# Necati Ateş - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Cimbom ve Trabzon Necati'nin peşinde!

Yalanlanmisti bu adam dün , bildigim kadariyla.

Biz birakalim TS alsin , calim attiklarini zanneder hamsiler sonra ;D

Hadi Trabzon at bir çalım daha bize, tıpkı Barış'ı elimizden aldığın gibi. :) :) :) :)

necati gibi bir forvet yok elimizde 2-3 senedir, baros sakatlanınca neler yaşadığımızı gördük,hiç yoktan iyidir süperligde iş yapar.

Ts alsın eğer ilgileniyorsa. Orada başarılı olacaktır.

Bence de Trabzon'da başarılı olabilir ancak bize gelmesin . Neden derseniz öyle elle tutulur bir neden yok ama sevmiyorum arkadaş itici geliyor işte şahsen istemem :D . Ayrıca bize gol atmaktan vazgeçsin artık iyice sinir bozucu olmaya başladı :mad: .

yahuu adamlar›n başkan› c›k›yor necati icin bir teklif yok diyor.. ama bas›n bir taraf›ndan uydurduğu haberi yay›nlay›nca biz oturup bunu tart›ş›yoruz... bizim başkan›m›z klose'den benim haberim yok diyor... ama bas›n yazd› diye birde üstüne klose lazio'ya gidince vay efendim klose'yi elimizden kaç›rd›k oluyoruz... üstüne üstlük klose'yi kaçırınca (!!!!) fatih terim de küsmüş imzalamayabilirmiş... vay vay vay... herif yalanı yazıyor... yazmakla kalmıyor o yalandan 10 haber daha türetiyorlar... tasası da bize düşüyor... :))) vay benim dertli başım...

Üst Alt