Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi

Ama sen gondermek istesen adam parasini alir oyle giderdi emin ol zaten o 4.5 içinde adamların maaşlarıda vardi diyorum ben.

Gidenlerin maaşlarını sayıyorsun da Serdar'ın maaşlarını saymıyorsun be adam?

Furkan,Sercan ve Bilal'in sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalmıştı zaten.3'ünün maaşını toplasan 2 milyon anca ediyordu.Serdar'ın 1 yıllık maliyeti sadece.

Furkan ı 500 kiraladın maaşını sen ödedin. Sercan leş bir sezon geçirdi bursalı olmasa bursa bile almazdı emin ol. Biz bu çöp yerlilerden ne zaman para kazanmışız o dönem bir örnek bile yok.

İyi de Serdar'a da çöp yerli diyeceksin üstüne para verip göndermeye kalktığımızda 1-2 sene sonra.Alınırken destekliyordun ama,şu andada destekliyorsun.Konformizmin de suyunu çıkarmamak lazım insanın net görüşü olmalı bazı konularda.

Bursa daha fazla veriyor en kötü bonservissiz gönderirdin niye parasını alıp gitsin adam?Senin bakış açını anlıyorum. "Yönetimdekiler okumuş etmiş adamlar hepsi iş adamı biz onlardan iyi mi bileceğiz de oturduğumuz yerden sallıyoruz?Her şeyi eleştirmemek gerekir."

Bu bakış açısı bir yere kadar doğru.Abartısı da yanlış.Her gelen yönetim iyiyse bu kadar borç niye oldu?
Yönetime iyi diyen olmadı Sarper ben bu transfer için değerlendirme yaptım. Furkan Sercan denilen adamları kim ne yapsın? Yabancının serbest olduğu bir yerde kimse almaz bu adamları. Ki bu adamların sozlesmelerindeki hakedilmiş paralarını almadan hic bir yere gitmez. En güzle örnek Olcan!

Gidenlerin maaşlarını sayıyorsun da Serdar'ın maaşlarını saymıyorsun be adam?

Furkan,Sercan ve Bilal'in sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalmıştı zaten.3'ünün maaşını toplasan 2 milyon anca ediyordu.Serdar'ın 1 yıllık maliyeti sadece.
O aldigin oyuncunu maaşı be adam. Digerleride zaten gönderirken ödeyeceğin maaşları. Daha yakın zamanda OLCAN ORNEGI VAR OLCAN ANLAMIYORMUSUN?

İyi de Serdar'a da çöp yerli diyeceksin üstüne para verip göndermeye kalktığımızda 1-2 sene sonra.Alınırken destekliyordun ama,şu andada destekliyorsun.Konformizmin de suyunu çıkarmamak lazım insanın net görüşü olmalı bazı konularda.
Tamam şimdi gönder bakayim serdar ı! Bütün maaşını eşek gibi odeyecez. Çöp çıkması alınırken karşılığında verdiğimiz çöplerden kurtuldugumuz gerçeğini degistirmez.

Yönetime iyi diyen olmadı Sarper ben bu transfer için değerlendirme yaptım. Furkan Sercan denilen adamları kim ne yapsın? Yabancının serbest olduğu bir yerde kimse almaz bu adamları. Ki bu adamların sozlesmelerindeki hakedilmiş paralarını almadan hic bir yere gitmez. En güzle örnek Olcan!

E abi karşı çıktığın hiçbir şey yok ama.Ndiaye'ye verilecek olası bonservisi bile savundun.

Olcan'ın maaşı 16-17 sezonunda 1.800.000 euro,17-18 sezonunda 1.900.000 euro maç başısı da 15.000 euro idi.

Sercan'ın maaşı 700.000 euro maç başısı 8.500 euro
Furkan'ın maaşı 500.000 euro maç başısı 10.000 euro
Bilal'in maaşı 2.407.500 TL maç başısı 45.000 TL

Bu 3'ünün de 1 senelik sözleşmesi kalmıştı.Anadolu kulüpleri Olcan'ın maaşını ödeyemez ama diğer 3'ününkini ödeyebilir.

Olcan'ın maaşı 16-17 sezonunda 1.800.000 euro,17-18 sezonunda 1.900.000 euro maç başısı da 15.000 euro idi.

Sercan'ın maaşı 700.000 euro maç başısı 8.500 euro
Furkan'ın maaşı 500.000 euro maç başısı 10.000 euro
Bilal'in maaşı 2.407.500 TL maç başısı 45.000 TL

Bu 3'ünün de 1 senelik sözleşmesi kalmıştı.Anadolu kulüpleri Olcan'ın maaşını ödeyemez ama diğer 3'ününkini ödeyebilir.
Evet 2 sene önce milli olan Olcan adına 250 bin ödüyorlar şuan.

Tamam şimdi gönder bakayim serdar ı! Bütün maaşını eşek gibi odeyecez. Çöp çıkması alınırken karşılığında verdiğimiz çöplerden kurtuldugumuz gerçeğini degistirmez.

Biz de bunun için karşı çıktık Serdar transferine.3 tane adamın 2 milyon euroluk maliyetinden kurtulacağız diye Serdar'a 4.5 milyon bonservis,8 milyon euro vereceğimize bu 3'ü kalsaydı daha karda olurduk.

Üst Alt