O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 403

Şevket Abim'den öğrendiğime göre an itibariyle Hakkari/Aktütün sınır karakoluna düşmüş.Ayın 8i gibi dağıtım iznine gelicek.

Artık burdaki güzel dileklerinizi (!) :) ve temennilerinizi Şevket Abim değerlendirir ben yorum yapamam.Herkese iyi forumlar :)

Gider aslanlar gibi yapar ve döner.

Hayırlı teskereler olsun şimdiden.

(Not: Sayacı güncellemek için bize şafak bilgisi verin ara sıra...)

1 hafta sonrada ben gidiyorum:( Elanoyu Sami Yende ilk yarıda görmek nasip olmayacak

Selammunaleykum abilerim kardeşlerim..An itibariyle İstanbul'a ayak bastım..

Değerlendirmeleri ve yaşadıklarımı yada yaşayacaklarımı sonra yazarım.Şuan B.düzüne gidiyorum.Kuzenlerimle maçı izliyicez.

Allaha emanetsiniz.

Hayırlı tezkereler.

Şafak da epey var sanırım daha :)

Şafak 384..

Şimdi askere gidecek veya gitmeye yakın olan arkadaşlarıma tavsiye de bulunayım..

Kesinlikle arkanızda sevgili bırakmamalısınız. ( en önemlisi bu kafayı yiyebilirsiniz.Allah'tan benim öyle bi problemim olmadı)

Bir de acemiliğie başlarken sakın siz olun kimseye güvenmeyin.En yakın dediğiniz arkadaşınız bile çantanızdaki 10 TL'nize salça olabilir,çalabilir..10 TL nedir ki gerçi ama güveniniz sarsılcağınıza en iyisi kimseyle arkadaşlık yapmayın.

Ne diyebilirim ki acemiliği açıkcası hiç anlamadım öyle geldi geçti.Ama teslim olmadan bir 10 gün öncesinde kafa olarak kendinizi askerliğe alıştırın derim.

Acemilikte kafayı yiyen çok arkadaşınız olucak.Yalandan piskopatlığa vuranlar etc..(hava değişimi vs.. için.)bunlar sağlıklı adamlar değildir.Ciddi anlamda uzak durmak lazım.

Bide siz siz olun yatağınızı düzgün yapın..Fırça yemeyin :)

En önemlisi ilk madde.. :D

Hepimiz genciz güzeliz,sakın arkanızda birini bırakarak gitmeyin.Ciddi ciddi kafayı yiyen adamlar tanıdım.

hakkari aktütün karakolumu:S

Fatih renktaşım; ben zaten Aktütün'ün nasıl bir yer olduğunu ve geçmişte orda neler yaşandığını bilen biriyim. :)

Bize açık açık komutanlarımız sordu -Aktütün'e 5 kişi göndericez varmı gönüllü ?

diye. Kimse el kaldırmadı bi anda elimi havada gördüm ve gönüllü olarak istedim.

Vatan Millet Sakarya edebiyatı yapmak istemiyorum ama..Ben gitmezsem o gitmezse o sınırı kim koruyacak. :)

Hayırlısıyla yapar geliriz vazifemizi..He olmadı ters bi durum oldu zaten Allah katında en yüce mertebeyle şereflendiriliriz orası başka.

İçiniz rahat olsun göz açtırmak yok köpeklere :rolleyes:

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 384

Peki alaturka tuvaletin beyazinin gorunmedigi oldu mu hocam? :eek:

Üst Alt