Ndiaye - Visca İkilisine Sıcak Bakar mısınız? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye - Visca İkilisine Sıcak Bakar mısınız?

İkisini de çok beğenerek izliyorum, son yıllarda yapılmış en iyi transferler olduklarını düşünüyorum hatta...

Ancak fiyat önemli tabi, onar milyon bonservis bedeli istenirse zaten olmaz o iş, imkan olsa bile tercih etmem şahsen. Bizim kulüp paraları Tarık-Serdar gibilere bağladığı için daha iyilerine bile verilemez oldu o paralar...

Bu noktada sağlayacakları muhtemel katkı ölçeğinde imkanlar zorlanabilir; mesela piyasası 4 tür de 5-6 verilebilir gibi...Eren' de olduğu gibi yani; normalde 2-2.5 olması gereken bonservisine 4 ödendi ama iyi de oldu, Allah sakatlık vermesin...Katkı alınacak adama 1-2 milyon fazla ödemekten değil, bu seviyede oynamasına imkan ihtimal olmayan sözde futbolculara harcananlardan dolayı bu durumda kulüp...

Birde söylemeden geçemedim; sırf bizim ligde oynuyor diye söz konusu edilen her futbolcuya peşin muhalefet edenlerden artık bıkkınlık geldi. Üstüne alınması gereken kişiler bellidir, her defasında çok önemli bir şey söylüyormuşcasına ahkam kesmeleri gereksiz, sabit fikirlerini bilmeyen yoktur artık...Ndiaye Norveç' ten vasat bir EPL takımına gitmiş ve orada biraz parlamış olsa ağzının suyu akacak adamlar gelmiş burda mis gibi topçuyu beğenmiyor...
Ts den beleş Mehmet Ekici transferine nasıl bakarsınız sayın Canarslan? Selçuk sonrası dönem için ideal bir yerlimidir?

Arsenal'ı bilmiyorum da Sevilla alacaktı bunu, Başakspor'la parada sıkıntı oldu sanırım, sonra Nasri'yi kiraladılar bi de bir herif daha aldılar. O takımlarda izlediğin bir sürü adam böyle Visca gibi ordan burdan ucuza malettikleri adamlar, Hannover'dan Rapid Wien'den filan adam alıyorlar, fundementali iyiyse kendi yontuyor Avrupa kupalarında yarı final final filan oynuyor adam.
Onu bende biliyorum ve inaniyorum. Ama Arsenal fln yalan bunlar.

Ben yükselen bir futbolcuyu, herzaman düsüsde bir futbolcuya genel olarak tercih ederim. Badou´ya 10 Milyon bonservis, 1 milyon yillik versen, 5 yildan 15 Milyon avro eder. Riera yada Hamit gibi oyuncularin 3 yillik maliyeti 13-14 Milyon avro oluyor. Elano´nun maaliyeti kalsa idi 4 yilda 24 Milyon avro olacakdi.

Az yillik ürecti ödedigin sürece, hirsli ve yükselisde olan topculara yüksek bonservis verilebilir.

Ts den beleş Mehmet Ekici transferine nasıl bakarsınız sayın Canarslan? Selçuk sonrası dönem için ideal bir yerlimidir?
Tatildeyim, gündemi iyi takip edemedim, serbest kaldı mı ki Mehmet?...Kesin bir kanaat oluşturamadım Ekici için; çok iyi maçlarını da izledim, yetersiz olduğunu düşündüğüm maçları da oldu. Ancak Trabzon öyle kaotik bir süreç yaşıyor ki oradaki performanslar pek de fikir vermiyor doğrusu...

Ben gurbetçilerden Selçuk' un yerini alacak futbolcu olarak Tolgay' ı tespit etmiştim, bedava fiyatına BJK aldı, sakatlık yaşamasa BJK ta banko olurdu diye düşünüyorum, bizimkilerin hiçbir girişimde bulunmamış olmasını yadırgamıştım...

Eğer dediğin gibi ''Beleş'' ise denenebilir Ekici ama Sneijder (Yahut alternatifi Josue) varken, Tolga' da ümit vermişken çok gerekli gibi gelmediğini de belirteyim; sanki defansif yönü daha güçlü bir B2B daha elzem gibi...

Tatildeyim, gündemi iyi takip edemedim, serbest kaldı mı ki Mehmet?...Kesin bir kanaat oluşturamadım Ekici için; çok iyi maçlarını da izledim, yetersiz olduğunu düşündüğüm maçları da oldu. Ancak Trabzon öyle kaotik bir süreç yaşıyor ki oradaki performanslar pek de fikir vermiyor doğrusu...

Ben gurbetçilerden Selçuk' un yerini alacak futbolcu olarak Tolgay' ı tespit etmiştim, bedava fiyatına BJK aldı, sakatlık yaşamasa BJK ta banko olurdu diye düşünüyorum, bizimkilerin hiçbir girişimde bulunmamış olmasını yadırgamıştım...

Eğer dediğin gibi ''Beleş'' ise denenebilir Ekici ama Sneijder (Yahut alternatifi Josue) varken, Tolga' da ümit vermişken çok gerekli gibi gelmediğini de belirteyim; sanki defansif yönü daha güçlü bir B2B daha elzem gibi...
Sezonsonu beleş olucak. Meziyetli bir yerli bence.

Sezonsonu beleş olucak. Meziyetli bir yerli bence.
Haa, sezon sonu için diyorsan zor o iş...Ersun faydalanabilir, Trabzon camiası kalmasını isterse orada kalır, kendisi de fanatik TS lu zaten...Ersun Hocam da beğenmezse zaten defolu damgasını yer benim gözümde; daha Ersun Hocamın yok farzettiği futbolcunun iflah olduğunu hatırlamıyorum...

Ekici ile ilgili bir kaç kelam etmek isterim. Öncelikle bizim hiç de ihtiyacımız bir tarzda değil. En önemli sorunu tempo. Oyunu tek yönüyle oynayan bir oyuncu. Selçuk'un bu kadar hakaret yediği yerde daha çok söveriz. Hani muadili Oğuzhan desek o kadar dribling yapabilen bir oyuncu değil. N'diaye mesela savunma yapması filan daha iyi bir oyuncu.

Valla visca ndiaye değil anadolu takımından ronaldo messi olsalar alınmaz.Yaptıkları soyunculuktan başka birşey olmuyor.Tutar yada tutmaz riske gerek yok.Elin osmanlısı norveçi fransayı takip ediyorsa bizde yapalım.Aradıktan sonra elbet bulunur visca gibi adamda badou gibisi de .

Üst Alt