NBA'de sezon iptal edildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de sezon iptal edildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | NBA'de sezon iptal edildi!

Aslında Andric'in hücumu Furkanın Ribaundları ve Zazanın savunması var. bence Pivot rotasyonu iyi, Zazayla daha dominant oldu pota altı. Songaila'da biraz problem var. bir takviye olur mu olmaz mı bilemem ama olacaksa ilk buraya olmalı. zaten transfer yapılırsa bence oktay hoca 1 oyuncu alır. o da bu bölgeye olmalı

4 numara yada 5 numaraya takviye iyi olur.3 numarada biraz sırıtıyor.Deng cuk oturur

Yalnız şaka maka Griffin cidden gelebilir.Atletik bi 4 numara eksikliği var zaten,5 bile oynar burada yani o derece.Deron aylık 200´e gelirse aynı paranın biraz üstüne Blake´de gelir.Ben bir hamle yapacağımızı düşünüyorum NBA´den.

Cevap: NBA'de sezon iptal edildi!

Zaza kalacağına göre 5 numaraya adam almayız bence ya 3 ya da 4 numaraya gelir tabi transfer yaparsak. Ki Deron kalacağına göre sağlam bir adam gerekiyor bize.

CSKA şimdiden şampiyon gibi sanki. gasollerde gelirse barçayla çekişirler. pana'nın parası yok o yüzden bu sene en fazla çeyrek oynarlar bu gidişle malesef. ama diamantidis'in olduğu yerde yine de ümit kesilmez.

bütçeyi zorlayacağımızı sanmıyorum.

ki baba oyuncular da pazarlama açısından avrupa yerine uzakdoğuya gidebilirler.

kaankural NBA'den oyuncu almak paraya bakar. Ama en dikkat edilmesi gereken konu ismi en büyük olan değil oyunu Avrupa'ya en uygun olanları seçmek

this is important

Yalnız şaka maka Griffin cidden gelebilir.Atletik bi 4 numara eksikliği var zaten,5 bile oynar burada yani o derece.Deron aylık 200´e gelirse aynı paranın biraz üstüne Blake´de gelir.Ben bir hamle yapacağımızı düşünüyorum NBA´den.
Williamstan fazlasını kazanamaz Griffin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt