O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 447

Teşekkür ederim abi.. Açıkcası bukadar olcağını tahmın etmıyordum ama gerçekten cok rahatım keşke burda kalabilsem..Aleykumselam bu arada :) suan tost yiyorum :D dışarı cıkıp biraz daha yiyeceğim :D sonra ailemle uzun uzun konusucam inşallah askere gidicek renktaşlarımda benım kadar rahat ederler..

valla ağzından bal damlıyor inşallah.

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 450

Arkadaşlar ilk önce herkese selam ve saygılarımı sunarım Suan söğütte bi cafedeyim..dayım 88/2 burda askerlik yaptğından revirde ve alayda tanıdık komutanlar vasıtasıyla rahatım ve keyfim yerinde..Hatta revirde bi komutanımın da soyadı Kandemir :)

Askerlik çok güzel bişey her türk genci zamanı geldiğinde yapmalı diye düşünüyorum.

Fakat benım kadar mantıklı bi insanın bile burda mantık yürütmesi çok zor :)

Girişimi falan yaptım ilk içeri girdiğimde herkes biyerden kıyafetini alıp aşı yaptırıyor falan diğer taraftan herkes yeşil yeşil çıkıyor kurbağa gibi :)

ilk gün boş geçti bi ağacın altında oturup durum değerlendirmesi yaptım :)

ikinci gün üstdevrelerden eziyet görmeye basladık..

5 kişi geziyoruz siz örgütmüsünüz lan diyolar dağıtıyorlar. 3 kişi geziyoruz siz çetemisiniz diyip yine dağıtıyorlar 2 kişi gezince de siz gaymısınız diyolar yine laf sokuyolar.. dedım ki perşembe günü tek basıma geziyim bu seferde sen ağır abimisin tek geziosun lan dediler üstüme geldiler :D

Mantık sıfır.. yemekler güzel.. arkadaşlarınızın cogu anadoludan geldiği için biraz saf oluyorlar anlaşması zor oluyor..zaten komutanlarımında istanbul cocuklarına ayrı muamele yaptığını gördüm..Burda pek arkadaş edinmiyicem cünkü dağıtım olduktan sonra bidaha görmüycem bu yeşil kurbağaları :D

(not : ben bunlara ordu kurbağaları diorum :D )

bide ilk gün yaşadığım garip bi anım var onu anlatıp yazımı sonlandırıcam cünkü daha sağlam bi yemek yiyip ailemi aramam lazım umarım anlayışla karşılarsınız.

ilk gün boşboş gezerken bi adamı gördüm karnımda acıkmıstı dedim yemekhane nerde diye sorayım suna.. yanına gittim "abi yemekhane ne tarafta " diye sordum.. Assssskerrr yenimisin? diye bi bağırdı. :confused: anammm o ne ses o ne desibel hiç tekmil falan bilmememe rağmen tekmilimi verip uzaklaştım ordan :D

bu arada burda ot yolma mevsimi gelmiş ve otları yolmaya yavaş yavaş başladık burası cok büyük bi tugay ve kocaman biyer göz alabildiğine yeşil sanırım ben hep ot yolarak tezkeremi alıcağım :D

herkese teşekkür ederim ben safakla falan ugrasmamama rağmen siz sevgili renkdaşlarım sayıyorsunuz inanın takip bile etmiyorum safağı falan elbet biticek buda

kendinize cok iyi bakın sizi cidden seviyorum :)

Sende kendine iyi bak Abicim.

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 443

Tamer askerlik korkusundan ne dediğini bilmiyor abi.Bu aralar üstüne gitmeyin:asd:.

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 443

Benide bir ara götürecekler ama götüreceklerini sanmıyorum.40 kg birisini götürmezler.:DBu arada abi mayınlara dikkat et.Senin içinde dua ediyorum.

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 432

Ben Ozan.. Askerin kardeşiym :D bugun Şevket abimin yanındaydık sabahtan..Bilecikte bu arada güzelmiş herneyse..E forumdan ve nerdeyse dünyadan uzak kalmıştı :D Daha rijkaard transferinden bile haberı yoktu :D Şaşırdı genel anlamda iyiydi..Keyfi yerindeydi ot yoluyordu izmarit topluyordu :D

Komutanından izin aldık bizimle çarşıda gezdi tozdu yemek yedi vs.. :D Sıcaktan kavrulmuş amele yanığı olmuştu :D Ama yüzü gülüyordu ya o bize yetti işte :D

Bu arada arasıra foruma girmem için Kullanıcı adı ve şifresini verdi herhangi bi problem yaratmıycaksa dağıtım iznine kadar haberleri takip edip yorumlamak isterim bu konuda herhangi bi sakınca yoktur umarım

Ben Ozan.. Askerin kardeşiym :D bugun Şevket abimin yanındaydık sabahtan..Bilecikte bu arada güzelmiş herneyse..E forumdan ve nerdeyse dünyadan uzak kalmıştı :D Daha rijkaard transferinden bile haberı yoktu :D Şaşırdı genel anlamda iyiydi..Keyfi yerindeydi ot yoluyordu izmarit topluyordu :D

Komutanından izin aldık bizimle çarşıda gezdi tozdu yemek yedi vs.. :D Sıcaktan kavrulmuş amele yanığı olmuştu :D Ama yüzü gülüyordu ya o bize yetti işte :D

Bu arada arasıra foruma girmem için Kullanıcı adı ve şifresini verdi herhangi bi problem yaratmıycaksa dağıtım iznine kadar haberleri takip edip yorumlamak isterim bu konuda herhangi bi sakınca yoktur umarım

Hoşgeldin Ozan renktaş.

