Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı!

Yazıklar olsun. Artık bu paraları gören futbolcular bize gelirken ağzını 3 milyon eurodan açar.

Skilaçi ettiniz güzelim kulübü. Koca rivanın parası bu seneki transferlere gitti.

Tekrar hayirli olsun umarim iyi oynar Ndiaye. Ben artik maas muhabettini birakma karari almistim zaten yoksa sizin gibi kafayi yerim 7/24 saat. :) (Gerektiginden fazla verildi tabi bunu kimse inkar edemez)

Ben odemiyorum nasil olsa ne halt yerlerse yesinler, batarsa batsin kulup umrumda bile degil. Futbol izlemek istiyorum artik mac izlerken kafam sismesin sinirden.

Ama sunu da eklemek istiyorum, cunku mantikli olan budur benim mantaliteme gore; bu paralari yeni transferler icin 'uygun' goruyorsa yonetim ve tekrar UEFA'dan uyari/ceza almak istemiyorsa, o zaman bazi oyuncularla yollarini ayirmasini da bilecek. En basitinden de Jong ve Selcuk Inan. Ikisi toplamda 5.4 milyon € aliyor. Iki futbolcunun parasini cikartmis olursun. Bu saatten sonra bunlardan rotasyon oyuncusu olmaz.

Ama sunu da eklemek istiyorum, cunku mantikli olan budur benim mantaliteme gore; bu paralari yeni transferler icin 'uygun' goruyorsa yonetim ve tekrar UEFA'dan uyari/ceza almak istemiyorsa, o zaman bazi oyuncularla yollarini ayirmasini da bilecek. En basitinden de Jong ve Selcuk Inan. Ikisi toplamda 5.4 milyon € aliyor. Iki futbolcunun parasini cikartmis olursun. Bu saatten sonra bunlardan rotasyon oyuncusu olmaz.
bu de jong ortalarda yok nerede acaba

sanirim dursun özbekinde herkeste oldugu kadar beyin var. transferlerin parasi bizden cikmiyo.beddua degilde dua edelim .
tesekkür derim

ben almanyadanim .musleranin salinini bile aldim kulübüme katki sagladim. iki kurus fayda etmeyen kisiler lütfen konusmasin
saygilar

Üst Alt