# Nuri Şahin Real Madrid yolunda ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nuri Şahin Real Madrid yolunda !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nuri Şahin l Real Madrid

Real'in şu anda Xavi, İniesta ve Messi üçlüsü haricinde alamayacağı topçu yok. Parayı bastırıp alırlar. Bana göre Madrid'in şu an 4 transfere ihtiyacı var. Stoper, ön libero, orta saha ve forvet.

Ahmet söylediğin şey saçma kusura bakma. :) Parasını verir eyvallah da o kadar kolay değil bu işler herşey para değil olsaydı Ribery şu an Real Madrid'de oynuyordu. Bazı takımların prensipleri var satmazlar. Arsenal'den Cesc hariç her adamı alır mesela ama Bayern bu konuda farklı bir takımdır.

Totti ve Gerrard'ı Real Madrid çok istedi zamanında özellikle Totti'yi. Alamadı ama.

Ahmet söylediğin şey saçma kusura bakma. :) Parasını verir eyvallah da o kadar kolay değil bu işler herşey para değil olsaydı Ribery şu an Real Madrid'de oynuyordu. Bazı takımların prensipleri var satmazlar. Arsenal'den Cesc hariç her adamı alır mesela ama Bayern bu konuda farklı bir takımdır.

Totti ve Gerrard'ı Real Madrid çok istedi zamanında özellikle Totti'yi. Alamadı ama.

Namık bence çok istese verirdi 50'yi alırdı.

Totti'ye 50 teklif edilse reddedemezlerdi zaten.Çok istememişlerdir.

Yahu 94 basıp Ronaldo'ya alan takımdan bahsediyoruz.

Bizim takımı toplasan 94 etmez.

---------Casillas

Ramos--Chellini--Pepe--Bale

---Nuri--De Rossi-- Gerard

---Ronaldo --------- Rooney

-------------Higuain -

Uçar bu kadro:)

Çok isteselerdi, alırdılar. Demekki çok istememişler. ;)

Namık bence çok istese verirdi 50'yi alırdı.

Totti'ye 50 teklif edilse reddedemezlerdi zaten.Çok istememişlerdir.

Yahu 94 basıp Ronaldo'ya alan takımdan bahsediyoruz.

Bizim takımı toplasan 94 etmez.

Parayı verir yahu anlamıyorsunuz. Totti'ye o dönem çok iyi para verdiler, Roma göndermek istemedi Totti de kalmak istiyorum diye açıklama yaptı.

Bazı takımlar parayı umursamazlar. Bayern Munih'in paraya ihtiyacı yok mesela Allah'ın kazma Gomez'ine 30 milyon euro verdiler, Chelse 42 teklif etti satmadılar. Sen düşün artık.

---------Casillas

Ramos--Chellini--Pepe--Bale

---Nuri--De Rossi-- Gerard

---Ronaldo --------- Rooney

-------------Higuain -

Uçar bu kadro:)

higuanı beğenenlere saygı duyuyorum ama higuan büyük maçların adamı değil ben o kadar beğenmiyorum. dün higuan yerine aguero yakalasa o barça defansını puyol ve pigue darmadağın olurdu

Real Madrid'de üst düzey yöneticilik yapan bi arkadaş Nuri'yi aldıklarını söyledi.

Sercan'ın Galatasaray'a transferini de ben açıklamıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt