# Necati Ateş - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Necati Ateş

necatinin bize zararı olmaz çıktığındada aslanlar gibi mücadelesini verir fakat şunu düşünelim yerli transferde yine her oyuncuyu kaptırıyoruz beşiktaş fener kesinleştirdi bile alacağı oyuncuları bizim şuanda tek necati kesin gibi yine bu şekilde yavaş gidersek gelecek senede tadımız olmayacak gibi

necatinin bize zararı olmaz çıktığındada aslanlar gibi mücadelesini verir fakat şunu düşünelim yerli transferde yine her oyuncuyu kaptırıyoruz beşiktaş fener kesinleştirdi bile alacağı oyuncuları bizim şuanda tek necati kesin gibi yine bu şekilde yavaş gidersek gelecek senede tadımız olmayacak gibi

Bu felsefeye katilmam mumkun degil.

Mantigi bile yanlis benim dusuncemde.

Unutmayalimki BJK ve FB uzun bir zamandir rahat ve yerinde oturan bir yonetimle is basindalar, bizler is chaos seklinde devam ediyoruz. Teknik ekip olsun futbol komisyonu olsun butce durumu olsun.

Bu sekilde oyuncu tarama listesini yapmaya bile imkanin yok (Andan Polat altinda transfer butcesi diyelimki 15 milyon toplam) simdi Unal Aysal cok yuklu bir transfer butcesi ayirdi diyorlar.. diyelimki 25 milyon eh simdi burada goz altina alacagin oyuncularin fiyatlari ve ayni sekilde klaslari da degisiyor.

BJK ve FB rekabetinde yerli oyuncular olsun yabanci oyuncular olsun bu konuda kesinlikle bir handikap ile savasiyoruz. Bunun yaninda Avrupada macimiz yok. Cekici gucumuz de baya azaldi, bunun tek telafisi yuklu para miktaridir..

yani onlar aldi biz gec kaliyoruz diye kendi kendimizi yemiyelim.

bu transfer sezonunu yeni bir ekiple girdigimize sevincli olalim ve biraz sabirla bekliyelim.

*dip not

Simdi ayni BJK ve FB gibi bizlerde yillardir yerinde oturan bir yonetimle bu tur hamlelerle devam etseydik korkma senin yaninda olurdum ve bende cok kizgin olurdum, heleki bir de dusunun Galatasarayimizin herseyi yollunda ve BJK ve FB bizim su anki durumumuzda ve onlar halen bizden once yerli oyunculari onumuzden kapar olsaydilar ozaman Kemal Sunal'in bir filminde bagirdigi gibi ben de bagirirdim.. HHHHIIYYEEEEEEEEETTTT!!!!

Necati'yi Altay zamanından beri biliyorum hatta Aydınspor da oynadığı dönemleri bile. Necati gayet yetenekli hızlı ve güçlü fiziği olan bir oyuncu amaa beyinsiz işte.. Oyunu beyniyle değil hıslarıla sezgileriyle oynuyor malesef asla güvenilecek bir forvet değil bana göre 2. bir GS dönemi daha yaşayacak olursa formda olduğu sürece iyi bir "YEDEK" olabilir sadece

çok iyi alternatif olur türkiye liginde alınbiliçek en iyi 3-4 golçüden biri ama para felan vermeyiz inş serkan+M.sarp uygundur mehmet hocada sever öyle odunları :D

Galatasaray taraftarı, Necati Ateş'in transferi konusunda adeta ikiye bölündü.

Transfer pazarında inanılmaz bir hareketlilik yaşanıyor. Özellikle Galatasaray'da yönetimin ve teknik kadronun değişmesinin ardından transfer pazarı adeta alabora olmuş durumda...

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu'nun Necati Ateş, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ise Batuhan Karadeniz için Galatasaray ile görüştüklerini doğruladı. Transfer görüşmelerini doğrulayan bir başka isim de Necati Ateş...

Sarı-kırmızılı taraftarı heyecanlandıracak bir çok yeni isim ortaya atılırken; diğer bir yandan da Necati Ateş ve Batuhan Karadeniz gibi isimler ortaya çıkması sarı-kırmızılı taraftarı adeta ikiye böldü.

WEBASLAN.com'da yapılan ankette de bu durum tüm yönleriyle dikkat çekiyor. Değişen ve gelişen yayın politikası, yenilenen içerik ekibi ile Galatasaray taraftarın buluşma noktalarından biri haline gelen Webaslan.com'da "Galatasaray'ın Antalyaspor forması giyen Necati Ateş'i transfer etmesini ister misiniz?" sorusunun yöneltildiği bir anket düzenlendi.

