Okan Buruk | Teknik Direktör - Sayfa 447 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk | Teknik Direktör

Cok acimasizca elestiriliyor. Büyük ihtimalle bu haftasonu bizi sampiyon yapacak ama istifasini isteyenler var. Inanilmaz. En azindan Konya macini bekleyin...

nefret ettiğim falan yok da
gs'nin 5 şampiyonluk için ft'ye muhtaç olduğunu düşündüğüne göre seni alalım fenerlilerin tarafına

bazı adamlar da kulüpler kadar büyüktür heis bunu kabullenmekte bi beis görmemek lazım

koskoca manu ferguson gittiğinden beri şamar oğlanına döndü mesela, eyvallah büyük kulüp fergusona muhtaç demeyelim ama o da bi o kadar büyük adam yani

Okan Buruk’un alternatifi artık Terim değildir arkadaşlar. Terim eskide kaldı. Adamın prime dönemini şu forumun yarısı hatırlamıyordur bile. Ayrıca 2 şampiyonluk almış hocayı yönetimler göndermeye cesaret edemez. Beğenelim beğenmeyelim. Gelecek sezon Okan devam eder. Yani şampiyonluğu kaptırmadığımız bir senaryoda. Yoksa Okan’ın tozu kalmaz tabi.

Rakibe kara propoganda fırsatı verdin. Yalı çocuğuna seçimi direkt kazandırdın. İti azdırıp stad müdürünün dövülmesine kadar varan olaylara sebebiyet verdin. Binlerce kişiyi gözyaşlarına boğdun, boynunu büktün. Sayende Hatay kümede kalma fırsatı buldu.

Sene boyunca kaybetmemen gereken tek maçı kaybettin. Diğer kayıpların telafisi olurdu ama bu çok zor. Yani kaybettiklerimiz açısından telafisi zor. Şampiyonluğu kaybetmedik ama bir sürü negatif etkisi oldu bu maçın.

Acikcasi Hocam, ben sana karsi hep notr'dum, sanirim bu durum boyle devam edecek. Birsey var, tam boyle "ulan yapti galiba, oluyor hani, bunu da halleder" diyorum hoooppp buyuk cuvallama. Papagan gibi bende tekrar etmeyeyim ki forumda ilk yazanlardanim bu kritik virajlardaki cuvallama hadiselerini.

Fenev'e ilk kez yenilmiyoruz pekala. Ancak, 10 kisi kalmis ve sahamizda oynayan bu $ikecelere karsi kac macimiz var hele ki bu kadro kalitesi farksizliginda, pek sanmiyorum. Herseyi gectim, oyunda da kotuyduk yani her acidan rezalet. Bir de gittin mac sonu alamsiz bir aciklama yaptin, 00-01 sezonu 0-1'lik maci ornekledin ki o macta gayet agresif ve dahi ofansif oynamistik bu mac o macin sadakasi bile olmaz o derece kotu oynadik iki gun once. Bana samimi gelmiyor bazi islerin, bir suphe ile izliyorum ama bakalim. Ligdeki bu rekor kirmalar falan beni oyle cok enterese etmiyor her ne kadar "helal olsun" desemde. Olmasa da olur yani. Sene sonu sampiyon musun ? Oyuncular da gelisim ne durumda ? CL/AL'de neler yaptik kac tu kac seviye ilerledik ?" bunlar beni ilgilendiriyor. Bu son mac, buyuk kredi tukettin hoca. Konya maci icin bakalim nasil bir anlayista olacagiz.

Üst Alt