Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | Borclanma yetkisi alindi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | Borclanma yetkisi alindi

Cevap: Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı

Yahu ben Galatasaray başkanı olsam 10 milyar dolar kişisel servetim olacak kulübe para vermicem ha.

100 milyon euro cepten ver işte.Borç falan değil.Bildiğin kulübe bağış yap.

Ya bağışa falan gerek yok kimsenin parasına da ihtiyacımız yok, sadece kişisel teminatını kullansın yeter.Ünal başkanın 10/1 servete sahip olan Canaydın bile öyle yaptı.

Yahu ben Galatasaray başkanı olsam 10 milyar dolar kişisel servetim olacak kulübe para vermicem ha.

100 milyon euro cepten ver işte.Borç falan değil.Bildiğin kulübe bağış yap.

ben size bişey diyeyimmi?

transfer filan olmaz adam akıllı.

alırlar bir orta saha- muslera kaleci- sağ açığa volka şen- sağ bekede bir oyuncu tamamdır derler kapatırlar transferi

muslera-volkan dışında taraftarı etkilyecek başka trasnfer olmaz. zaten 1-2 takım küme düşesecek bu sene fazla para harcamadan iyi işler yapıp gelecek sene yıldız trasnferi yaparlar artıkk.

ben demedim yıldız futbolcu sözünü başkan ve yöneticlerin ağzından çıktı.

taraftar istedi deyip drogba konusunda girişim yapmayacaksın- yaptıysan olması diyeceksin

forlan olmadı diyeceksin bitecej. suçu onlara atacaksın gelmediler-avrupa oynamak istiyorlar diyeceksin.

ozaman taraftarda derki ilgilendiler olmadı. bunca zamandır hala yo geliyordu-yok şuydu buydu deyip oyalamak doğru değil.

olmuyorsa olmuyor diyin bizde başka isimler üzerinden yorum yapalım

Bu sene işimiz Fatih TERİM'e kaldı anlaşılan. Şampiyon olduk olduk olamadık daha cok sıkıntılar çekeriz..

ArdaUcer Arda Selim Üçer

Işın Çelebi'ye göre herşey pembe. Neden toplandınız, dağılın derse şaşırmam..

Bir açıklamasını çok net hatırlarım Başkanın..

CNN'de muhabir sordu: Başkanım transfer hakkında ne düşünüyorsunuz?

ÜA: Biz bu sene Avrupa'da yokuz,ucuz futbolcular alıp sezonu kapatmayacagız.Biz yine Avrupa'da oynuyormuş gibi transfer yapacaz.Zaten sezon içinde de Avrupa'nın önemli kulüpleriyle maç yapma planlarımız var.

Bunu söyleyen başkan nasıl olurda 2 ay sonra kıvırır anlamadım ..

Herkes yine kabusun ortasinda bulmus kendini gibi gorunuyor.

Daha ne transferi istiyorsunuz hocam?

2-3 takviye daha demis Unal Aysal, Orta saha, Forvet, Defansa bir takviye(Fatih Hoca isterse, opsiyonel)

Kotu birsey olmadiki mali kongrede, tamam cok borc var ama, yetki alirsa Unal Aysal, 2 adam daha getirilir kadroya, gayet te iyi olur kadromuz, gonderilecekler gonderilir, Turkiye Ligine de yeter kadromuz.

ÜA: Biz bu sene Avrupa'da yokuz,ucuz futbolcular alıp sezonu kapatmayacagız.Biz yine Avrupa'da oynuyormuş gibi transfer yapacaz.Zaten sezon içinde de Avrupa'nın önemli kulüpleriyle maç yapma planlarımız var.

başkan kıvırmıyor. mali açıdan bu kadar kötü olunduğu daha yeni anladı. bu yüzden transfer konusunda konuşmuyor

bırakın basın forlanı konussun derken sence başka bir isim getirecekler diyebilirmiyiz??

başkan kıvırmıyor. mali açıdan bu kadar kötü olunduğu daha yeni anladı. bu yüzden transfer konusunda konuşmuyor

bırakın basın forlanı konussun derken sence başka bir isim getirecekler diyebilirmiyiz??

Şimdi Murat renkdaşım şöyle düşün. Sen bir kulübe başkan olacaksın ve o kulübün borcunu bilmeyeceksin. Ben ÜA Galatasaray'ın borcunu başkan olmadan önce bildiğini biliyorum. Zaten her acıklamasında sunu söylüyordu bize ihtiyacı var Galatasaray'ın diye.

Liverpool ve Inter ile hazirlik maclari, ne ki zaten Hollanda 2. lig takimlari

Selcuk Inan, Muslera, Ujfalusi, Elmander, Ardanin elde tutulmasi Avrupa kalitesinde degil sanirim? Anca Yunanistan liginde oynarlar heralde. Onumuzdeki 2 takviye ile de biz dandik adamlar alacagiz anlasilan.

Sacmalamanin sinirlari vardir, hocam neresinde kivirmis?

başkan dobra dobra durumu ortaya koyuyor herkes taşın altına elını koyacak biz taraftarlarda buyuk destek olacagız kombıne forma vs

herkes elınden geldıgınde destek olacak kı 3-4 senenın sıkıntılarını 1-2 sene ıcınde atlatıp önümüze bakalım lütfen taraftar oalrak biz ne olursa olsun görevimiz yapalım hem maddi hem manevi olarak bu sene değil ancak 2. senenın sonunda daha farklı güzel şeyler konuşacagız ben guvenıyorum umuyorum

Ben zaten yöneticilerimizin; dünyaca ünlü Elmander ve Ujfalusi gibi futbolcuları aldık demesinden şüphelenmeye başlamıştım

aynen, bu adamları Adnan Polat da alırdı hatta daha iyilerinide alabilirdi ne anladık şimdi biz güya başkan değişiyodu zihniyet değişiyodu açıkçası ben pek değişiklik göremedim şimdiye kadar :(

Şimdi Murat renkdaşım şöyle düşün. Sen bir kulübe başkan olacaksın ve o kulübün borcunu bilmeyeceksin. Ben ÜA Galatasaray'ın borcunu başkan olmadan önce bildiğini biliyorum. Zaten her acıklamasında sunu söylüyordu bize ihtiyacı var Galatasaray'ın diye.

kulubun borcunu bilirde, ne gibi anlaşmlara yapıldı- kaç yıllık sposnorlara anlaşıldı- özel anlaşmlar nelerdir- bunları ayrıntısına kadar bilecek dğil herhalde...

benimde borcum var, borcum olduğunu herkes biliyorda nereye ne kadar ne zaman ödeyeceğimi özel anlaşmları biliyormu bilmiyor. o yüzden mali topla tam olmadan kuruldan yetki almadan zor olur .. sportif meseleler acil durum kazanmıştı başkan... medya forlanla uğraşmaya devam etsin diyor. önümüzde 1-2 günümüz 1-2 hedefimiz var diyor.

Üst Alt