Okay Yokuşlu Hem Hücumda Hem Savunmada Coştu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okay Yokuşlu Hem Hücumda Hem Savunmada Coştu!

605b8096ae298bceaff08645.jpg

A Milli Futbol Takımımız, Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda karşısında harika bir ilk yarı geçirirken Okay Yokuşlu da yaptığı kritik müdahalelerle önplâna çıktı.

West Bromwich Albion'da kiralık olarak forma giyen Milli oyuncumuz Okay Yokuşlu Hollanda karşısında ilk yarıda Burak Yılmaz ile performansı ön plâna çıkan isimlerden biriydi. Burak Yılmaz'ın ikinci golünden önce hücuma destek veren ve ceza alanı içinde penaltıyı alan Okay Yokuşlu, Donyell Malen'ın müdahalesiyle yerde kalmıştı.

2. golümüzdeki penaltıyı kazandıran Okay Yokuşlu, ilk yarının son anlarında Hollanda'nın golünü de çizgiden çıkardı ve ilk yarıda Burak Yılmaz ile Hollanda'nın adeta belalısı oldu.​

EPL'de gösterdiği performansın üzerine bir de Milli takımda şu performansı gösterince sene başında almadığımıza pişman ediyor Okay

Ilginc bir adam. PL'de maclarini izledim. Adam yavas ama hep dogru yerde, hep rakibi bozuyor, topu iyi kullaniyor, zor top kaptiriyor vesaire.
Ingiltere'de fiziksel guc ile one cikmak cok zor bir is.
Kendisini tebrik ediyorum. Boyle devam edip, daha da iyi yerlere gitmesini umuyorum.

Ilginc bir adam. PL'de maclarini izledim. Adam yavas ama hep dogru yerde, hep rakibi bozuyor, topu iyi kullaniyor, zor top kaptiriyor vesaire.
Ingiltere'de fiziksel guc ile one cikmak cok zor bir is.
Kendisini tebrik ediyorum. Boyle devam edip, daha da iyi yerlere gitmesini umuyorum.
Bizde taylan tempolu ama yerini çok kaybediyo,çok boşluk veriyoruz o bölgede ikinci devreden beri

Geride oynayan takımda böyle oynar zaten.

Önde oynayan takımda defoları ortaya çıkıyor daha çok.
Tıpkı Luyindama gibi kompakt savunma yapan takımlarda şov yaparlar özellikle STSL şartlarında hava toplarında çok iyiler fizik güçleri çok iyi ikili mücadelelerde ne olursa olsun ayakta kalan taraf oluyorlar

Ama dediğin gibi hangi rolde oynayacağını bilmek lazım Luyindama'nın veya Okay'ın biz bu konuda biraz şuursuz bir takımız

Üst Alt