Olağanüstü Divan Kurulu Başlığı | 30 Nisan 2022 - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elmas'ın gelmemesi büyük skandal.

Bu herifin Galatasaray koltuğunda 1 salise daha durmaması lazım.

Mümkünse de kulüpten uzaklaştırılmalı. Ahır değil burası.

her şey bir kenara - albayrak'ın çok çaba sarfeden bir rolde görünüp sanki hiç karışıklığa neden olmuyormuş gibi konuşmasını sindiremiyorum.

Eğer BUrak Elmas uzaklaştırılacaksa - aynısı Albayrak lobisine de yapılmalıdır. Tam temizlik yani.

ikiside konuşursam edersem ama tam yerinde biri yok diğeri konuşmuyor. Hayri kozak güzel dedi "geelceksin söyleyeceksin bizde gereğini yapacağız" sonra tık yok.

uzak durmalı bu tarz yaklaşımlar kulübe.

Florya projesinin geri dönüsü var mi? Yonetimin onayi yeter mi? Yetmezse genel kurul yetki vermesin yeter. Butce de onaylanmadigina gore satis da yapamaz

Dusunsenize Gs yonetimisiniz, Gs'nin malini yemek icin devletle is tutmussunuz. Ibra edilmeyince secime gitmek zorunda degilsiniz daha yeni Cengiz ornegi var. O ranti orada birakip secim karari alip sonra onu iptal ettirme tiyatrosuyla ugrasacaginiza koltuga yapismaniz daha garanti olmaz mi?

Ayrica kimse kusura bakmasin Galatasaray'in yenilecek mallari coktan yendi Dursun Ozbek tarafindan. Elimizde dogru durust mal kalmadi ki. Riva zaten gitmis vaziyette. Florya'dan satip cikmak ise ancak yeni tesislesmeyi karsilar gelinen noktada oyle gorunuyor. Ya da cuzi bir miktar borc kapatir ancak. Yani elbet yenilecek birazcik daha mulk var ama kim olsa olsun onu yiyecekler gercegiyle barismanin zamani geldi de geciyor sanki.

Geriden geldiğimden de Yusuf efendiyi şimdi izledim - (albayrak hıncından kafa sallaya sallaya hal oldu o konuşurken)

biz neleri konuşuyoruz adam çıkmış hala kendi döneminden Eşref'e laf yetiştiriyor - yok hsataneye niye gelmedin etmedin... eyvallah o dönem döviz borcun TL'ye dönmesi vs güzel hareketler ama Başkan Albayrak ikinci başkan Yusuf bey yazan belgeler servis edildi tivittera ...

bunların hepsi uzak durmalı....tutulmalı. uzakta yesin herkes birbirini

tüm konuşmacıları dinledim izledim.

Eşref Hamamcıoğlu ve Hayri Kozak konuşmaları , tonları , dokundurmaları en güzel seviye ve doğruluktaydı.

geri kalanı çıkıp konuşmak için konuştu - kimisi görünmek için (Albayrak, Yusuf özellikle)

Zaten bu tepkiyi yedikten sonra, istifa gelmemesi mümkün değil gibi. (Divan Kurulu başkanı bile artık kıpkırmızı oldu gene efendiliğini bozmadı)

Metin Öztürk gene korsan konuşmasıyla gövde gösterisi yaptı ve şovunu yaptı - sırf bundan bile antipatik bakıyorum kendisine.

Eşref hamacıoğlu 3üncü aday konusunu takip edecek besbelli - şüphelendiği isimler mutlaka da vardır. Bundan gocunmuş olacakki Yusuf efendi en sonra çıkıp tepkide koydu başka tavırını sebep göstererek. ama hak veriyorum bu süreçte çıkacak 3üncü bir aday ciddi şüphe verecektir , düşünülen isimler olursa Burak Elmas kısmen dediklerine haklı çıkacaktır. (Abdürrahimde taşın altına elimi koyacağım ama bu iki arkadaşın hakkıdır demeci bana bu konuda geri vites attılar mesajı veriyor - biraz belli etti orda rengini aslında yıllardır kullandığı aynı uslüple)

Bu toplatnıda olmayıp cevap hakkı kullanmaması - bidlğini söylememesi ayrı bir skandaldır Burak Elmas'ın.

Bu toplantıdan benim aklıma kalanlar - önemsediğim noktalar bunlar.

Fatih Altaylı Dursun'u çok eleştirmişti yerden yere vurmuştu haklı olarak. Burak Elmas'a hiçbir şey demedi programında.
İşte bunların alayı böyle Galatasaraylı.Çoğu Taraftarda böyle kişilere göre Galatasaray yorumluyor.Galatasarayın menfeati umrunda değil bunların.Terimci var anti terimci var ama Galatasaraylı yok.Malesef zihniyet bu.
Diğer takımlardan en büyük farkımız bu.Adamlarda klübüne bağlı inanılmaz yöneticiler var.Bizim sırf şu genel kurul yapısından dolayı çok sözde Galatasaraylı var camiada.Hatta bizim genel kurulda diğer takımları tutan üyelerin çok olduğunu düşünüyorum.

O medyada duayen dedikleri adamların Galatasaraylılıkla alakaları yok. hepsi reklam peşinde koşan adamlar.Hobi niyetine takılıyorlar.

Fatih Altaylı Dursun'u çok eleştirmişti yerden yere vurmuştu haklı olarak. Burak Elmas'a hiçbir şey demedi programında.
Adam BAŞKAN olarak divana gelmedi ya... laf yemekten full çekinen biri bu belli ama bugün boku çıktı.

Laf yiğeceği yere gitmiyor hiç ya da yüzleşmiyor.

Sadece Genel Kurulda mecburdu orda olmaya zaten 6 7 defa mikrofona gelip kendini "savundu". Tanımadığı ilişkisi olmadığı yere gitmiyor geriye bakınca

Burak Elmas neden yok anlamadım konuyu ?

Basbaya okulu asar gibi divana gelemdi ne kendisi ne yönetimi - üzerine acele toplandınız , bunu doğru bulmuyorum, katılmamayı seçtik diye servis edilen laf var.

sembolik boş sandıklar - trajik boş yönetim kurulu masası ve sandalyeleri. Çok gülünç bir görüntü verdi kulüp bugün genel anlamda açıkçası.

Üst Alt