Dilekçemi bende gönderdim..Agustosda bende askerim..

Büyük ihtimal bir konuda ben açıçam:)

Bari askere gidenler alanı açılsın:D:D

Ozan merhaba. Ayrı bir üyelik alabilirsen bence daha iyi olur.

Abine sevgilerimizi ilet.

Not: Askerliğin ilk dönemi için en önemli şeyler eğitimlere çıkmadan önce kulakların üstüne, buruna, enseye nemlendirici sürmek ve tüfek talimlerinde omzunun ağrımaması için içeriden omuzun ön tarafına vatka dikmektir.

Aceleye geldi bunları paylaşamadım ben abinle. İletirsen sıkıntıları azalır... :)

Öncelik Askerimiz hakkında bilgi aldığımız için inan çok mutlu oldum:)

Selamlarımızı ilet;)

Abinin şuan yaşadığını askerliğini normal şartlarda yapan herkes yaşadığından onu anlamak daha kolay:)Abdullah Abi'nin verdiği tavsiyeler önemli mutlaka ilet;)

Gelelim Abi'nin sana verdiği kullanıcı Adı ve Şifresine.Bunu Abin istemiş ise neden olmasın başımızın üstünde yeri var der Eyvallah deriz.:)

AMA SENDE GALATASARAY'LIY SAN VEYA FARKETMEZ DEĞİLSEN BİLE ARAMIZDA OLMAK İSTEDİĞİNDE KENDİ KULLANICI ADINLADA VARLIĞINI BİZLERLE PAYLAŞABİLİRSİN;)

Buda bizim senden bi talebimiz olsun:);)

Herşeye rağmen aramıza hoşgeldin Ozan:)

Öncelik Askerimiz hakkında bilgi aldığımız için inan çok mutlu oldum:)

Selamlarımızı ilet;)

Abinin şuan yaşadığını askerliğini normal şartlarda yapan herkes yaşadığından onu anlamak daha kolay:)Abdullah Abi'nin verdiği tavsiyeler önemli mutlaka ilet;)

Gelelim Abi'nin sana verdiği kullanıcı Adı ve Şifresine.Bunu Abin istemiş ise neden olmasın başımızın üstünde yeri var der Eyvallah deriz.:)

AMA SENDE GALATASARAY'LIY SAN VEYA FARKETMEZ DEĞİLSEN BİLE ARAMIZDA OLMAK İSTEDİĞİNDE KENDİ KULLANICI ADINLADA VARLIĞINI BİZLERLE PAYLAŞABİLİRSİN;)

Buda bizim senden bi talebimiz olsun:);)

Herşeye rağmen aramıza hoşgeldin Ozan:)

Aslında kendi takımım Beşiktaştır..Ama abim yüzünden Galatasarayı daha cok takip ediyorum :)

Abim hakkında söylenicek pek bi şey yok bidaha dünyaya gelsem onun kardeşi olmak isterdim tekrardan..Gerçekten samimiyetle söylüyorum iyi bir abi ve arkadaştır..

Bu arada mütevazi davranıp asker eğlencesini konvoyunu falan yazmamış anlatmamış sizlerle sanırım affına sığınarak anlatayım :)

Abimin konvoyu abartmıyorum 107 araçtan olustu benım istanbul'da gördüğüm en büyük asker konvoyuydu..

Konvoy oncesi kapalı bi mekanda 100 kişilik bi party düzenlendi gerçekten güzeldi..Herkes eğlendi kargaşa gürültü cıkmadan bitti..

Konvoyla İstanbul caddelerinde turladık geçtiğimiz yerler haliyle ani trafik sıkışıklığına neden oldu..Etilerden gecerken polislerin uygulama yaptığı güzergahta konvoyumuz alkışlandı hayretle izlendi gerçekten güzel bi anıydı :D..

Onun Galatasaray'a olan aşkına hayranım ayrıca..Galatasaray herşeyden mi önce gelir bi insan ıcın bukadar mı değerlidir bilemiyorum.

Ufak bi otobiyografi gibi oldu ama kusura bakmayın i love my brother :D

bu arada mustafa abi ve abdullah abi en kısa zamanda tavsiyelerinizi ona ileticem cünkü cok feci amele yanıgı olmus :D

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 431

:)

Maşallah kardeşimiz hakkınca gitmiş askere:)

Acemi birliğinde o yanıklar normal ama önemli olan buna çözüm getirmek.Ben her türlü önlemi aldığım halde kulaklarımın davul gibi olmasını engelliyememiştim.Tabi kışın ortasında Etimesgut gibi bi yerde bu normal.Abin sıcakdan,ben soğukdan yanmıştım:)

Bu arada şafak 431 vaybe baya geçti:)

Üst Alt