Okuduğunuz Kitap Sayısı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okuduğunuz Kitap Sayısı

Kaç Kitap Okudunuz?

• Kullanılan toplam oy
    29
Yok fotolar var, bayraklar, posterler sonra suç teşkil eder meder bir de dağınık...attıktan sonra neden pm atayım ki genelden atarım hürmetler...
eBook tafsiye edebilirim. Kindle Paperwhite cihazların görüntüsü kitapları aratmayan bir teknoloji yöntemi kunlanıyor.

Piyasadaki değerli olan kitaplarını tutarsın sadece böylece. Diğerlerini sat gitsin :) boşuna yer kaplamasınlar

Akşam gidip koli saydım :) odamda çok yer olmadığı için 200 300 kitap ancak sığdırıyorum ufak kitaplığa. 3500 tane kitap var kolilerde. Okuduklarımın büyük kısmı kolilerde ve üzerlerinde hangi kitaplar olduğu a4 kağıtta yazılı :) bu durumda 3700 civarı okumuşum demektir. Çocuk klasikleri geçen hafta itibari ile tekrar elime geçti :) 2 yeğenimde bitirdiler

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben deli gibi okurum, arastiririm. Makale - rehber, forum (ağır topların makale niteliğindeki uzunlukta ve kalitede mesajları vardır) vs. Ama kitap cok nadir okurum. Sarmiyor beni kitaplar nedense. O yüzden net bir rakam söyleyemiyorum... Zevkle okuduğumu hatırladığım kitap sayısı bile iki elin parmağını geçmez.

Bekliyoruz halen...
Sabrın sonu selamettir üstat al yenerbahçe postumu;

Öncesi;

Fenerbahçe Muazzam Topuk Yaylası Tesislerini Açtı...

Topuk Yaylası kulüplerin gözdesi

Sonrası;

:asd: Ulan devlet size göl kenarındaki araziyi boşuna mı verdi 100 trilyon geçirdiler bunlara o zaman...Haberi okuyun 50.000 alabalık attılar diyorlar lan bunları ne güzel göl var deyip daha çok para vermişler ulan göl kenarında hava sıcaklığı düşünce yoğunlaşma olur o göl yüzünden 10 senedir akşam antrenmanlarınız iptal oluyor :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Her zaman en güzel ve ucuz eğlence fenerbahçe...

Fenerbahçe Social Media Team...

Üst Alt