Ndiaye - Visca İkilisine Sıcak Bakar mısınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye - Visca İkilisine Sıcak Bakar mısınız?

Bikmadik anadolunun parlayan yabancilarinin pesinden kosmalara !!

Donklar amrabatlar kuzmanovskiler saidoolar Danyler !! Hep basimiza bela oluyor, hic akillanmiyoruz!! :(

Son düzenleme:
Visca zaten Arsenal tarafından izleniyordu ilk IBB dönemlerinde yanlış hatırlamıyorsam.

Böyle adamlara karşı değilim genel olarak ama beni sinirlendiren olay hep ligimizin topçularının peşinde koşmamız ve bunlara çuval çuval para ödememiz.

Hepsi bizi kazıklama derdinde zaten. Böyle oyunuları kendimiz bulmamız lazım, hem böylece maliyetleri de çok düşük olur.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Buna inandin mi cidden?

Hedeflerimiz ile uyuşmayan transferler olurlar. Visca'yı Shaktar karşısında gördük. Şampiyonlar liginde Real'e karşı yada Barça'ya karşı Visca falan zayıf kalır. Drogba-Melo-Sneijder gibi üst düzey isimler ile ancak kafa tutabildik.

neden olmasin
linnes gelince 31 cekmediginiz kalmisti
herifin takim arkadasi sivasa gelip kadroya giremedi
b ihtimal linnesi sivas alsa herifin yolu GSmizden gecmeyecekti
badu da norvecten gelmis osmanliya ve basarili olmus
bir baduyu ve viscayi GSye cok gormeyelim #lutfen

Hakkaten bu ligimizin topcularina ne meraklisiniz arkadas. Adamlarda öyle ahim sahim kalite mi var, hayir. Üc büyüklere gelip de sonra cöp ilan edilen bir sürü örnek var. E ucuz desen o da degil. Anlamadim gitti.

Tek amaclari 3 buyukleri soymak olan bu anadolu zihniyeti degismedigi surece anadolu dan mecbur kalmadikca asla oyuncu alinmamali.
Normal degeri bir oyununun max 2m ise adamlar 5m isiyorlar en az o da...

Buna inandin mi cidden?

Arsenal'ı bilmiyorum da Sevilla alacaktı bunu, Başakspor'la parada sıkıntı oldu sanırım, sonra Nasri'yi kiraladılar bi de bir herif daha aldılar. O takımlarda izlediğin bir sürü adam böyle Visca gibi ordan burdan ucuza malettikleri adamlar, Hannover'dan Rapid Wien'den filan adam alıyorlar, fundementali iyiyse kendi yontuyor Avrupa kupalarında yarı final final filan oynuyor adam.

İkisini de çok beğenerek izliyorum, son yıllarda yapılmış en iyi transferler olduklarını düşünüyorum hatta...

Ancak fiyat önemli tabi, onar milyon bonservis bedeli istenirse zaten olmaz o iş, imkan olsa bile tercih etmem şahsen. Bizim kulüp paraları Tarık-Serdar gibilere bağladığı için daha iyilerine bile verilemez oldu o paralar...

Bu noktada sağlayacakları muhtemel katkı ölçeğinde imkanlar zorlanabilir; mesela piyasası 4 tür de 5-6 verilebilir gibi...Eren' de olduğu gibi yani; normalde 2-2.5 olması gereken bonservisine 4 ödendi ama iyi de oldu, Allah sakatlık vermesin...Katkı alınacak adama 1-2 milyon fazla ödemekten değil, bu seviyede oynamasına imkan ihtimal olmayan sözde futbolculara harcananlardan dolayı bu durumda kulüp...

Birde söylemeden geçemedim; sırf bizim ligde oynuyor diye söz konusu edilen her futbolcuya peşin muhalefet edenlerden artık bıkkınlık geldi. Üstüne alınması gereken kişiler bellidir, her defasında çok önemli bir şey söylüyormuşcasına ahkam kesmeleri gereksiz, sabit fikirlerini bilmeyen yoktur artık...Ndiaye Norveç' ten vasat bir EPL takımına gitmiş ve orada biraz parlamış olsa ağzının suyu akacak adamlar gelmiş burda mis gibi topçuyu beğenmiyor...

Üst Alt