NTV Spor Programları - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

Cevap: Ntv-100% rezalet

Yahu kendi takımının taraftarından hit almaya çalışan bir programı niye izliyorsun diye sorarlar adama. Tepki vermek istiyorsan devekuşu gibi başını gömmene gerek yok başka kanalı izle, keyfine bak. Takım sahada top oynuyor başkasının pohpohlamasına ihtiyacın mı var?

Farkındaysan medya gücüyle bu ülkede hükümetler devrildi. Sessiz kalırsan oturduğun koltuğu arkandan alır bunlar.

Bence tepki mesajı yazalım.

Cevap: 100% Futbol Programı

Allah aşkına şu herifin programını izlemeyin.FB TV bile bu kadar taraflı yayın yapmaz.

&100 Rezalet başka bişey değil.

BU ÇAKAR HANGİ TAKIMI TUTUOYOR ?

Cevap: Spor Servisi Programı

Şişkoların programı. :D

Özellikle Mehmet Demirkol yorumlarından fenerli ve yanlı olduğu belli.

Tavsiye etmem.

Cevap: 100% Futbol Programı

Ben hayatımda bu kadar objektifiz süsü verip Galatasaray'ı kötüleyen, taraftarı galeyana getirmeye çalışan bir program görmedim.

Bencede m.demirkol uğur meleke ile birlikte gözümdeki objektif insanlardır bu programıda kaçırmamaya dikkat ederim :D

Müthiş keyifli bi programdır. Herşeyden var . Fuat Akdağ'ın da gülmesi acayip herşeye gülüyor. :D İyi ikili oluşturmuşlar..

Mehmet Demirkol , piyasada tarafsız kalmayı başarabilmiş ender yazarlardan biridir. Hiç bok atmayı denemeyin yani.. :)

Müthiş keyifli bi programdır. Herşeyden var . Fuat Akdağ'ın da gülmesi acayip herşeye gülüyor. :D İyi ikili oluşturmuşlar..

Mehmet Demirkol , piyasada tarafsız kalmayı başarabilmiş ender yazarlardan biridir. Hiç bok atmayı denemeyin yani.. :)

Olm senin senpatin son dönemlerde 2 kat artmıştır oraya.:D

Demedi demeyin forum ahalisi.:p

Yok yav daha öncede izlerdim. Fuat Akdağ ile mailleştiydik bi ara. :D

Ohoo.. Desene senin baya muhabbetin falan var.:D Harcanıyor adam buralarda.:D O değilde bu programa dil uzatanın dili tutulur mazallah.:) Adamlar o kadar iyi niyetli ki yalan olduğuna emin oldukları transfer haberlerine bile yorum getiriyorlar ayıp olmasın diye.:) Hala laf ediyorlar arkadaş:D

Adam gerçekten fenerli hocam kendiside açıkladı Galatasaray lisesinde okumama rağmen fenerliydim o dönem diyor ama objektif yani hangi takımı tuttuğu önemli değil objektif olduğu sürece.

Yahu Fenerli falan değil. Adam öyle birşey de açıklamadı, hiç hatırlamıyorum. Ben defalarca onun ağzından Gençlerbirliği taraftarı olduğunu duydum. Ciddi bir Gençler sempatizanı. Buna da eminim.

Üst Alt