Neill Avustralya'da! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill Avustralya'da!

Cevap: Neill Avustralya'da!

F.Meira kalite olarak Neill'den daha iyiyidi beğenilmedi.Servet'e laf edilmedi.Şimdi Meira'nın yarı kalitesinde ki adam eleştirilmiyor yanındaki Servet eleştiriliyor.

Bu taraftar neden yabancı oyuncuları seviyor, gerekenin hakkını veriyoruz.Cana diye sallıyorsunuz, adamı bütün sene bam ile oynamaya mahkum ediyorlar, tam eli yüzü düzgün orta saha geliyor adamı stopere çekiyorlar, neill diyorsunuz adamın yanına servet gibi döküntüleri veriyorlar, yetmiyor sağ bek, sol bek libero oynatıyorlar şaftı kayıyor, ınsua denen adam oynadığı maçlarda ben iyi oyuncuyum,balta'dan iyiyim diye bağırıyor yüzüne bakılmıyor.Bu yabancı hayranlığı ise, bunları dile getirmek yabancı hayranlığı ise buyrun ben yabancı hayranıyım.Kaşına gözüne bakıp seviyoruz bu adamları lan zaten biz, ruh hastasıyız, gizli şeyiz herhalde.te allahım

stoper oynadığım kadrodaki tüm orta saha oyuncularından daha teknik ve kapasitesi yüksek olsaydım ben de kibirli olurdum.

Neillın kisi baska. Bir an evvel gitmek icin bahane arıyor gibi tavırlar icerisinde. Ilk sezonundaki hırsı yok. Oyunuda geriledi.

Kısaca nNe Sabri Cihan'dan daha kotu, nede Balta Orhan Ak'tan. Ama Tomas ve Song, 85 dakikayı rakip sahada geciren bir takımın defansında defansif olarak fark yaratıyordu. Neill'da top yapma ve geriden oyun kurma dısında pek birsey yok.

SONG Serveti Puyol yapmıstı. Neill'da yapacak madem Galatasaray kalibresinde bir stoperse, o kadar.

Bu taraftar neden yabancı oyuncuları seviyor, gerekenin hakkını veriyoruz.Cana diye sallıyorsunuz, adamı bütün sene bam ile oynamaya mahkum ediyorlar, tam eli yüzü düzgün orta saha geliyor adamı stopere çekiyorlar, neill diyorsunuz adamın yanına servet gibi döküntüleri veriyorlar, yetmiyor sağ bek, sol bek libero oynatıyorlar şaftı kayıyor, ınsua denen adam oynadığı maçlarda ben iyi oyuncuyum,balta'dan iyiyim diye bağırıyor yüzüne bakılmıyor.Bu yabancı hayranlığı ise, bunları dile getirmek yabancı hayranlığı ise buyrun ben yabancı hayranıyım.Kaşına gözüne bakıp seviyoruz bu adamları lan zaten biz, ruh hastasıyız, gizli şeyiz herhalde.te allahım

cana ile neile eyvallah da insua hiç de ben oyuncuyum imajı vermedi bana oynadığı maçlarda...

Neillın kisi baska. Bir an evvel gitmek icin bahane arıyor gibi tavırlar icerisinde. Ilk sezonundaki hırsı yok. Oyunuda geriledi.

Kısaca nNe Sabri Cihan'dan daha kotu, nede Balta Orhan Ak'tan. Ama Tomas ve Song, 85 dakikayı rakip sahada geciren bir takımın defansında defansif olarak fark yaratıyordu. Neill'da top yapma ve geriden oyun kurma dısında pek birsey yok.

