Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

La adam yarım devrede takım kurup 3 kupa aldı. 3 senedir temel atıyoruz biz, yabancı diye Songalia'yı falan alıyoruz adam Dawid Hawkins'i Mensah Bonsu'yu alıyor. Nasıl iyi hoca değil ?

Her şey için teşekkürler koç. Hangi şampiyonluk senin yüreğinden büyük olabilir ki, keşke gitmeseydin.

Cevap: Oktay Mahmuti Şoku

Ne olursa olsun ben bunu kabullenemem arkadaş.Ergin Ataman'la Mahmudi'nin taktisyenliğini mi tartışacağız? Elimizdekinin değerini bilemiyoruz şimdi yepyeni bir düzende anında kupalar müzeleremi gelecek zannediyorsunuz?

Ilk darbesini yedi yönetim. Taraftar ilk anda icine atar ama unutmaz.

Basarisiz oldugumuzda bu olaylar gündeme gelir Polat dönemindeki gibi.

Ilk balta vurulmus oldu. Hadi bakalim.

Lan hadi baştan anlaşamasanız anlayacağım da, 1 aydır takınılan tavır nedir arkadaş? Hep mi vefasızlık yapmak zorunda bu kulüp?

Kendi taraftarlarına darbe vuran bir yönetim.:mad:

Dün bir yerde okumuştum.AMK gazetesine Oktay Hoca küfür etti haberini bizim yönetimden birileri yaptırmış.Sırf taraftar gidişine tepki vermesi diye.Bugün anladım ki doğru bu.Adamı resmen harcadılar.

Güle güle Aslan Yürekli hocam.Tarih seni de yazar :ayatollah:

Cevap: Oktay Mahmuti Şoku

Mahmuti'nin Anadolu Efes'le anlaştığına dair rivayetler var.Beşiktaşlılar ise şimdiden tutuşmaya başladı,Ergin Ataman bize gelecek diye. :asd:

Alıntı ; Iki dedikoduyla karakter,erdem sorgulanır olmuş koç. Afedersin be hocam! Bu güne kadar hep ''kal!'' diyordum ama..Sen de haklısın. !!

Yani yönetime sallama sallama ama nereye kadar.Adnan polat'ın yaptıgı hatalar devam ediyor.Adamın ahı cıkıyo.Bu zihniyetle devam ederse yönetim artık kendisine yapıcakdır kredisini cok düşürüyor.Göz göre göre yanlıslar yapıyolar basarısızlık gelirse işte o zaman tepkim baska türlü olur.

Ergin Bjk'Den ayrılması için orada ortamın bozulması lazım.Yani hemen olacak iş değil.Erman Hoca'da teklif aldım 2 takımdan bakacağım dedi .Biri bizmişiz demek ki.Ama senin elinde 2'sinden de iyi bir Hoca varken neden gidip diğerlerine yöneliyorsun. Obradovic gelse bile bende ki hayal kırıklığını atamaz.Bu yönetim Melo'yu da almaz.Ç

nkü tek düşündükleri şey HİSSLEER YANİ SPK'DA MANİPÜLASYON.Batıracak bu adam bizi.

Ne transfer için, ne başarısızlık için yönetime sövdüm ama vefasızlığa katlanamıyorum.

Noldu ya birden bire?? Hersey yolunda gidiyordu. Bu yonetim ne yapmaya calisiyor?

Daha nice seneler, basarilar gorucektik Oktay Mahmuti ile.

Kapatin basketbol subesini. Hic umrumda bile degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt