya kaldiktan sonra Aslanlar gibi mücadele etmekse, ligde finali yeterli görmeyip sampiyonluk hedefleniyorsa, kesinlikle 2 önemli hamle sart. 1 uzun (ezip gecen türden), bir de 4 numara (Songaila´dan daha etkili ve skorer biri).

Kisacasi 2 önemli transfer sart. Su anda Ülker´den bile 1 adim gerideyiz kadro kalitesi olarak.

uzun yıllar sonra elde edilen başarıya-hemde sezon başı hiç umulmazken- '' şanslı eşleşmeler sayesinde '' denilmesi oyuncu ve teknik kadromuzun emeğine ve üstün başarısına hakarettir.

zaza zaten bize 1 mac katkıda bulundu onun dışındaki galibiyetlerde önemli bir görevi rolü yoktu bile

krilenko geri dönmeyecekmi nba'e haber sitelerinde onun adını göremedim

bize deli bir uzun lazım....zaza zaten çok hantal bize 2 maçta katkı sağladı gitmesi hayırlı olur,tabi birini alabilirsek...

Şanslı eşleşmelere falan gerek yok, şampiyonluk için herkes kadar şansımız var. 4 numaralara da uzun denir bu arada.

Songaila da uzun zaten. Ama Songaila´dan daha hareketli, daha skorer biri demek istiyorum. Yani Zaza´nin yerine transfer, Songaila´nin yerine transfer. Songaila 4 degil mi?

uzun yıllar sonra elde edilen başarıya-hemde sezon başı hiç umulmazken- '' şanslı eşleşmeler sayesinde '' denilmesi oyuncu ve teknik kadromuzun emeğine ve üstün başarısına hakarettir.

Ben hakaret etmiyorum. Anadolu Efes yari finalde karsina gelirse nasil final oynayacaksin? Hic damardan girmeye gerek yok kazaniriz parcalariz diye. Kazanamayiz. Efes´in cok altindayiz. Sampiyon olmak istiyorsak bu kadro yetmez. Hedef meselesi. Oyuncularimiz hepsi Aslan parcasi, Oktay Mahmuti basimiza gelen en güzel sey, ancak sampiyonluk icin yetmez. Gercekci olmak lazim.

Nasıl bir şansa kardeşim ya Zaza toparlandı Lokavt bitti cemaat işi diyeceğim nerdeyse [göndermeyelim]

brid man gelsin reis olur.

birdman3.jpg

Ben hakaret etmiyorum. Anadolu Efes yari finalde karsina gelirse nasil final oynayacaksin? Hic damardan girmeye gerek yok kazaniriz parcalariz diye. Kazanamayiz. Efes´in cok altindayiz. Sampiyon olmak istiyorsak bu kadro yetmez. Hedef meselesi. Oyuncularimiz hepsi Aslan parcasi, Oktay Mahmuti basimiza gelen en güzel sey, ancak sampiyonluk icin yetmez. Gercekci olmak lazim.

merak ediyorum efes pilsen'in şuan nesi bizden daha iyi? resmen dökülüyorlar.Vujacic'de giderse işleri daha da zorlaşır özellikle lig için.

Ben hayır dedim ama NBA den adam transfer edilmeli mi anladım. Avrupa'dan falan alınacaksa tabi ki isterim

Songaila da uzun zaten. Ama Songaila´dan daha hareketli, daha skorer biri demek istiyorum. Yani Zaza´nin yerine transfer, Songaila´nin yerine transfer. Songaila 4 degil mi?

Songaila için demiyorum zaten, 4 numara + uzun demişsin oradaki uzun 4 numara mı 5 numara mı mesela :eek:

Üst Alt