Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

Yönetim hazırlıklı olsun her türü tepkiye. Ünal Aysal kendi ağzıyla söylüyordu, taraftarımızın görüşlerini dikkate alıyoruz diye. Bu mu ulan senin taraftarı dikkate alman? Çıkıp şimdi 2 saat ümit vaadedersin taraftara; ''Traftarımız merak etmesin, G.Saray'ı Dünya'nın en büyük 10 kulübü içine sokacağız'' falan demeye başlarsın. Sana öyle bir saydırıyorum ki Ünal Aysal, eminim şu an birçok taraftarı kendinden soğuttun. Göreceğiz bakalım yeni sezonda kaç kişi gelecek maçlara. Oktay Hoca'nın da gitmesi için elinden geleni yapanların Allah cezasını versin.

Belki çok başarılı değildi ama bu kadro ile ne yapmasını bekliyordu yönetim acaba.

Basketbolu bize yeniden sevdiren ve takıma bir kimlik kazandırmış bir koç ile yolları ayırmak vicdani olarak beni derinden yaraladı.

Tamam arma aşkı falan filan ama artık yönetime olan güvenim git gide sarsılıyor.Şundan da eminim şampiyon olmasaydık futbolda Terim'i barındırmazlardı.

Şu liseyi en sonunda yaktıracaklar bize olacak olan o.

Sorun etmeyin yahu, biliyorsunuz şimdiye kadar yapılan bütün kandırılmalara rağmen, çıkacak Başkan, "Avrupa, İlk 10, Yakınız, Aldık, CL için Kadro, Ne Gerekiyorsa O" etiketlerini kullanarak gazını alacak herkesin, sonra bir bildikleri vardır denilip, bazı arkadaşlar cansiperhane şekilde eleştirenlere sallayacak.

Hoca ile çalışmak istememek ayrı bir yanlış ama tercih diyebilirsin de, ancak resmi sayfandan 4 yıllık anlaştık dedikten sonra bu kadar süre sürüncemede bırakmak her yönden kepazeliktir.

Mali kriterlerden bahsedip, ardından da gereken tedbirleri alacağız diyen başkanın bu laflarından anlamamız gereken şu, önümüzdeki yıl, basketbolda küçülmeye gidiyoruz.

Baskan destekden bahsediyor ama destek icin birşeyler yapmaları lazım.Ama taraftar görevi olarak arma askına destegi veririz.Ama size destek diyorsan gec orayı.

Buna kimsenin itirazı olmaz sanırım.

Benim var hocam itirazım,sen ne verdin ki hocaya ne istiyorsun.

Shipp sakatlandığında yerine alınan adamdan ne kadar katkı alabildik?

Her şey sonuç olmamalı artık takıma kimlik kazandırmış hani nasıl İspanya'nın bir stili varsa bizim de bir stilimiz oluşmaya başlamışken bu kadar büyük bir hatadır.

Ayrıca biz sonuçlara göre mi hareket edeceğiz??O zaman ne farkımız kalır rakiplerimizden Allah aşkına.

Başarısız olan gider abi.Bu işin kuralı budur.Geçen sezonu hatırlayalım.Terim adı teknik direktörlük için geçerken bi çoğumuz çekimser kalmıyor muydu? İlk döneminden ziyade ikinci dönemi hatırlanmıyor muydu? Mahmuti'nin gidişi herkes gibi beni de üzdü ama Ünal Aysal'ın dediği gibi bizim daha fazla beklemeye tahammülümüz yok.Kısa vadede başarı sağlamalıyız.Çünkü geride heba olan yıllarımız mevcut.Bu sebeple Mahmuti'nin gidişinden çok bundan sonra yapılması gereken hamleler üzerine konuşalım derim.

Neye göre başarısız?Adam gelende hedef 5 yıl içinde şampiyonluktu.Geçen sezon final oynayınca mı başarısız oldu bu sene?

Yönetim ne yapmaya çalışıyor böyle? Son fb maçında kazayla bir gol yiyip şampiyonluğu kaybetseydik Terim'i de kovardı bunlar. Liseliler yine ortalığı karıştırmaya başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt