Okan Buruk | Teknik Direktör - Sayfa 448 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk | Teknik Direktör

Rakibe kara propoganda fırsatı verdin. Yalı çocuğuna seçimi direkt kazandırdın. İti azdırıp stad müdürünün dövülmesine kadar varan olaylara sebebiyet verdin. Binlerce kişiyi gözyaşlarına boğdun, boynunu büktün. Sayende Hatay kümede kalma fırsatı buldu.

Sene boyunca kaybetmemen gereken tek maçı kaybettin. Diğer kayıpların telafisi olurdu ama bu çok zor. Yani kaybettiklerimiz açısından telafisi zor. Şampiyonluğu kaybetmedik ama bir sürü negatif etkisi oldu bu maçın.
Galibiyet olmasaydı da olurdu ama 10 kişi kalmış rakibe şampiyonluk maçında bi zahmet 1 puanı alacaksın. Affetmesi çok zor bir fiyasko

Galibiyet olmasaydı da olurdu ama 10 kişi kalmış rakibe şampiyonluk maçında bi zahmet 1 puanı alacaksın. Affetmesi çok zor bir fiyasko

Tarihi farklar yedik ve üstesinden geldik. Bunun da üstesinden geliriz. Cok da fiyaskoluk bir durum görmüyorum.

Ha ama Konya macindan sonra bir fiyasko olur mu orasini bilemem..

hocanın kırmadığı bir şey kalmamış
her hafta galibiyet yaşatmış ki büyük ihtimal uzun süre göremeyeceksiniz
hatta bazılarınız ölecek

yok istifa yok böyle top mu oynatılır
sizler Fatih Terim'i de ilk döneminde yerdiniz allah korusun

onun için ya köpek gibi biat edeceksiniz
ya da saygı duyup işine karışmayacaksınız usturuplu eleştiri yapacaksınız

Yaptığı hataların farkına varan biri Okan Buruk. Son maçta yaptığı hataların da farkına varmıştır. Bir daha tempolu, fizikli orta sahası olan takımlara karşı bu kadar yumuşak bir orta sahayla çıkmaz. Ne olursa olsun güveniyorum 2-3 sağlam takviyeyle çok daha iyi işler yapacaktır önümüzdeki sezon.

10 üzerinden 6lık hoca ne yazık ki

kendini geliştirirse belki 7 olur ama 8 olmaz üstü zaten imkansız

umarım 6lık hocalığı şampiyon olmamıza yeter

İsmail Kartala karşı rezil olması ise kabul edilemez!

Yaptığı hataların farkına varan biri Okan Buruk. Son maçta yaptığı hataların da farkına varmıştır. Bir daha tempolu, fizikli orta sahası olan takımlara karşı bu kadar yumuşak bir orta sahayla çıkmaz. Ne olursa olsun güveniyorum 2-3 sağlam takviyeyle çok daha iyi işler yapacaktır önümüzdeki sezon.

yooo baya baya hatasının farkına varamıyor
bu kaçıncı artık

nefret ettiğim falan yok da
gs'nin 5 şampiyonluk için ft'ye muhtaç olduğunu düşündüğüne göre seni alalım fenerlilerin tarafına

Beş şampiyonluk fark zaten var.farkındaysan bundan sonrasından bahsetmiyorum.
Fatih terime muhtacız veya muhtaç değilizde demiyorum.konuyu çarpıtma.
Güncel şampiyonlukta çok ciddi payı var.Hatta biz dua edelim o 96-2000 zamanındaki kadroya.o dönem avrupa kupasıyla birlikde çok ciddi ivme kazandık.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beş şampiyonluk fark zaten var.farkındaysan bundan sonrasından bahsetmiyorum.
Fatih terime muhtacız veya muhtaç değilizde demiyorum.konuyu çarpıtma.
Güncel şampiyonlukta çok ciddi payı var.Hatta biz dua edelim o 96-2000 zamanındaki kadroya.o dönem avrupa kupasıyla birlikde çok ciddi ivme kazandık.

Pek kimse bahsetmez ama o dönemde Ergün Gürsoy’un çok katkısı oldu. F. Süren’den ziyade E. Gürsoy iş bitiren bir yöneticiydi.

O neden kaynaklanıyor biliyormusun: Hala şampiyon olmayalım .............takımı yenelim bana yeter diyen naftalinleşmiş zihniyet yüzünden.Başka hiçbir açıklaması izahatı yok.

Meğer bizm taraftarların şikeci tataftarlardan farkı yokmuş.
Bende bu maçtan sonra bunu gördüm.
Yapılam kareografi,merte denen gavatı kaale almaları..

Kesinlikle bu aşırı tepkiler bu yüzden.
Yahu biz şu maçtaki gibi çok oynadık.Hatta daha kötülerini bile.
Buradaki en büyük sıkıntı oyundan ziyade oyunculardaki hırs bu çok büyük fiyasko

Allah göstermesin konya maçında olumsuz bir sonuç yaşarsak bu taraftar çiğ cig yer seni hocam takımı rahatlat , sağlam bir oyun ve 1-0 olsun bizim olsun lütfen.

Fener maçı puan kaybının olma ihtimalinin olduğu bir maçtı. Burada enteresan olan galibiyet serileri alıp nasıl bir maçta şampiyonluk riskine girildiği. Kimse de demiyor ki bu Okan ın suçu mu ligi dizayn edenlerin fenere çekilen peşkeşlerin bir sonucu mu?

Üst Alt