Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ultraslan Mustafa Denizli aleyhinde pankart acmisti.1 sene sonra mi ne Denizli geldi hicbir sey olmadi.Okan'da da oyle olur.Ozur mozur beklemeyin.

Avrupaya gidip besiktasa geldi, bu mu olay yine?
Beşiktaşa gitmesinin bir önemi yok, Levent abi yukarıda çok güzel anlatmış zaten.

Bizi sattılar resmen o zamanlar. Emre nefreti zaten oradan geliyor, Okan sonra bir daha bize gelince falan millet biraz daha unuttu o işi. Emre Fenere gidince tabi daha büyük bir nefret odağı oldu.

sent via GSC

Okan'ın iyi hoca olmasına bende şaşırdım. Demek ki yeteneği var. Koordinasyon sorununu da halletmiş, ayrıca dil bilmesi de avantaj, lakin kendisini 2001 yılının yazında yaptığı hainlikten dolayı bir türlü af edemiyorum.
Daha dün gibi hatırlıyorum bunların intere gitmesini abi Inter o dönemin en flaş takimiydi hatırla Ronaldo recoba Zanetti vs cosuyorlardi yani teklif kime gelse giderdi lakin okani öteki karaktersiz pust yönlendirdi diye hatırlıyorum onun dışında Okan tinercilere gittiğinde dahi bize karşı saygısını hep korudu tudorla ilgili söylediklerine dogruydu çünkü Tudor tahrik etmişti kendisini

Efsane kadrodan bence ilk hoca olması gereken popescuydu

Belesoglu denen it yavrusu ise fenerli arkadaslarada soyluyorm hoca olamadan onu reis hz vekil yapacak bence onu tam istediği çirkef yalancı karaktersiz milletvekili profili hayatta kaçırmaz

okansız bize hainlik yapmıştır. bu kansız diğer baş kansızla beraber ankaragücü maçında şampiyonluğu satmış ve jardele bilinçli pas atmayarak bizim makası iyice açmamıza engel olmuş biridir.Gitsin bejekeye hatta febeye hoca olsun ama bize olmasın

Emre denilen karakter yoksunu ile beraber bizi sattığında ki onlardan gelecek bonservis ile 2001 yılındaki o takıma daha iyi isimler transfer edecekken hem parasız bizi sattılar. Hemde 5. şampiyonluğu sattılar. Jardel çok para alıyor diye takımda ikircik çıkartmışlardı.
Abi sen ve @Can BÜYÜK ile genelde zıt düşüncelere sahibim, o yüzden okan hocami desteklemek durumundayim, abartıyorsunuz bence 🤷🏼‍♂️ ;D

Ultraslan Mustafa Denizli aleyhinde pankart acmisti.1 sene sonra mi ne Denizli geldi hicbir sey olmadi.Okan'da da oyle olur.Ozur mozur beklemeyin.
Ki gelmeli de zaten,bizde oynamadı mi bu adam kaçıp geldikten sonra oynadi,

Basariya ihtiyac var ve Okan iyi TD denenmeli. Ayrica Erol ve Sergen'in takimlarinibda begeniyorum mutavazi kadrolarla neler yapiyorlar.

teknik direktörlükte üstüne koyarak gidiyor ama 6 sene üst üste şampiyonluk serimize emre piçi ile bir olup taş koymuşlardır. yaşı yetmeyenler 2001 ankaragücü maçına baksın.

İyi ki yönetimler buradaki insanların dediğine göre kulüp yönetmiyor. Okan özelinde söylemiyorum. Yok kansızlık, yok kaçmış, yok pankart açmışlar. Komik şeyler bunlar. Futbolda başarı varsa her şeyin üstü kapanır bu bir gerçek.

İyi ki yönetimler sosyal medyada insanların dediklerine göre kulüp yönetmiyor.(Transferler hariç) Okan özelinde söylemiyorum. Yok kansızlık, yok kaçmış, yok pankart açmışlar. Komik şeyler bunlar. Futbolda başarı varsa herşeyin üstü kapanır bu bir gerçek.

Fatih hoacadan sonraki teknik direktörümüz olacak inşallah, çok istiyorum şöyle genç, sistemi olan, başarıya aç, futboldaki yenilikleri takip eden bir hocamızın olmasını.

Fatih Altaylı'dan:

Ahmet Yıldırım, Okan’a adamlık dersi versin

GEÇEN hafta Okan Buruk’un sözlerini gazetelerde okuyunca çok üzüldüm. Gencecik çocukların, gittikleri camiaya yaranmak için ‘Yalan’ söylemeleri beni hep üzüyor. Okan, Beşiktaş’ı tercih ettiğini söylüyor ve Galatasaray’a sallıyor. Çünkü yeni camiasına yaranacak. Herkes bilsin ki, bu tip adamlardan kimseye hayır gelmez. Üstelik de Okan Buruk, doğru söylemiyor. İşin aslı şu. Inter Kulübü, bu yıl Okan’ı kiralayabileceğini Galatasaray’a bildirdi. Galatasaray yönetimi konuyu tartıştı ve Inter’e, ‘Emre ile beraber kiralarsanız olur. Tek başına Okan’la ilgilenmiyoruz’ yanıtını verdi. Inter Kulübü de Emre’yi vermeyince Galatasaray, Okan’ı almadı. İyi de yaptı; çünkü ihtiyacı yoktu ve üstüne üstlük Galatasaray taraftarı Okan yüzünden kaçan şampiyonluğu unutmamıştı. Okan da Beşiktaş’a geldi. Gelir gelmez de Galatasaray’a sallamaya başladı. Tabii adamlık kolay değil. Okan, bunun için yeni takım arkadaşı ve eski takım arkadaşı Ahmet Yıldırım’dan ders almalı. Ahmet Yıldırım, Beşiktaş’a transfer olduğunda Beşiktaşlı bir yönetici Ahmet’e ‘Büyük bir camiaya geldin’ diye başlayan bir nutuk atmaya yelteniyor. Ahmet Yıldırım kibarca yanıtlıyor: ‘Merak etmeyin efendim. Ben büyük camianın ne demek olduğunu iyi bilirim. Galatasaray’dan geliyorum.’ Biliyorum ki, Ahmet yarın başka kulübe gitse, Beşiktaş için de aynı şeyleri söyler. Tabii Okan da...

Şu operasyon gerçekleşse o sezonlar baya farklı olurmuş.

Gencken hepimizin turlu turlu hatalari olmustur.

Okan'in da oldu. O yuzden o zamanlar ben de ona cok kizdim, elestirdim Okan'i.. Ama bu konuyu cok fazla uzatmanin, kan davasi haline getirmenin de mantigi yok.

FT nin olmadi mi sanki? UEFA kupasini kazandigimizda kuluptan kacarcasina Fiorentina ya gitti.. Halbuki o zamanki baskan Faruk Suren ve camia kalmasini istiyordu.. Sonra Milli Takim ve Demiroren olaylarini da unutmadik.. Tum bunlara ragmen FT ye kucak acan bu camia Okan a da kucak acmalidir, acacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt