# Necati Ateş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Necati Ateş

Necati açıklama yaptı

Transfer görüşmedik demesi tamamen politika

Antalyaspor'da son lig maçında attığı golle 100'ler kulübüne giren Necati Ateş, Galatasaray'da oynadığı dönemde teknik direktör olan Hagi'nin kendisine olan güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadığını söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na bağlanan Necati, Antalyaspor'un uygun bulması durumunda, Galatasaray'a dönmeyi arzu ettiğini belirterek, "Şu ana kadar bana gelmiş bir teklif yok; ama ben Galatasaray'a dönmeyi, tekrar takımımın formasını giymeyi arzu ederim. Galatasaray'da oynadığım dönemde Hagi'nin bana olan güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadım. Kendisine çok büyük bir sevgi ve saygım var. Sakatlığım nedeniyle Galatasaray Tesisleri'ne tedavi için gitmiştim. Orada Hagi ile maçlarla ilgili bir konuşma yaptık. Transferden bahsetmedik" dedi.

Necati Ateş, ayrılık sürecinde yaşananların Galatasaray'a dönmesi önünde sorun oluşturmayacağını ifade ederek, "Galatasaray'dan ayrılırken, bir takım sıkıntılar yaşadım. Ama bunlar takıma dönmem konusunda sıkıntı oluşturmaz. Geçmiş geçmişte kaldı. Ayrılırken de yöneticilerimize çok teşekkür ettim. Benim Galatasaray'a hiç bir kırgınlığım olamaz; çünkü ben bir futbolcuyum; işim sahada futbol oynamak" diye konuştu.

Adnan Sezginden Yaser, Mehmet Güven ve İnamoto üçlüsünü bekliyorum bu haberden sonra.

bu adam yollandığında gol krallığına oynuyodu bu adamı yollayanlar utansın adam gol makinasıydı bu adam hiç oynatmasalar bile bir kalitedir alternatif olarak durmalıydı her maç gol atıyordu baroş sakatken falan necati aratmazdı çokda yararlı olurdu ama adamı anlamsız bi şekilde yolladılar onun yerine ümit karan'ı tutmuşlardı göya ortalığı necati karıştırıyomuş ondan yollamışlar necatimiydi ümit karanmı bunu tekrar soruyorum yönetime yanlış adamın bacağını kestiniz yönetim hep adnan sezgin her şeyin altında o var ortalığı karıştıran ümit gibi disiplinden yoksun adamı tutup necatiyi yollamak anca adnan sezgin gibi bir adama yakışırdı yazık çok yazık

2003-2004 devre arası geldi 14 maç 9 gol

2004-2005 33 maç 15 gol

2005-2006 32 maç 18 gol türkiye kupası 5 maç 4 gol

2006-2007 20 maç 11 maç ilk 11 6 gol

99 maçta 91 maç ilk 11 48 gol atan bir adamı yollamak anca adnan sezgine yakışır tebrikler

adamın gittiği 3 sezon olmuş 32 golü daha var toplam 3 sezonda

he bu yaşta gelsinmi gelmesin ama neden yolladın diye sorarlar adama

bu adam yollandığında gol krallığına oynuyodu bu adamı yollayanlar utansın adam gol makinasıydı bu adam hiç oynatmasalar bile bir kalitedir alternatif olarak durmalıydı her maç gol atıyordu baroş sakatken falan necati aratmazdı çokda yararlı olurdu ama adamı anlamsız bi şekilde yolladılar onun yerine ümit karan'ı tutmuşlardı göya ortalığı necati karıştırıyomuş ondan yollamışlar necatimiydi ümit karanmı bunu tekrar soruyorum yönetime yanlış adamın bacağını kestiniz yönetim hep adnan sezgin her şeyin altında o var ortalığı karıştıran ümit gibi disiplinden yoksun adamı tutup necatiyi yollamak anca adnan sezgin gibi bir adama yakışırdı yazık çok yazık

2003-2004 devre arası geldi 14 maç 9 gol

2004-2005 33 maç 15 gol

2005-2006 32 maç 18 gol türkiye kupası 5 maç 4 gol

2006-2007 20 maç 11 maç ilk 11 6 gol

99 maçta 91 maç ilk 11 48 gol atan bir adamı yollamak anca adnan sezgine yakışır tebrikler

adamın gittiği 3 sezon olmuş 32 golü daha var toplam 3 sezonda

he bu yaşta gelsinmi gelmesin ama neden yolladın diye sorarlar adama

Zaten adam harcamada üzerine yok sayın Adnan beyin.

yaa.işte böyle..Sezon başı dedik Necati gelsin diye.Şİmdi Necati'yi bile mumla arar oldu herkes.Forvetsiz bin tane maça çıktık hepsini kaybettik..Necati'nin zamanında bu takıma katkılarını görmemek nankörlük olur.

Cim Bom 'Ateş'liyor!

Gheorghe Hagi'nin Galatasaray'daki ilk teknik direktörlük macerasında değişmezlerinden olan Necati Ateş, Florya'dan içeri girmek üzere. Antalya'nın golcüsü dün Ulus'ta buluştuğu dostlarına, “Hagi beni çok istiyor. Yuvaya geri dönüyorum” dedi.

2004-2007 yılları arasında Sarı-Kırmızılı formayı giyen Necati Ateş Florya yolunda... Gheorghe Hagi’nin Galatasaray’daki ilk teknik direktörlük döneminde forvet hattındaki değişmez ismi olan golcü oyuncunun, yuvaya dönüş hazırlığında olduğu ortaya çıktı. İki sezondur Antalyaspor’da çok başarılı maçlar çıkaran Necati’nin, dün İstanbul’da olduğu ve Ulus’taki bir galerici arkadaşını ziyaretinde transferiyle ilgili önemli sözler sarfettiği ortaya çıktı. Golcü futbolcu, “Hagi beni çok istiyor. Yuvaya geri dönüyorum. Galatasaray’la görüşmek için İstanbul’dayım” ifadelerini kullandı. Necati’nin bu sözleri, transferin bitme aşamasında olduğu şeklinde yorumlandı.

Adnan Sezgin: Anlaşmalar tamam

Transferlerle ilgili olarak FANATİK’e görüş bildiren sportif direktör Adnan Sezgin ise, “Biz yapacağımızı yaptık. Alacağımız oyuncularla anlaştık. Birkaç güne kadar her şey belli olur” diyerek, transferde çok önemli bir mesafe katettiklerinin mesajını verdi. Necati’nin resmi transfer döneminin başlamasıyla birlikte Galatasaray’a imza atması bekleniyor. Diğer yandan Bursaspor’un iki yıldızı Volkan Şen ve Sercan Yıldırım için de ısrarların devam ettiği kaydedildi. Başkan Adnan Polat’ın, Bursa’nın patronu İbrahim Yazıcı’nın, “Futbolcu satmayı düşünmüyoruz” açıklamasının ardından yeni bir teklif hazırlığında olduğu öğrenildi.

Yalçın Dümer

Cevap: Cim Bom 'Ateş'liyor!

yalcin dümer gibi ... zaten dünyada az görülmüs bir herif tir. Futboldan anladigi yok, Galatasaray dan bilgisi yok, ama iki antreman izlemeyle, kendini icten birisi olarak hitap ediyor ya...

ya yalçın abi bi dediğinde çıksında sende rahatla bizde rahatlıyalım

Necati iyi bir golcü hemde yerli.....gelse iyi katkı sağlar.

Yalçın dümerin bu haberleri neresiyle uydurduğunu bilmiyorum. belki çekerken aklına geliyordur yada forumları okuyup haber yapıyordur...

Üst Alt