GSC Haber - Okan Buruk: "İyi işler yapacağımızı söylüyoruz ama insanlar anlamıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "İyi işler yapacağımızı söylüyoruz ama insanlar anlamıyor"

1693689664855.png

Trendyol Süper Lig'de Galatasaray, Gaziantep FK'yı deplasmanda 3-0 mağlup etti. Sarı- kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

İŞTE OKAN BURUK'UN SÖZLERİ:

"Rakibimizin 3'lü savunmayla başlamasını beklemiyorduk. Oyuncularımızla iletişime geçerek nasıl karşılayacağımızı anlattık. Oyuna iyi başladık. İlk yarım saatte rakibimizi çok fazla kalemize de getirmedik."

"Angelino hence en iyi maçını oynadı. Kerem Demirbay her geçen gün üstüne koyuyor. Tete ikinci maçını oynadı. Her oynadığımız maç yeni oyuncularımızı yukarı çekiyor. Hiç gol yemedik bu zamana kadar bu da önemli."

"İyi işler yapacağımızı düşünüyorum. Daha iyisini yapacağız. Bunu söylüyoruz ama insanlar anlamıyor. Hazırlık sürecindeyiz. Bu takım geçen sene 7., 8. haftada bu seviyelere geldi. Bunu bu sene erken yaptık. Şampiyonlar Ligi'ndeyiz, 7 puan aldık. ligde. Aradan daha iyi döneceğiz."

"Kerem ve Icardi arasında bir his var, Kerem hem attı hem de attırdı. Kerem'in vurma şansı varken attırdığı gol atmaktan çok daha değerli. Son maç toplantısında otelde aslında cümlelerim bunu yansıtıyordu. Takım olmamız çok önemli. Bireyselden ziyade takım olarak bunu göstermek önemli. Basit oynadıkça daha iyi olacağız."

"Avrupa'da transfer bitti, fırsat ve maddi anlamda kazanım var. Şampiyonlar Ligi katılım payımız, bütçemizde önemli bir gelir kalemi. Bunu kazandık. Avrupa'da transfer bitti ve aktif bir rol alabiliyorsunuz. Davinson Sanchez'den haberim yok henüz, Erden Bey bununla ilgili çalışmasını devam ediyor. Taraftarlarımız endişe etmesin. Geçen seneki kadromuzu koruduk zaten. Üstüne iyi oyuncular aldık. Herkes rahat olsun. Erden bey, kulübümüz, başkanımız, yönetimimiz gerekli çalışmayı yapıyor."

Hocam haksızlığa uğradığını söylüyorsun gibi ama sende haksızlık ediyorsun. Takım iyi değil buna rağmen ben de dahil arkanda milyonlar var seni eleştirmiyor. Oyun kötü eleştiriye anlayışlı olman gerek yabancı bir hoca olsa kovulmuştu şimdiye, camianı tanımıyor musun, burası böyle sende biliyorsun. İnşallah iyileşecek en iyisi olacağız.

Valla hocam kusura bakma ama bir halt oynadığımız yok, karşımızdaki rakip leş oğlu leşti. Ben bu kadronun daha tempolu ve daha ne oynadığını bilerek oynayan bir takım olmasını bekliyorum

- "Taraftar takımda orta saha kalmadığını düşünüyor..."

Okan Buruk: "Ben varım."

Ekli dosyayı görüntüle 218590

“Çık oyna o zaman!”

do%C4%9Fu-perin%C3%A7ek-%C3%A7%C4%B1kar-g%C3%B6ster.gif

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt