Ndiaye'nin Yerini Marouane Fellaini Dolduracak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aslen faslıymış. sırf bu yüzden istemem takımda arap sayısı çok en fazla 1 olmalı tercihen feghouli oda.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu herif de 30 yasinda.

Besiktasa gülüyoruz da bizde onlarin yolundan gidecegiz herhalde. Genc adam lazim bize iyice veteran takimi olacagiz.

Bu herif de 30 yasinda.

Besiktasa gülüyoruz da bizde onlarin yolundan gidecegiz herhalde. Genc adam lazim bize iyice veteran takimi olacagiz.

o çok sorun değil şu devirde. çoğu oyuncu 33, 34 yaşına kadar diri kalabiliyor bazıları 36, 37 yaşında bile en iyi oyunlarını oynuyorlar o yüzden ben sorun görmüyorum. artık yaş ortalaması 26, 27 olunca genç takım olunuyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gerek var mı sizce?

giphy.gif

Fellaini’ yi kadroda görmek isterim ancak N’ diaye’ nin yerine adam bakılıyorsa yanlış adres.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimse de çıkıp demiyor ki, hangi parayla?

Şampiyon olamazsak bırakın Fellaini'yi Karabük'ten Skulason'u alamayacağız. Hatta öyle ki eldekiler bir bir gider. Kritik bir noktada olduğumuzu unutmayın!

Ndiayenin gidişi bir açık oluşturmadı ki yeri doldurulsun. bi halta yaramıyordu zaten, düşünün donk bile ondan iyi perormans sergiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
o çok sorun değil şu devirde. çoğu oyuncu 33, 34 yaşına kadar diri kalabiliyor bazıları 36, 37 yaşında bile en iyi oyunlarını oynuyorlar o yüzden ben sorun görmüyorum. artık yaş ortalaması 26, 27 olunca genç takım olunuyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben hiç istemiyorum bu kadar 30+ adamın takımda toplanmasını. Bir yerden sonra dinamiklik eksiği yaşıyorsun.

Ayrıca Fellaini rahat en az 3 Milyon isteyecektir. Ona 3 vereceğimize 1,5'ar Milyon dan 2 tane Garry gibi adam bulsak daha mantıklı olur.

Bunun da son kullanıcısı biz oluruz muhtemelen.

sent via GSC

Bu salagi alirlarsa mac felan izlemem.

Bunu almanin hic bir mantiksel aciklamasi yok.

Adamin tek meziyeti kafa topu kazanmasi oda 2metre boyu var diye.

Beyinsizler gidip on sozlesme ile ferreyra, bernard ve asamoah'i almiyorlar su salagi aliyorlar.

Bizden hic birsey olmaz cidden bak, fatih terim ne yazikki transferden anlamiyor

Bu salagi alirlarsa mac felan izlemem.

Bunu almanin hic bir mantiksel aciklamasi yok.

Adamin tek meziyeti kafa topu kazanmasi oda 2metre boyu var diye.

Beyinsizler gidip on sozlesme ile ferreyra, bernard ve asamoah'i almiyorlar su salagi aliyorlar.

Bizden hic birsey olmaz cidden bak, fatih terim ne yazikki transferden anlamiyor
Izleme çok umurumuzda

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mourinho on Fellaini: “Is he going to stay or leave? I don’t know. I want him to stay, the club want him to stay, the process, negotiations, numbers, distances between the offer and what he wants, I really don’t know.”

Adam ManU ile sozlesme imzalamaya yanasmiyor. Roma haberleri dogru olabilir.

alsanıza lan şu adamı ön sözleşme ile fernando fellaini önüne de koyarız beleş ben arfa akarız bu yönetimde de iş yok galiba beleş oyuncu almayacaksak kimi alacağız acaba

Üst Alt