Nihat Özdemir: "Sayın Burak Elmas iddialarını, dayanakları ile birlikte isim isim kamuoyuna açıklamalıdır!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Sayın Burak Elmas iddialarını, dayanakları ile birlikte isim isim kamuoyuna açıklamalıdır!"

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Burak Elmas'ın çeşitli kerelerde, şahsım, Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve Federasyonumuzla ilgili bazı haksız söylemlerde bulunması, kabul edilmesi imkânsız olan bu iddiaların kamuoyunda yer alması nedeniyle bir açıklama yapmam zaruri hale gelmiştir.

Türkiye Futbol Federasyonu, 98 yıllık köklü bir tarihe sahip millî bir kurumdur.

TFF Yönetim Kurulu'nun üyeleri; değerli, saygın ve önemli insanlardır.

Federasyonumuz için yapılan gruplaşma, birbirinin altını oyma gibi yakışıksız iddiaları kabul etmemiz mümkün değildir. Ben ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım seçildiğimiz günden itibaren; beraberlik, uyum ve dayanışma içerisinde çalışmaktayız.

Sayın Elmas iddialarını, dayanakları ile birlikte isim isim kamuoyuna açıklamalıdır.

Ayrıca; Federasyonumuz, yoğun bir şekilde Kulüpler Birliği Vakfı ile birlikte Türk Futbol Hakemlik Sistemi, Yayın İhalesi, TBMM nezdinde devam eden Yeni Spor Kulüpleri Yasası, Korsan Yayınların Engellenmesi gibi birçok ortak çalışmayı dayanışma içerisinde yürütmektedir.

Türk futbolunun bu tür ivedilikle çözüm bekleyen konuları varken, hiç kimsenin polemik üretme, manipülasyon yapma hakkı yoktur.

Sayın Başkanlarımızdan, yöneticilerimizden beklentim bu sorumlulukla ve sağduyuyla hareket etmeleridir.

Bu vesileyle; Avrupa kupalarında mücadele edecek bütün takımlarımıza başarılar diler, ülke puanına katkıda bulunmalarını temenni ederim.

Kamuoyuna saygılarımla.

Nihat Özdemir
TFF Başkanı

Şu adamları konuşturanlar utansın.
Hadi şimdi de sus bakalım!

Ali Koç vakası iki oldu resmen. Onlarda VAR için dedi. Kaynak Ahmet Çakar dedi. Ne diye bu fırsatı veriyorsun ya. Yazıklar olsun vallahi!

Bizim Başkan "Bir konuşursam, ortalık karışır" diyip konuşmazsa böyle olur. Umarım bir açıklama yapar. Takımın doğrandığı gün ortalıktan tüyen adamdan çok fazla şey beklemesem de şu açıklamaya iyi bir cevap veremezse; ceza sahası içinde yere düşen Diagne'ye takım arkadaşlarının bile inanmadığı gibi bir daha bu taraftar kendisine inanmaz.

Öyle mıy mıy mıy konuşacaksa hiç çıkıpta olağanüstü toplantılar falan yapmasın. Ya ünal aysal gibi inceden ve derinden ayar vererek radikal kararlar alsın, yada rahmetli özhan başkan gibi efendi bir adamın bile yaptığı ip çekme düdük astırma icraatına girsin. Vay şöyleymiş vay böyleymiş falan demesin. Bu tff mhk ve pfdk 3lüsünden kelle istiyorum. NKGSDVAS.

Adamlar alenen bize düşman. Hani Nihat abisi iyi niyetli çevresi kötüydü? Yine AL maçı öncesi durup durup bunu yapmaları da ekstra skandal ötesi. Bunların MT'sine bir de dedin ki gönül ister daha çok yetiştirip verelim...Bizi Türk takımı olarak görmeyenlere Kerem ve Halil çok bile! Senelerdir Erman ekranlarda söylüyor. Konya maçı olayını. Elimde var bazı şeyler bile dedi, fbnin Çakar'ı hedef gösterdiği gibi gösteremedik. Adama bu görüntü ne, bizle paylaş kulis arkası bile diyemedik. Hatay olayını kurcalamadık. Adamlar açıkça dedi, varsa iddiaları başvurup ispatlasınlar. Öyle taraftar arası kaldı mücadelemiz. Senelerce A.Gücü diyenlere işte böyle önemsemiyoruz sizi, rakibimiz bile değilsiniz deyip geçtik. Ha diyeceksiniz ki TS yaptı da ne oldu. Sayelerinde biz CL yapabildik, şampiyon olamadığımız da bile. Ve o leke sportif olarak ülke harici her yerde onaylandı. Beklentim kupa değil, o lekeyi sürmekti sadece...İki üç gazeteci vasfındaki dedikoducular soruşturma açılacak, hak mak dedi, bir baktık seçim o bu derken geçmiş ola yani. İşte şimdi de ilahi adalet tecelli ediyor da haksız gittikleri yerde rezil gidiyorlar diye seviniyorum kendi adıma. Gereken kişiler gerekeni yapsaydı ben de bu kadar nefret gütmez, herkes gibi önemsemezdim...

Üst Alt