Oğulcan Çağlayan Resmen Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğulcan Çağlayan Resmen Galatasaray'da

Mağazada satılanı beğenmemiştim ancak futbolcular üzerinde bayağı hoş duracak gibi görünüyor yeni sezon parçalımız.

Herşeye fitim. Hayırlı uğurlu olur inşallah.

Ama tek takıldığım nokta neden her sene ₺500.000 artıyor yıllık ücreti? Saçma sapan bir kontrat.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
TL her gün değer kaybettiğinden olabilir mi renktaş. :D
Doları bile 7.30'un altında zor tutuyorlar şu günlerde. Seneye kim bilir ne kadar olacak.

"Türkiye'nin ilk 4 yıldızlı kulübü GALATASARAY"

Bende söyledim işte sözleşme için nereye imza atıyorum?
Milyonlar hesabıma ne zaman yatacak?

GALATASARAY'in malı deniz yemeyen Keriz

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Oğulcan gibi transferlerin şöyle bir avantajı var. Olmadığında Anadolu takımlarına bile gönderebiliyorsun. Çünkü herhangi bir Anadolu takımı bile karşılayabilir bu ücretleri. En güzeli bu gerçekten.

"Türkiye'nin ilk 4 yıldızlı kulübü GALATASARAY"

Bende söyledim işte sözleşme için nereye imza atıyorum?
Milyonlar hesabıma ne zaman yatacak?

GALATASARAY'in malı deniz yemeyen Keriz

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!
Şu an 10 bin liram olsa sevinçten 3 gün uyuyamam, millet az sanıyor bu maaşları. GS beni istesin ben yıllık 100 bin liraya bile oynarım orta karar bir pro.futbolcu olsam.

Türk futbolculara TL üzerinden maaş verilmesi mükemmel bence. Fiyatlar da geçen senelere göre gayet makul. şimdiye kadar Arda ve Oğulcan açıklandı. İkisi de TL üzerinden ve yüksek olmayan maaşlarla geldiler. Bonus falan da yok. Ne güzel işte. Bu transferlerden batmaz takımlar. Ahmet Çalık gibilerine 900 bin euro vermekten batar.

Ahmet çalıka 900 bin euro verdiğimizde euro muhtemelen 3.7 falandı. Yani adamın o zamanlar alacağı TL şu an ogulcanın alacağı rakam ile eşit sayılabilir. Tabi burası Türkiye olduğu için euro bir gecede 2 ye 3 e katlayabilir bunu düşünemiyorduk o zamanlar. O yüzden simdi ahmet gibiler 8 milyon TL civarı para alacak

Üst Alt