GSC Haber - Okan Buruk: "Pas için uygun bir zemin yoktu" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Pas için uygun bir zemin yoktu"

Yüksek efor gerektiren bir oyun tarzını, bazı mevkiileri eksik ve genel olarak formda oyuncu sayısı çok fazla olmayan bir kadroyla oynatıyor. Bugüne kadar çok iyi geldi, bugün de takım fizik ve mental açıdan yıpranmış haldeydi. Eninde sonunda bir maç kaybedilecekti. Çok büyük şanssızlıklar olmazsa ilk yarıyı iyi durumda kapatırız ama mevcut formsuz oyuncular form tutamazsa en az 2-3 takviye şart. Gereğini yapacaktır aslan hocamız...

kerem zaha aynı anda olmuyor maalesef. keremi bitirdin 10 numarada.. pas yüzdesi zaten yüksek değil.. bütün odak icardi.. torreira harici ortasaha yok.. sol bek bitik.. torreira, boey, akerim, sanchez molasız oynuyor.. yine de iyi puan topladık..

563 pası sürekli ileri yapsak Hatay’dan Filistin’e varırız zaten. İllaki yana geriye olacak. Ayrıca çok pozisyon kaçırdık. Yorgunluğa rağmen takım çabaladı. Beceriksizlik bitirdi yine bizi
Hepsini ileri alcaz demedim. Yana geriye ne anlama geliyo ne demek istedim anlamak kolay diye düşünüyorum. Ayrica çok pozisyon kaçırdık mi bilmiyorum kötü bir oyun vardı. Ligdeki çoğu maçımız gibi. Rakibi baski altına almayı uzun süredir izleyemiyorum ben...

Üst Alt