Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

Her sey icin tesekkurler reis..

1 aydir sozlesme imzalanmamasindan anlamaliydik bir seyler oldugunu.. yapacak bir sey yok artik.

Obradovic mukemmel olur gelirse ama cok cok zor. euroleague garanti olsaydi o zaman umutlanabilirdim obradovic icin ama su an zor.

Sayın Ünal Aysal'a ;

Sayın diyorum.Çünkü bu kelimeyi kullanmamım sebebi bulunduğunuz makama duyduğum saygıdandır.Zira şu an içinde bulunulan ortamda yaptıklarınız ve söylemleriniz arasında ki farkla bu kelimeyi hak edecek bir başkan olmaığınızı gösterdiniz.

Önceleri inanmak istemediğim Fatih Hoca'yı harcama çalışmaları ile başlayan ama şampiyon olmamız sonrasında orada umduğunu bulamayan anlayış, Bülent Tulun denen zatın Basketbol şubesine atanmasından sonra kafa tasçı ve ego dolu oklarını OKTAY MAHMUTİ üzerine YÖNELTTİ. Önce şubenin en iyi çalışan ismi HAKAN ÜSTÜNBERK İSTİFA ETTİ ( ARTIK ONA DA İNANMIYORUM). Sonra da resmi organdan duyurulan transfere bile artık güvenilmez oluşu gerçeği ile yüzleştik.

Bu yaptığınız ile asıl amacınızın ortaya erken çıkması bakımından iyi olması ise tek sevindirici taraftır. Asıl amaç Galatasaray'ın uzun vadeli ve sürdürülebilir başarısı değilmiş aslında,amaç SPK ile MANİPÜLASYON YOLU İLE SERVETE SERVET KATMAK ,GALATASARAY ÜZİERNDEN 71 YAŞINDA BİLE MARKA YAPMAK,KULUBÜ SÖMÜRMEK ,LİSECİ ZİHNİYETİN EGOSUNU BİR KEZ DAHA TÜM TÜRKİYE'YE GÖSTERMEKMİŞ.

Yazıklar olsun.

Bir kere olsun şu kulube gelen bir yönetim de Galatasaray'ı taraftarı gibi sevsin.Başarı da kriteri Fenerbahçe'yi takip eden bir kulup haline evrilmek değildir Galatasaray'ın.Her alanda öncü, karakteri ile duruşu ile öncü olabilmektir. bU duruşun sizde de olmadığını anladığım şu gün için benim için misyonunuz bitmiştir.

Umarım yanılırım ve bu yağptığınız hata son hatanız olur. Çünkü biz sizden daha çok Galatasaraylıyız ve bildiğimiz tek şey de bu kulup bir kere güvenini kaybettiği zaman o gücünün de hepsinden bile fazlası gidiyor.2011 Mart ayında Polat yönetiminde yaşananların ibret olması ümidiyle

Saygılarımla ;

Galatasaray Taraftarı

Alpay Asma

İçim çok doldu. Beğenen olursa, okusun ve düzeltmesini yaparak GALATASARAY.ORG'a ATSIN.

O gelecek bu gelecek diyorsunuz, onlara da aynısının yapılmayacağı ne malum? Cem Akdağ'ı ne çabuk unuttunuz?

fb lilerde şimdiden bize gelse iyi olur triplerine girmişler...yönetimin hamlesini merak ediyorum.olurda erman kunter gelirse yazıklar olsun

Şu sahneyi hiçbir başarıya değişmem.Bende TV başında ağlamıştım.İlk defa gurur gözyaşları dökmüştüm.

mahmuti-tutku-shipp.png

Başarısız bir sezon geçirdik normal gelişmeler bunlar.

Songaila, Savovic, Dedovic falan nedir bunlar Allah aşkına

Takim basarili ise takip edersin bence. Herkes eder.

El'ye bir ihtimal gidersek ntvspor verdiği için bakarım.Ama onun haricinde ligdeki maçlar için link falan arayıp durmam.Ne halleri varsa görsünler ya.Zaten bizim kulüpte ne zaman işler yolunda gitmeye başlarsa anında bozacak birşey buluyorlar.Seneye futbol takımıda 2. olursa Fatih Terim'i de yollayıp Eric Gerets'i getirir bunlar.

..çıkıpta kimse liseli lisesiz ayrımı yok demesin.o günkü koç okan çevik in klübten ihraç edilmesi lazımdı ama sırf liseli diye hala klübe üye.ne zaman basket de ayağa kalksak liseliler kesinlikle müdahele ediyor..ünal aysal ı kukla gibi oynatıyorlar.mantıklı bir açıklama yapmazlarsa ben bundan başka birşey düşünmem

unal aysal ntvsporda canli yayinda divan toplantisi..

unal aysal: ozellikle erkek basketbolda gereken tedbirleri alacagiz.

başkan diyor ki:yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, avrupa kupalarını garantilemişken bjk ye 3 defa üst üste yenildik ve hedeflerimizden uzaklaştık.bu sene bunların tedbirlerini alacağız diyor

Vallahi bende artık bildiri göndercem.cok cok az ihtimalde olsa belki bizim tepkimizi görüp birşeyler yaparlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt