NBA'de sezon iptal edildi! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de sezon iptal edildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NBA'de sezon iptal edildi!

pf size kadro yapam belli ki anlamiyonuz

pg: nash - tutku

sg: gordon - evren

sf: cevher - shumpert

pf: griffin - ilkan

c: omer asik - furkan

iki tane daha aphi olustururuz kadro derinligi acisindan olur biter :ka19:

haha.gif

Napmışsın sen ya NBA ile alakan olmadığını bu kadar belli etme istersen
haha.gif

nba'in kitabini yazdigimi bilmiyorsun galiba [buyuk ihtimalle sadece SLAM okudugundan] istersen kapak linkini sana gonderebilirm

Slam 'i küçümseme dünya üzerindeki en saygın dergilerden biridir. Şimdi Slam yada Pivot isimli dergiye girip Refik AKKÜLAH ismini aratabilirsin. Ordan 2 şey kap. PF diye bize Griffin 'i iteleyeceksin.

:haha:
Slam 'i küçümseme dünya üzerindeki en saygın dergilerden biridir. Şimdi Slam yada Pivot isimli dergiye girip Refik AKKÜLAH ismini aratabilirsin. Ordan 2 şey kap. PF diye bize Griffin 'i iteleyeceksin.

bahsettigin brosurlere (dergi demeye bin sahit) danisip refik akkulah ismini sorsam NO RESULTS FOUND cevabini alirim kimi kandiriyorsun? dayioglun kaan kural diye bize kendini basket erbabi diye satacaksin guya :haha:

:haha:

bahsettigin brosurlere (dergi demeye bin sahit) danisip refik akkulah ismini sorsam NO RESULTS FOUND cevabini alirim kimi kandiriyorsun? dayioglun kaan kural diye bize kendini basket erbabi diye satacaksin guya :haha:

3 yıldır NBA ile ilgili bana karşı girdiğin bütün iddiaları kaybettin. Dayanamayıp bana küfrettin ve ihraç yedin sonra da ben affetmiştim seni Uğur 'un araya girmesiyle.

Yani eski defterleri açmıyayım derken bana ansiklopedileri açtıracaksın Kaan Kural ile akraba olmak da suç değil.

3 yıldır NBA ile ilgili bana karşı girdiğin bütün iddiaları kaybettin. Dayanamayıp bana küfrettin ve ihraç yedin sonra da ben affetmiştim seni Uğur 'un araya girmesiyle.

Yani eski defterleri açmıyayım derken bana ansiklopedileri açtıracaksın Kaan Kural ile akraba olmak da suç değil.

bu iddialarina sadece GULUYORUM

[video=youtube;5kcr16GElv4]https://www.youtube.com/watch?v=5kcr16GElv4&feature=related[/video]

blake griffin anca liselileri sevindiri .. Nkta .. ustam refige katılıyorum arkasındayım

ben wallaceın hali varsa gelsin ..

bizi bosh , love , durant , howard , varejao , a.parker , noah , italyan kardeşlerimiz ,scola , ginobili , bogut oradaki kıtadaşlarımız paklar ..

Bence Raffi cok atiyor. Birmoktan caktigi yok. COK NET.

Görüşlerim ile karanlık olan Türk Basketbolunun geleceğine bir umut ışığı olmak için renkdaşlarımı uyarmaya çalışıyorum Tayfuncum. Galileo da önceleri fikirleri yüzünden bu tavırları görmüştü ama sonra gerçek ortaya çıktı. Benimki de o hesap.

Görüşlerim ile karanlık olan Türk Basketbolunun geleceğine bir umut ışığı olmak için renkdaşlarımı uyarmaya çalışıyorum Tayfuncum. Galileo da önceleri fikirleri yüzünden bu tavırları görmüştü ama sonra gerçek ortaya çıktı. Benimki de o hesap.

Ray Allen kariyerinde 5 mac aldirmamis diyen adam Galileo degil, MALileo olur anca.

Evet öyle bir tespitim olmuştu ve NBA severlerin % 85 'iyle aynı görüşte olmam benim haklılığımı gözler önüne sermiştir. Ray Allen gibi bir adam bizim ligte Banvit 'te falan benchte oturur ancak. :b5:

cevap vermeye gerek bile duymuyorum. refik'in basketboldan anladigini sandigi ortamda allen'in basarili olmasi PARADOKS olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt