Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"

Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !

Ben canli olarak izleyemedim ama siteden baktim, Nihat Ozdemir sallamaya baslayinca neye ugradigini sasirdi MAA, uyardik bu FB'ye guvenilmez diye seni kullandilar kullandilar sonra cop gibi attilar. Inan cok acidim MAA'ya. Aah beyninde dolananlari bir okuyabilsek icinden neler geciriyordu, ama nafile esekten dusmuse donersin iste boyle.

Bilmiyormuydun sen kac yoneticiyi ayni sekilde harcadilar seni de boyle harcarlar iste, bugun belirli bir bolumu mutlu etmek icin bir karar aldin ama sana herkes dusman oldu.

Etme bulma dunyasi.

Sadettin Saran

Hakan Bilal Kutlualp

Tahir Kıran

Ali Şen

Ve sooon olarak

Mehmet Ali Aydınlar

Ne kadar adam gibi adam varsa hepsi harcand A.Y ve tayfası tarafından. Sırada Ali Koç var diyesim geliyor, ama ona A.Y nin bile gücü yetmez.

Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"

bunlar Bank Asya'ya düşsün , en az 2 sene cıkamaz Süperlige benden demesi haaa MAA yeni sistem cıkartırsa 4 takım yükselcek diye onu bilemem ama ilk 2'ye fıreceklerini sanmıyorum, playofflarda zaten iyi değilller

Is farkli boyutta. Sikebahce bu sezon lige baslayip sonradan sucu kanitlanirsa bank asyada bile oynayamayacak, bir sene bekliyecek yani. Sonrasinda anca Bank asyada oynama hakki doguyor ligler basladigi icin.

Bu demek anca 2013/2014 sezonunda tekrar cikabilir. Bu salagin söyledigi sereflikle alakasi yok. Simdi düselim seneye cikabiliriz derdindeler.

noldu lan noldu

serefsiz kopekler

dun keifle izledim Fatih Altaylidan nefret ederim amma helal olsun bunlari tvde kapistirdigi icin

düşürün demekle olmuyor, hemen itiraf edin düşürsünler o zaman, zaten düşeceksiniz ya

Fb bayan voleybol takımı,MAA nın sahibi olduğu sağlık kurulusuyla olan sponsorluk sozleşmesini uzatmama kararı aldı.

Cevap: Nihat Özdemir : Federasyon bizi düşürsün ...

Daha dün ağlıyordunuz ardından TFF'na Teşekkür ediyordunuz. Bugün değişen ne var? bu şekilde konuşmanızı gerektiren. Türk Futbolunu karıştıracaksınız, allak pullak edeceksiniz, sonra böyle bir şey yapmadık diye ağlayacaksınız, şereften namustan bahsedeceksiniz, Federasyon düşürmeyince tekrar sevinecesiniz Teşekkür edecesiniz, UEFA'nın temsilci/müfettiş göndermesiyle her şey tekrar su üstüne çıkacak ve süper ligde şerefli bir şekilde oynamak için lütfen bizi düşürün diyeceksiniz. Vaybe..

AĞLAMA LAN MAL! İşinize gelince bravo TFF, dışkını yiyim MAA, işinize gelmeyince bizi düşürün!

Yine başladılar ağlamaya arkadaş bu ülkede zaten kim köşeye sıkışsa ağlıyor... Daha çok ağlarsınız!!!

ulan utanmaz cirkef... daha serefinle superligde oyniyamiyorsun o serefsiz serefsizliliginle bankasyadami serefli oyniyacaksin.. hepiniz tutarsizsiniz beter olun

Samimi bir itiraf degil, bizi düsürün diyor ama halen aziz baskanim diyor. Sizi yakan Aziz!

Üst Alt