NBA'de sezon iptal edildi! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de sezon iptal edildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NBA'de sezon iptal edildi!

Baslatmayin olm Cel-dikksinize. Gordon ve Songaila OUT Kevin Durant ve Gerald Wallace IN. GW yerine KGde olabilir ama almisken havali cafcafli birsey olsun diyorum yani hatta Kobe hazir bizi tanirken kapalim lol

Bizim basketbol şubesinin transfer niyeti falan yok anladığım kadarıyla.Boşa hayal kurmayın

oktay hoca oyuncu istemiyormu. medical park bir işe yarasın. hem kendi reklamınıda yapsın. hocada inat etmesin. cok pahalı adam istemiyorum. enes ve dengi alsın songilia gidebilir.

Haber kesin mi? Tüm sezon gittiyse haksız rekabetin daniskası olacak şu durumda.

Valla songalianın yerine bi takviye yapmadan şuan bile eksiğiz takım olarak.Eger bjk fener efes takviye yapıpta biz bakarsak ozaman işimiz çok zor malesef.

Şimdi bir yönetici cebinden çıkarıp transfer falan yapsa Medical Park denen adi kurum hiç yoktan ektradan reklam yapacak. Yöneticiler adam gibi çıkıp konuşsun şunlarla ekstradan versinler artık bir şeyler.

Şöyle ciddi bir yıldız ile 10.000'den aşağı düşmeyiz Abdi İpekçi'de bu sezon.

Şimdi bir yönetici cebinden çıkarıp transfer falan yapsa Medical Park denen adi kurum hiç yoktan ektradan reklam yapacak. Yöneticiler adam gibi çıkıp konuşsun şunlarla ekstradan versinler artık bir şeyler.

Şöyle ciddi bir yıldız ile 10.000'den aşağı düşmeyiz Abdi İpekçi'de bu sezon.

Valla ben olsam Songaila'yı gönderip oraya süper bir Center veya Power Forward alırdım.5 numaraya Howard'ı getirsinler.2'ye de iyi ilişkimiz de varken Kobe Bryant'ı alsınlar tek başıma 500 kişi toplayıp maçlara gitmezsem namerdim ulen.

Haber doğruysa Kobe için bütün totemleri yapmaya başlıyorum şu andan itibaren.Zaten bu tarz isimlerden 1-2 tane alamazsak eğer sezon oynanmayacaksa Euroleague'de de Lig'de de hedefsiz kalırız bir anda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt