Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | Borclanma yetkisi alindi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | Borclanma yetkisi alindi

Cevap: Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı

Geçmiş yönetimlerin bizi getirdiği durum ortada, sırf bu yüzden yeni yönetime bile ne kadar güvenilse de şu adımlar hala büyük risk.

Yani bugün Galatasaray için ya herro ya merro günü, hakkımızda hayırlısı olsun.

Ama herşey bir kenara böyle kritik bir günde o kadar az kişi katılmış ya oylamaya, özellikle "keyfini bölmeyip" gitmeyenlere yazıklar olsun..

Galatasaray'lılıktan nasibini almamış insanlar iyi günde de çıkmasınlar ortaya.

nerde polat dönemındekı o genel kuruldakı 2000 3000 bin kişi yazıklar olsun galatasaray en önemlı kararına alıyorr bızmkıler tatıldee pess dıyorumm :(

hala transfer derdindeyiz ya. klübün geleceği konuşuluyor orada

Salih kulübün geleceği transferle düzelir, iyi takım kurarsan şampiyon olursun gelirin artar.Storelar dolar, yayın gelirin reklam gelirin anladınmı.Kulübün geleceği diyorsun mali tablo herkesin bilgisi dahilinde idi.

hala transfer derdindeyiz ya. klübün geleceği konuşuluyor orada

Salih abi tabii transfer konuşacağız. Transfer sözü verdiler. Bizi ciddi bir beklentiye soktular. Yok tüm Türkiye`nin hayranlıklar izleyeceğiz yıldızlar, yok şunlar bunlar gelecek dedi. Baştan biraz temkinli konuşsalar şuan kimsenin sesi çıkmazdı.

Kulübün geleceğiz hakkında da, olumsuz konuşmamışlardı bugüne kadar.

Salih kulübün geleceği transferle düzelir, iyi takım kurarsan şampiyon olursun gelirin artar.Storelar dolar, yayın gelirin reklam gelirin anladınmı.Kulübün geleceği diyorsun mali tablo herkesin bilgisi dahilinde idi.

Değildi.Adnan Polat'a kalsak toz pempeydi herşey.Söyledikleri, çeliştikleri herşey kitapçıkla açıklanmıştı.

Ayrıca şuan yapılan olay SIFIR kredi çekme yetkimiz var onun için ve Riva için.

İsterseniz yönetim bu olaylara hiç el atmasaydı? Ne bekliyorduk anlamıyorum.

galatasarayda transfer bıtmez lafını yenı yönetıclerden duydum ya ozamn transfer benım ıçın saten bıtmıştıı sızde bışey beklemeyın renktaşlar bu seruven böle gelmış böyle gıderr :(

Ayrıca şu Genel Kurula gelmeyen insanların yerinde olmak isteyen binlerce insan var.Böyle bi oylamaya gelmiyorlar yazıklar olsun.Herkes görüşünü söylemeliydi.

Değildi.Adnan Polat'a kalsak toz pempeydi herşey.Söyledikleri, çeliştikleri herşey kitapçıkla açıklanmıştı.

Ayrıca şuan yapılan olay SIFIR kredi çekme yetkimiz var onun için ve Riva için.

İsterseniz yönetim bu olaylara hiç el atmasaydı? Ne bekliyorduk anlamıyorum.

Ya Onur nasıl bilgisi dahilinde değildi çok komik bir yorum olmuş bence, A.Polata güvenip mali tabloyu incelememişmi başkan :)

aynan şapiyon olursun 15 milyon tl

yayın gelirinden 20-25 milyon tl

şapiyonlar liginden 7 milyon euro

şampiyonlar ligin yayın gelirinden 7-10 milyon euro

forma satışı-sponsor-yeni sezon kombineleri- 10-15 milyon euro

toplayın bakım...

futbol takımın iyi olacakki kendini döndürecek ve kendi diğer gelirlerlinle borcunu azaltacaksın.

şampiyonluğa oynayacak takım yaratmak başka- seneyi kurtarmka adına ilk sıralara oynayacak kadro başka.

1-kaleci

2-sağ bek

3-orta saha

4-sağ açık veya sol açık (alternatif)

5-forvet

bunları yaparsın taraftarda derki gerisi takıma kalır bizde gider gereknleri yapar desteğimizi veririz.

Beyler yeri değil ama TC vatandaşları olmayanlar kulübe üye ola bilir mi?

Ya Onur nasıl bilgisi dahilinde değildi çok komik bir yorum olmuş bence, A.Polata güvenip mali tabloyu incelememişmi başkan :)

Yahu nasıl biliniyordu ya ? Yönetime geldikten sonra hesapları yabancı şirketlere incelettirdiler ondan sonra ortaya çıktı.Çekecek kredinin sıfır olması nedir arkadaş ? Teminat göstereceğin de birşey kalmamış.Bunun anlamı kasanda ne kadar cash varsa onunla iş yaparsın demek.

Edit: Şöyle sorayım 2.5 yılıık gelirinin temlikli olduğunu biliyor muydun ?

Yahu nasıl biliniyordu ya ? Yönetime geldikten sonra hesapları yabancı şirketlere incelettirdiler ondan sonra ortaya çıktı.Çekecek kredinin sıfır olması nedir arkadaş ? Teminat göstereceğin de birşey kalmamış.Bunun anlamı kasanda ne kadar cash varsa onunla iş yaparsın demek.

Peki Onur sen daha iyi biliyorsun, başkanın mali tabloyu ne zaman incelettiğini.Ayrıca Canaydın kişisel teminat veriyordu, teminatımız olmayınca hatırlatayım dedim.

Edit: bu arada yabancı şirketler inceleyince nasıl oluyor anlamadım?

Peki Onur sen daha iyi biliyorsun, başkanın mali tabloyu ne zaman incelettiğini.Ayrıca Canaydın kişisel teminat veriyordu, teminatımız olmayınca hatırlatayım dedim.

Yahu ben Galatasaray başkanı olsam 10 milyar dolar kişisel servetim olacak kulübe para vermicem ha.

100 milyon euro cepten ver işte.Borç falan değil.Bildiğin kulübe bağış yap.

Edit: Şöyle sorayım 2.5 yılıık gelirinin temlikli olduğunu biliyor muydun ?

Ben değil başkan biliyordur Onur sen rahat ol :)

Edit: bu arada yabancı şirketler inceleyince nasıl oluyor anlamadım?

Şirketin ismini unuttum.Tüm hesapları incelettirdiler.Sonra bir rapor yayınlandı Haziran'da.Sonra 2.5 yıllık gelirimizin temlik altında olduğu ortaya çıktı.

Yahu ben Galatasaray başkanı olsam 10 milyar dolar kişisel servetim olacak kulübe para vermicem ha.

100 milyon euro cepten ver işte.Borç falan değil.Bildiğin kulübe bağış yap.

Kongrenin başında başkan neden kişisel teminat veremediğini söyledi

Üst Alt