SONG Serveti Puyol yapmıstı. Neill'da yapacak madem Galatasaray kalibresinde bir stoperse, o kadar.

servet odun herkes marangoz

cana demissinde: hagi'nin neill'i neden orta saha ya cektigini....ya da cana'nin neden defansa cekildigini irdelemenizi tavsiye ederim

cana demissinde: hagi'nin neill'i neden orta saha ya cektigini....ya da cana'nin neden defansa cekildigini irdelemenizi tavsiye ederim

ben iredliyorum.Adam her liberoda oynadığı maçta çatır çatır oynadı, takımını tek başına ayakta tuttui, gereksiz bir hırs uğruna bir çok maçı kurban etti Hagi.Bunu kabul edin.

dunyada alternatifi varken canayi stoper oynatan 2 hoca var

biri arnavutluk hocasi biri hagi

bulent underden ben cok umutluyum sahsen oldukca isi bilen bir adam

son macta ise 6 aydir seyrettigim en dogru duzgun GSdi

Boşver kardeş.Ben diyorumki stoper adamı libero oynatırsan adam oynayamaz.İki artı iki dört ise bu da geçerli. Sadece hızlı adam diye Hagi aldığı Stancu'yu kanada hapsetmedimi.Her hızlı oyuncu kanat oyuncusu olurmu, yada her tekniği iyi oyuncu.Neill ve Cana yerleri değiştirilmese iddia ediyorum daha iyi yerlerde olurduk.Formatını bozdular takımın.Neill stoper'den çıkarıldıktan sonra formu düştü.Liberodan sonra adamı sağ bek oynattık.Kimse bana eskiden sağ bekti Neill demesin.30 yaşından sonra adam neden stopere geçti?Çünkü belirli bir yaştan sonra gerekli hücım bindirmelerini yapması zordur. Tempoyu kaybetmesi doğaldır. Neill'e sallama lüksünüz yok.Kötü oynamasının da belirli nedenleri var.

dunyada alternatifi varken canayi stoper oynatan 2 hoca var

biri arnavutluk hocasi biri hagi

bulent underden ben cok umutluyum sahsen oldukca isi bilen bir adam

son macta ise 6 aydir seyrettigim en dogru duzgun GSdi

ben gelmeden önce cok ümitliydim.

birde oyuncu tercihlerini dogru kullansa,,,

maalesef bu konuda ilk 2 haftasinda sinifta kaldi.

pino yemesi de hic iyi olmadi.

Benim hayalimde 35'lik Nesta ve 32'lik Diawaralı bir defans göbegi var. Handanovicli, Ruffierli, Tytonlu bir kale var. Sagda Cetinli, solda Caglar veya Gökhan Süzenli bekler var. Galatasaray boyle basarıya kosar. Hayatını orta sıra takımlarda gecirmis ve Galatasaray'da sadece yarım sezoncuk fark yaratmıs bir cakma liberoyla degil. Servetle, Gokhan Zanlar degil.

Kimi ne icin elestirdiginize dikkat edin.

Benim hayalimde 35'lik Nesta ve 32'lik Diawaralı bir defans göbegi var. Handanovicli, Ruffierli, Tytonlu bir kale var. Sagda Cetinli, solda Caglar veya Gökhan Süzenli bekler var. Galatasaray boyle basarıya kosar. Hayatını orta sıra takımlarda gecirmis ve Galatasaray'da sadece yarım sezoncuk fark yaratmıs bir cakma liberoyla degil. Servetle, Gokhan Zanlar degil.

Kimi ne icin elestirdiginize dikkat edin.

Çağlar dediğin adam Gökhan Zan'dan ne farkı var? .Çağlar'ın sporculuğu vesaire bende beğendim oyununu ama ne yapmış bu adam? Medical Park sponsorluğunda idmanlara çıkmaktan başka?

ben gelmeden önce cok ümitliydim.

birde oyuncu tercihlerini dogru kullansa,,,

maalesef bu konuda ilk 2 haftasinda sinifta kaldi.

pino yemesi de hic iyi olmadi.

bence herseyi dogru yapiyor

pinoya yaptigida dogru

adam deplasmana gitmem demis

2. sans verdiler bu macta yaptiklari ortada

sezgin yok artik

cuneyt kaptanin lafina inanirim ben

Üst Alt