Oğulcan'ın 6 Maçlık Men Cezası 3 Maç Olarak Düzeltildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğulcan'ın 6 Maçlık Men Cezası 3 Maç Olarak Düzeltildi!

Ceza Oğulcan'a kesilmiş para cezası Oğulcan'ın yani ama bizim kulüp yardım edecektir ama asıl amaç Oğulcan üzerinden yerli oyunculara mesaj vermek bizim istemediğimiz bir takıma giderseniz bu olur diyor siyaset çünkü bu siyasilerin araya girmesi ile alınan bir karar adamlar hukuk falan tanımıyor. Bundan sonra ben şimdiden söyleyeyim Fener puan falan kaybetmez gerekirse yani hakemler yetmezse şike bile yapacaklar hakemlerde bizi ufak ufak her maç doğrar bakın bunlar yaşanacak. Göstere göstere hukuksuzlukların yapıyorlar artık gözleri dönmüş.

Uefa'ya taşınırsa futbolcu lehine karar çıkması lazım bu karar kesin bağlayıcı mı yoksa tüm yollar tüketilene kadar bekletilecek mi orasını merak ediyorum.

Yok mu kulübün avukatları ya? 1.2 milyon euro + 3 maç ceza da neyin nesi? Anlaşılan Rize ve içerdeki fenerin avukatları onu Rize'ye bonservis olarak aldirmaya çalışıliyor!

Hemen itiraz edilmeli, açıklama yapılmalı! Ulan sinir oldum haaa, tövbe töve!!

Yönetim Tahkim ve Pfdk'yı verdikleri kararlar ve onların emsalleri ile birlikte taraflı oldukları gerekçesiyle Fifa'ya başvurmalı ve bu başvurma belgesini resmi siteden yayınlamalıdır. Adamlar resmen hukuku ve emsal kararları yok sayıyorlar çünkü taraflı olduklarını daha fazla beyan edemezler.

Bu yönetim artik Pasiflik dende öte başka birşeye dönüştü,tam bir şamaroğlanina döndüler kafayi yiyecegim, hak hukuk hiçbirsey yok TFF ve Kurulları Yalı çocuğunun kuklasi oldu bir tek ses çikaran yok başlayacağım sizin centilmenliğinize, ne transfer nede Sportif başarida zerre eleştirmiyorum ama hakkimizi savunamiyorlar maallesef..

Üst Alt