Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"

Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"

bizi düşürün diye yalvaracağınız günler yakın demiştim. bu kadar yakın olduğunu tahmin edemedim.

yunanistanda 4. lige düşürmüşler. bu ondan bank asyaya düşürün diyor. adam uyanık kardeşim işi biliyor.:D

asıl mesele sadri şener ve şenol hoca hak mahrumiyeti alırken nihat özdemirin söyledikleri hemde direk canlı canlı ceza gelecek mi?

dün tff nin arkasındaydılar, bugün karşılarında oldular.

ulan tff yi zaten siz yönlendiriyorsunuz daha ne konuşuyorsunuz yüzsüzler.

şerefimizle bank asyada oynarız diyen adama sormazlar mı şerefsizlik yüzünden orada değil misiniz zaten diye?? salak la bunlar :D

İnatsa inat, show ise show diye bunları yarın düşürseler, bu Nihat'ın mos mor yüzünü görmek isterdim. :D

bizi düşürün diye samimi söliyen adam sabah 9 da tahkime başvurucaz diye resmi siteden açıklama yapar mı?

ciddiye alıncak adam değil bunlar.

Bilmiyorum ama nedense üzüldüm Mehmet Ali Aydınlar için.Yayında Nihat Özdemir'in katılıp sokak ağzı ile konuşması hele ki dün yanında olduğu resmi Fenerbahçe'li Aydınlar'ı satmasına çok içerledim.Maymun ettiler adamı.

modlar şuraya bi emzik ifadesi koysunda cevaben onu gösterelim nihat a.

Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !

Ben canli olarak izleyemedim ama siteden baktim, Nihat Ozdemir sallamaya baslayinca neye ugradigini sasirdi MAA, uyardik bu FB'ye guvenilmez diye seni kullandilar kullandilar sonra cop gibi attilar. Inan cok acidim MAA'ya. Aah beyninde dolananlari bir okuyabilsek icinden neler geciriyordu, ama nafile esekten dusmuse donersin iste boyle.

Bilmiyormuydun sen kac yoneticiyi ayni sekilde harcadilar seni de boyle harcarlar iste, bugun belirli bir bolumu mutlu etmek icin bir karar aldin ama sana herkes dusman oldu.

Etme bulma dunyasi.

Üst Alt