# Nuri Şahin Real Madrid yolunda ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nuri Şahin Real Madrid yolunda !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nuri Şahin l Real Madrid

aguero bence inanılmaz yetenekli bir oyuncu ama atletico madrid gibi takımda köreliyor. dünyada oynayamayacağı takım yok real için de müthiş olur ama atletico satar mı bilmem.

higuanı beğenenlere saygı duyuyorum ama higuan büyük maçların adamı değil ben o kadar beğenmiyorum. dün higuan yerine aguero yakalasa o barça defansını puyol ve pigue darmadağın olurdu

Higuain sakatlıktan sonra kötü performans sergiledi.Ancak sakatlanmadan önce müthişti.

Aguero süper oyuncu ama sözleşmesinmde Reale gidemez maddesi var. Atleticolu olduğu için.

forvet önerisi çok aga pato da süper forvet alabilir real kaka ile takas edip para verir üstüne

Athletico Aguero'yu da satarsa adam kalmaz takımda. Forvet için çok adam var bence piyasada orta saha için oyuncular kısıtlı.

Casillas

Ramos - ??? - Carvalho - Marcelo

De Rossi - Xabi Alonso

Ronaldo - Kaka - Di Maria

???​

Soru işaretli yerlere 2 tane çok kaliteli oyuncu alınması lazım.

---------Casillas

Ramos--Chellini--Pepe--Bale

---Nuri--De Rossi-- Gerard

---Ronaldo --------- Rooney

-------------Higuain -

Uçar bu kadro:)

- Casillas -

- Ramos - Terry - Carvalho - Marcelo -

- De Rossi - Schweini -

- CR7 - Kaka - Di Maria -

- Higuain -

Benim kadrom, senin kadronu döver.. :cool:

Chellini ve rooney derim. Ama Di maria bence 11 de oynatılacak oyuncu değil.

Di Maria'yı neden kimse beğenmiyor, onu da anlamış değilim dostum. :) Sezon genelinde de iyiydi, Barcelona maçlarında da iyiydi. Çoğu kişi tarafından balon olarak lanse ediliyor ama çok kaliteli oyuncu. Seneye, çok daha iyi performans sergiler. Zaten Mourinho, ''gereksiz yere para harcamayacağız'' demişti.

Higuain sakatlıktan sonra kötü performans sergiledi.Ancak sakatlanmadan önce müthişti.

Aguero süper oyuncu ama sözleşmesinmde Reale gidemez maddesi var. Atleticolu olduğu için.

İlginç.Bundan önce başkanları çıkıp 50 mil € veren kulüp,Aguero'yu alır.Aguero'da istediği takıma gider demişti.

Di Maria'yı neden kimse beğenmiyor, onu da anlamış değilim dostum. :) Sezon genelinde de iyiydi, Barcelona maçlarında da iyiydi. Çoğu kişi tarafından balon olarak lanse ediliyor ama çok kaliteli oyuncu. Seneye, çok daha iyi performans sergiler. Zaten Mourinho, ''gereksiz yere para harcamayacağız'' demişti.

İyi oyuncu onu inkar etmem ama ayağında çok top tutuyor anlamsız yere sağa sola çekiyor topu.Onun yerine daha kaliteli isim alınabilir bence.

Agüero'nun, Madrid'e gelme ihtimali yok. Sözleşmesinde, Real Madrid'e transfer olamaz maddesi vardı sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt