Oğulcan Çağlayan Krizi Çözüldü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğulcan Çağlayan Krizi Çözüldü

Yazık ya şu kulübe gerçekten bir adamın inatları yüzünden kimlere ne paralar dökülüyor. 5 kuruş etmeyecek adama verilen paraya bak doğru düzgün oynamayacak bile.

Simdi CASa basvurmayi vazgecermiyiz? Yada yaptik mi bile? Biz hakli cikarsak, onlardan iki oyuncu icin kiralik bedeli + AYK ve 500 bin + faiz geri isteme hakkimiz mi olacak?

500 veriyorsan oyuncu verme. Oyuncu veriyorsan para verme. Gerçi Ali Yavuz Kol'u hiç bilmiyorum. Gerçekten hiç gelecek vaadetmiyor mu? Oğulcan ayarına gelemez mi?

500 veriyorsan oyuncu verme. Oyuncu veriyorsan para verme. Gerçi Ali Yavuz Kol'u hiç bilmiyorum. Gerçekten hiç gelecek vaadetmiyor mu? Oğulcan ayarına gelemez mi?

oyuncu vermiyosan 1.2 ver demişler. burda bizden çıkan tek ayk olur, yunus'un kullanılmadığı ortamda da onun hiç şansı olmaz. ayk zaten normal şartta 700 bin euro edecek adam da değil, o yüzden büyük bi kaybımız yok sayılır.

Oğulcan'ın performansını biraz küçük görmüyor musunuz ? Adam geçen sene 800 küsür dakikada 4 gol atmış hemde o kadar çalkantılı cezalarla dolu geçirdiği bir sezonda. Trabzon maçında forvette müthişti ilk goldeki pası çok iyiydi golü vardı aynı maçta. Keza ilk yarının son dönemindeki bölümde takımın iyi oynadığı süreçte 11 oynamaya başlamıştı. Tamam ilk 11 oyuncusu olsun kadronun vazgeçilmezidir falan demiyorum ama gayet iyi ve faydalı bir rotasyon oyuncusu olabilir helede 50 maça yakın oynayacağımız bu sezonda. Yunus ve Ali Yavuz şu anki oyun tarzlarıyla bizim takımda Oğulcan kadar katkı veremezler bu konuda baya netim ama Yunus 1-2 sezon Süper Lig tecrübesi aldıktan sonra çok iyi oyuncu olabilir zaten kiralık gidiyor.

Maalesef Rize'ye daha doğrusu onların arkalarında ki güce kamuoyu nezdinde yenilmiş göründük. Fırsat arayanlar fırsatı buldu.
Oğulcan dostum 1 hafta bekleyemeyerek emeğin büyük bu garabet süreçte.. Tıpkı Fincanlarla, pöfürdeyen kahvelerle kaybettiğimiz vakitler ve muhatap olduğumuz şahıs ve güruhlar gibi.. Daha fazla iş açma artık başımıza lütfen.
Neyse olan oldu artık performans zamanı, Hiç olmadı kulübeyi iyi ısıt bari, bazı deplasmanlar çok soğuk oluyor..

Üst Alt