Halen devam etmekte olan ankete toplam 72 bin 349 kişi katıldı. Ankete katılan 72 bin 349 kişinin 33 bin 365'i (yüzde 53) Necati Ateş'in Galatasaray'a transferine onay vermezken; 33 bin 984'ü (yüzde 46.97) ise Necati Ateş'i yeniden sarı-kırmızı forma altına görmek istediklerini dile getirdi.

27 Mayıs 2011 Cuma

Sporx.com

Bence Necati transferi en son düşünülmesi gereken transferlerden birisi. Hem yaşı itibariyle hem de o bölgeye flaş bir transfer beklerken, elde baros,elmander,stancu,mehmet batdal gibi oyuncular varken böyle bir transfere ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. Çok sıkışırsak bu mevkide 1-2 maç da cem sultanı izlemeyi Necati ateşe tercih ederim açıkçası.

Necati gelecek dertler bitecek . Koşamayan yavaş topa vuramayan ne kadar adam varsa toplasınlar yerli yabancı . Küme düşme heyecanını çok sevdi taraftar belli . Bir cacık olmayacak yine belli

Bence Necati transferi en son düşünülmesi gereken transferlerden birisi. Hem yaşı itibariyle hem de o bölgeye flaş bir transfer beklerken, elde baros,elmander,stancu,mehmet batdal gibi oyuncular varken böyle bir transfere ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. Çok sıkışırsak bu mevkide 1-2 maç da cem sultanı izlemeyi Necati ateşe tercih ederim açıkçası.

sacmalama renkdaş batdalı adı gecmıorken stancuyu göndermeye calişirken baroş bi var bi yokken elmander tam santrofor degilken nediyosun en onemlisi necati

Cimbom ve Trabzon Necati'nin peşinde!

Medicalpark Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Uğur İnceman'a Trabzonspor'un, Necati Ateş'e hem Trabzonspor hem de Galatasaray'ın talip olduğunu

6260.jpg

Medicalpark Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takıma gereken acil takviyelerin yapıldığını belirtti. Bazı oyunculara teklifler geldiğine işaret eden Özdilek, Uğur İnceman'a Trabzonspor'un, Necati Ateş'e ise hem Trabzonspor hem de Galatasaray'ın talip olduğunu vurguladı. Uğur İnceman ve Necati Ateş'in görüşmelerini sürdürdüğüne değinen Özdilek, ''Ancak şu ana kadar somut bir gelişme yok. Bu iki oyuncumuz takımda kalacak gibi davranıyoruz. Her iki oyuncunun sözleşmesi sürüyor. Eğer bir değişiklik olursa ona göre tavrımızı belirleriz'' dedi.

Şu ana kadar ihtiyaçları olan mevkilere gerekli transferleri yaptıklarını dile getiren Özdilek, ''İhtiyacımız olan mevkilere transferleri yaptık, bundan sonra yapacağımız transferler için acele etmeyeceğiz. Bir yabancı forvet alacağız. Bu forvet Türkiye'de oynamayan bir oyuncu olacak. Görüşmelerimiz sürüyor. Başka mevkiler içinde hem Türkiye'den hem de yurt dışından görüştüğümüz oyuncular var ama transfer için acele etmiyoruz. Transfer dönemi uzun'' diye konuştu.

-HAZIRLIK KAMPLARINDA 7 HAZIRLIK MAÇI-

Özdilek, Bolu ve Avusturya'da kampa gireceklerine de dikkati çekerek, şunları kaydetti:''Takım 23 Haziran'da tesislerde toplanacak. Daha sonra futbolcular sağlık kontrolünden geçecek. 25 Haziran'da da Bolu Koru Otel'de kampa gireceğiz. 10 Temmuz'a kadar çalışmalarımızı Bolu'da sürdüreceğiz. Oyuncular, 11-12 Temmuz tarihlerinde izin yapacak. 13 Temmuz'da Antalya'da bir araya geleceğiz. Aynı gün 27 Temmuz tarihine kadar sürecek kamp için Avusturya'nın Graz kentine gideceğiz. Karnten bölgesindeki Blumen ST Veit'te bulunan Glan Hotel'e çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bolu kampında bir, Avusturya kampında 6 hazırlık maçı yapacağız. 10 Temmuz'da Bolu kampında Sivasspor ile hazırlık maçı yapacağız. Avusturya'daki hazırlık maçlarının programını belirlemeye çalışıyoruz.''

AA

Cevap: Cimbom ve Trabzon Necati'nin peşinde!

trabzonlu bir yönetici ntvspora bağlandı ve hiç ilgilenmedik dedi necatiyle

zaten Galatasaray necatinin peşine düşmez

lütfeder gel hadi derse, koşa koşa gelir o da

fatih hoca ben 1 önde 1 arkada 2 forvetle oynatıcam diyosa almalıyız

ama oranın yedeği olmalı necati

Üst Alt