GSC Haber - Okan Buruk: "Gomis, perşembe günü bundan sonra Galatasaray forması giymek istemediğini söyledi" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Gomis, perşembe günü bundan sonra Galatasaray forması giymek istemediğini söyledi"

Maç öncesi Gomis kadroda olmayınca gerçekten bir sıkıntı çıkardığını düşünmüştüm tahmin ettiğim gibi de olmuş. Açıkçası çok fazla şaşırmadım ama çok büyük bir saçmalık yapmış. Zaten 37 yaşına gelmişsin güzelce veda edip takım ile bağını koruması çok daha akılcı olurdu ama yapacak birşey yok önümüze bakacağız.

Öyle olacak zaten. Maasini alir a2 le cikar ya da sezon sonuna kadar serbest birakilir maasini alar. Dahada a takimda antrenman yapmaz
Ne maaşı yav direkt yarın menajerini çağırıp ya fesih edersin yada fifaya gideriz diye tehdit edilmeli.
İyi anasını satayım ben trip atayım bir daha forma giymek istemiyorum diyeyim sonra oturduğum yerden paramı almaya devam edeyim.

Lan noluyo manyaklaşmak üzereyim.

- tekke aleni yedekle çıkacam diyor
-gomis oynamıcam diyor
-icardi penaltıyı atmıyor. Sakatım diyor ama gayet oynuyor
-muslera kasmıyor
-hakemler uğrasıyor
-rakip sürekli son dk itekleniyor

Gecen yıl ne rahatmışım lan lideriz huzur kalmadı

Demiştim (Konya maçı sonrası) gerekirse Gomis ve Mata'yi kadro dışı bırak hoca oyuna alma diye.Faydali bir durum, Mustafa Muhammed gibi eldeki forvetlerin değerini biliriz en azından.

Alanya macinda nasil hocanin barisi gomis varken oyuna "forvet" olarak almasi yanlişsa, bugun gomisin bu satişi milyon kere yanliş. Bugune kadar yaptiklarini bir çirpida çöpe atti. Yallah köyune gomis. Tarihimizde hain olarak anilacaksin

Üst Alt