nuri şahin - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

Cevap: # Nuri Şahin

Heytt be konustu reis. bende Gokhan Tore'yi Leverkusen'den bu yana biliyorum mr. futbol ustadi. Buna ne diyeceksin? :) ac perudaki u 17'yi izle de gor Nuri hangi bolgedeymis, Caner hangi bolgedeymis falan diye. Simdi hangi mevkilerde oynuyorlar diye. Senin futbol bilginin oldugunu pek dusunmuyorum. Daha da cevap olarak birsey yazmayacagim sana :)

leverkusendeki seviyeyle bize yetmezdi chelseade kendini buldu ayrıca 1m.euroya gitti ve biz baktık şimdi 5e anca alırız

nuri falanda sen türk kökenli olaylarda ve takımlarda nerde oynatırsan oynat avrupalı adamın yerini biliyor ve orda oynatıyor

nuri defansif başladı futbola öylede sürdürdü hiç 10 numara oynamadı aç izle,bu yüzden madride ayak uyduramaz bu sezon olmasada seneye gönderilecek göreceksin sende

xavi xabi tarzında adamlar ispanyol futboluna daha yatkın dersenki biri varmı öyle yerli selçuk derim adam o bölgenin adamı

leverkusendeyken alsaydın böyle olabilirdi :D

37620_20100903204832.jpg

Cevap: # Nuri Şahin

TÜRKIYE bu cocugu RAHAT biraksin Lütfen...

"ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" = Nuri Sahin

EDIT: Paaah 666 Messajim :D

Burak ve Nuri Listemizde

Önce Burak sonra Nuri!

Galatasaray, Burak Yılmaz'la söz kestikten sonra rotayı İspanya'ya çevirmeyi planlıyor. Gündemde yine Real Madrid'in gurbetçi yıldızları var.

Türkiye’yi 6 yıl aradan sonra Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Galatasaray, kadrosunu birçok isimle takviye etmeyi planlıyor. Sarı-Kırmızılılar’ın öncelikli hedefi Burak Yılmaz. Kontratında ‘5 milyon Euro’ya serbest kalır’ maddesi bulunan gol makinası, Galatasaray forması giymeye oldukça sıcak bakıyor. Ancak Galatasaray cephesi, Trabzonspor’u da ikna etmeden bu işi bitirmeye sıcak bakmıyor. Aksi takdirde iki kulüp arasında gerilim yaşanmasından endişe ediliyor. Cim Bom’un transfer planlarındaki tek Türk Burak Yılmaz değil... Bu transferin bitirilmesi halinde rotanın İspanya’ya çevrilmesi bekleniyor.

Hamit tamam gibi

Real Madrid forması giyen Hamit Altıntop’un işini büyük ölçüde bitiren Galatasaray Yönetimi, Nuri Şahin’i de gözüne kestirdi. Arena’daki Beşiktaş derbisini tribünde izleyen genç yıldıza Real Madrid’in yeşil ışık yakması halinde kiralık formülüyle teklif götürülecek.

FANATİK

Cevap: Burak ve Nuri Listemizde

hamit nuri ve burak gelirse stoperede ömer veya serdar azizi alırsak türk milli takımının yeni iskeletini kurmuş olucaz..

ben burak'ı istemiyorum yedek otururum sorun çıkartmam diyosa tamam ama ilk 11 oyuncusu değil bence, yalnız bunu seneye ŞL oynayacağımız için önemli transferler yapılacağını varsayarak söylüyorum

Transfer döneminde hep beklentiler çok yüksek tutulur sonra hep daha azına razı olunur.

Burak, Nuri ve Hamit alınabilecek en mükemmel isimler. Yanlarına Serdar Aziz gibi bir oyuncu daha eklerseniz en azından kaliteli Türk futbolcu sıkıntınız kalmaz.

Ayrıca Burak Yılmaz'ı istemeyenler geçen sezon da Melo'yu hatta ben de dahil olmak üzere Ujfalusi'yi istemiyordu.

Evet kabul edelim adamın klavyesinde X tuşu yok hep kare ile oynuyor. Ama İmparator onda gereken güncellemeyi yapar ve pas verir hale getirir. Burak şu an Elmander ile olabilecek en iyi ikililerden bir tanesidir. Umarım alma şansımız olur.

bundan sonra benim milli takımım isveç milli takımıdır,şikeyi destekleyen bir ülkenin milli takımını tutmuyorum

nesi antu kafası hocam neden destekliyim böyle bir ülkenin milli takımını,federasyonu,başbakanı,herkes bir olmuş şikeyi destekliyorlar,bir yüceltmedikleri kaldı şike yapmayı,bu dakikadan sonra milli takımın başarısı falan umurumda olmaz,ister yensin ister yenilsin,bizim oyunculara bir şey olmasın da ne yapıyorsa yapsın

Üst Alt